751 Shares 1874 views

Jak zrobić zroszony Chryzantema: instrukcja dla początkujących

Chryzantema Bead pomoże wyremontować wnętrze domu. Mogą być wykonane z ozdobnych wazonów o niewielkich rozmiarach lub ozdobić swoje garnki topiary typu. Ten kwiat można zrobić na wiele sposobów, płatki są wąskie i wypukłe, a liście i wzorzyste – owalny. Zaczniemy od prostego sposobu.

Kwiaty z koralików: chryzantema jednowarstwową

Jeśli spojrzeć na kwiaty, można zobaczyć wiele odmian. Mogą być duże podwójne, a jednowarstwowa niewielki krzew, coś podobnego do rumianku. Kwiaty są jednym kolorze (biały, czerwony, żółty, fioletowy, różowy, pomarańczowy, zielony) lub dwukolorowe. Zacznijmy od prostych zrobienia odmian chryzantem.

wymagane do produkcji kolory:

 • Perełki biały, żółty i zielony;
 • drut;
 • Zielona Księga lub wątku;
 • nożyczki;
 • Butelka z tworzywa sztucznego.

Białe paciorków 7 shamrocks. W tym 25-centymetrowych typu drutu 35 koralików, przejechać swoje końce przez ostatni koralik. Dalej na tym samym przewodzie robisz tym samym płacie, gdzie 6 perełek będzie więcej. Ten sam wzorzec zrobić trzeci płat, który jest kopią pierwszego. skręcać końce drutu.

Środek kwiatu robią jak mimozy: the nanizhite drutu 5 żółtych koralików i przekręcić pętlę. Takie splotu zrobić 5-6. Następnie wycisnąć je w kulkę i przekręcić końce.

montaż chryzantema

W dalszym ciągu, aby perełki chryzantemy. Teraz zielone kulki zrobić sepal 9 arkuszy. Jest wykonana przez analogię z koniczynki, tylko liczba koralików we wszystkich płatków będzie taka sama – 26 sztuk. Jest lepiej, jeśli wziąć długi przewód i będzie to robić tylko dziewięć róż, połączyć w kółko i skręcić końce drutu.

Się z butelki z tworzywa sztucznego, cięte koła o średnicy 1 cm. To musi być zrobione na krawędziach siedmiu otworów w środku jednego otworu. Włożyć płatki detalu. Dno sepal wątek, a następnie wsunąć rdzeń.

Teraz weź kilka liści. Najprostszym sposobem – jest kulek łańcuchowych na drut tak, żeby uzyskać żądaną długość płatka. Następnie, koniec drutu poprowadzony jest przez dolny perełkowym wpisane w niego i drutówka ponownie przez górne zgrubienie, to wypełnienie płatek kulek. Beczka zadekoriruyte papieru falistego lub zielone nici. Załączyć liści we właściwym miejscu.

Tkania chryzantemowy zgrubienie 10 takli

Frotte kwiat składa warstw 10, w którym różne wielkości płatków. Aby wykonać pierwszy poziom 40 cm drut i dokonać pięciu płatków 14 kulki. Druga warstwa 50 cm drutu także 5 płatków 28 kulki. Trzecia warstwa składa się z 70 cm drutu i kulki 34. Wszystko, co musisz splot 7 pętle.

Poniższe 4 warstwy składają się z cienkich płatków. W tym 75-cm Drut 21 naciągiem zgrubienia. Drugi koniec przewodu 20 jest przeciągnięta przez perełek i skręcanie. Te płatki zrobić 9 sztuk dla każdej kondygnacji. Analogicznie ten przewód 90 centymetrów, a kulki 24 do 9 płatków dla trzech kolejnych warstw.

Teraz poziomy wstawić do siebie i dokręcenie przewodu. W pobliżu rdzenia płatki składają się w zewnętrzna nieznacznie zginać. Kolejne sploty pozostawia równoległego tkania. Arkusz składa się z dwóch symetrycznych elementów. Tka pierwsza połowa, to drut jest ciągnięty przez wiersze, a druga część jest tworzona.

