531 Shares 9538 views

Porozmawiaj o tym, jak zrobić własny pamiętnik

Pomysł, jak zrobić własny dziennik, powstał w mojej głowie podczas czyszczenia wiosny, co było dziwne. Natknęłam się na moje stare notebooki, które od kilku lat służyły moim wiernym słuchaczom. Odczytywanie strony po stronie, pogrążyłem się w świecie mojego dzieciństwa, wspomniałem wiele wspaniałych wydarzeń, które dawno temu zapomniałem. Znowu przeżyłem ostatnie dni mojego życia. Znowu czułem wszystkie doświadczenia i radości, gęsie zagłębienia poszły prosto na moją skórę .

Dlaczego musisz zrobić książkę samemu?

Ten sposób nagrywania myśli, uczucia były używane przez ludzi przez długi czas. W wierszach dziennika łatwo wylewa się wszystkie emocje i pragnienia, nie doświadczając dyskomfortu, potępienia, zawiści, które mogą powstać podczas regularnej rozmowy z przyjacielem lub przyjacielem. I z biegiem czasu łatwe do zapamiętania zdarzenia z przeszłości, ponownego ich przeczytania w notatkach. Ponadto wiele osób używa tego rodzaju prezentacji myśli do oceny konkretnej sytuacji życiowej, jej analizy. Aby cieszyć się pamiętnikiem, a to zawsze powodowało tylko pozytywny nastrój, musisz wiedzieć, jak zrobić osobisty dziennik. Że będzie to bardziej cenne dla właściciela.

Jak zrobić dziennik samemu

Na początek musisz zakupić notatnik lub pamiętnik, ponieważ będzie to wygodne. Jeśli nie chcesz, aby Twój notebook miał zwykły rozmiar notebooka, możesz wykończyć go na konturze z trzech lub dwóch stron, aby skrócić długość i szerokość. Potem konieczne jest wykonanie okładki, ponieważ jest to prawie najtrudniejsze pytanie, jak zrobić własny dziennik. Możesz założyć osobną okładkę o tym samym rozmiarze lub na istniejącej, aby zamocować materiał, który lubisz. Może to być wiele wycinków z czasopism, po prostu piękne zdjęcia, kawałki tkaniny, na przykład lnu lub wełny, z koralikami lub klejonymi figurkami filcu.
Świetnym pomysłem jest przyklejenie pokrywy do małych i cienkich włókien drzewnych. Ważne jest, aby wygląd Twojego pamiętnika był indywidualny. Z taką książką chętnie podzielisz się swoimi przemyśleniami. Zewnętrzną stroną pamiętnika jest Twój wewnętrzny świat.

Projektowanie stron

Jak zrobić pamiętnik własnymi rękami, już sobie wyobraziłeś, teraz możesz zrobić dekorację swoich wewnętrznych stron. Możesz użyć różnych pięknych nakleechkich, cekinów. Małe zdjęcia lub wkładki z magazynu będą doskonale uzupełniały Twoje wpisy. Jeśli lubisz jasność, planowanie, możesz umieścić daty każdego dnia, dekorując je nietypowymi ozdobami, znaczą ważne wydarzenia, np. Urodziny, małe notatki na polach określonych dni lub na dole stron jako notatki.

Użyj wszystkiego, co znajdziesz

Nie obawiaj się eksperymentować, ponieważ tworzysz coś dla siebie. Użyj wszystkiego, co masz pod ręką: wstążki, koraliki, szpilki, kolorowa skóra. Utwórz swój własny niepowtarzalny świat w małym dzienniku, wtedy będzie to przyjemność z niego korzystać.