Schemat wygięta blacha

Arkusz składa się z 24 wierszy. Drut jest ciągnięty przez wszystkich kulek w serii:

 • 1 rzędzie 1 perełek.
 • 2-3 p str. 2 kulki.
 • 4-5 s. 3 kawałki.
 • 6th rząd: 4 kulki.
 • 7. dzielnica. 5 sztuk.
 • 8. dzielnica. 7 kulek. Ciąg kolejny paciorek i przeciągana przez ostatnie dwa, tworząc zakręt.
 • 9th district. Osiem sztuk.
 • 10-11 p p. 7 kulek.
 • 12 str. 8 kulek. Dial kolejny paciorek i ciągnąć przez ostatnie dwa.
 • 13 str. 9 sztuk.
 • 14-ty str. 8 kulek.
 • 15-ty str. 7 cz.
 • 16-ty str. 8 szt. Dial jeden koralik i wyciągnąć końcówkę przewodu przez ostatnie dwa. To będzie ostatni – trzeci – zakręt w arkuszu.
 • 17-ty str. 9 szt.
 • 18-ty str. 8 sztuk.
 • 19-str. 7 cz.
 • 20-ty str. 6 szt.
 • 21 th str. 4 sztuki.
 • 22 th str. 3 cz.
 • 23rd str. 2 szt.
 • 24-ty str. 1 zgrubienie.

Następnie kolejny kawałek drutu przeciągnięty jest płaskiej stronie arkusza i wplata w części lustrzanym odbiciem drugiego arkusza.

W jednej łodygi dysponowania dwa lub trzy arkusze. Pień jest owinięta zielonym papierze. Przez analogię, tworząc bukiet kwiatów. Takie chryzantemy Kulki mogą być bicolor. Aby to zrobić, należy podzielić na trzy części koraliki i paciorki nawleczone środku innego koloru.

Proste tkania niezwykłych kolorach

Weź kulek o różnych kolorach, a proces pętla zrobić kilka poziomów. Do połowy 60 centymetrów przewód pętli 18 złożenia, z których każdy na 13 kulki. Następnie wycisnąć je w rulon i końce drutu są owinięte wokół łodygi kwiatów. może to być pręt lub grubości drutu.

Drugi poziom wytwarzania drut 70 centymetrów. Jest to konieczne do tkania 20 pętli, z których każdy o 21 kulki. Trzecia warstwa składa się z 32 pętli, które będą 23 kulki w pętli. Te płatki starannie przykręcona do rdzenia.

Następne przejście do głównego listka. Musisz zrobić pętle 30 z 31 paciorków. Następna warstwa przegubu powinna wynosić 15 do 37 sztuk, a w ostatnim rzędzie – i 15 pętle 43 kulki. Teraz zebrać wszystkie płatki kwiatu, owijając końce drutu wokół łodygi.

Następnie zrobić liści jak w pierwszej metodzie, wypełniając przestrzeń płatek. Aby zamontować jeden kwiat 8 arkuszy, które tworzą sepal. Stem zielony zawijania papieru i dołączyć dwa kolejne liście. Wynik był rodzajem aster lub chryzantem koralikami.

Jeszcze kilka opcji tkackie płatków i liści

W powyższych przykładach, smoła pętli końcowe sposób, przy czym na każdym poziomie liczba kulek dodaje się do pozycji 4-6. Ponadto, chryzantemy są zbierane z pętelek i pojedynczych zestawów koralików. Ale można zrobić jeszcze dwa warianty płatków.

W pierwszym przykładzie wykonania, odstęp będzie wykonana tak jak w pręcikach. Na drucie przesuwać paciorki i przejechać trzy końce ciągu ostatnich dwóch perełek. Następny numerem dwa kawałki koralików dwa więcej serii. Następnie podłączyć przewód kończy się stopką. Skręcać końce 1,5-2 cm, a jeden koniec drutu wątku jedno pofałdowanie, plecionki i 2 cm. W rezultacie płatek z gałęzi.

W drugim przypadku zrobić płatki chryzantemy koralikami stałe. W liną 5 kulek. Jeden koniec przechodzą przez trzy kulki. Kolejne trzy serie propletite trzy perełki. Następnie są 3 wiersze dwóch perełek. Ukończyć jedną płatek peletki, skręcone końce.

Aby nietypowe liście, przejdź do francuskiego tkania, czyli do głównego przewodu można przymocować pozostałe segmenty i połączyć w odpowiednich miejscach. Zapoznaj się z 50-cm drutu i dołączyć go do końca innego segmentu. Dial on 20 kulek i zrobić płatek. Na drugim końcu, a potem wybierać taką samą liczbę koralików i zrobić płatek. Okazuje się liść z żyłkami. Następnie przymocować długości drutu i zrobić te czasy arc dwa więcej z każdej strony.

Potem wycofał się trochę od dołu i zrobić liść z żyłkami po prawej stronie tylko każdy łuk przechodzący przez perełek pierwszego liścia. Ta ulotka robi lewą stronę. Koniczynki dla jednego kwiatka trwa około cztery.

Okazuje się wdzięczne koraliki chryzantemy. płatków i liści jazdy jest prosta, nawet dla początkujących. Wystarczy zmieniać różne sposoby – i uzyskać niezwykłe kolory!