323 Shares 8366 views

Oryginalny scenariusz srebrne wesele uczyni obchody prawdziwie nezabyvaemymNezametno błysnął lat mieszkali razem. Duża liczba zróżnicowanych

Niepostrzeżenie odparowana rzutowo mieszkali razem rok. Wiele różnorodnych wydarzeń stało w tak długim okresie – urodzili się i wychowali dzieci, które zostały wykształcone, ożenił się, a nawet dać wnuki … Ale nie ostygnie uczucia małżonków, którzy mogli wspólnie przeżyć smutek i radość, jak obiecał, że daleki ale niezapomniany dzień w urzędzie stanu cywilnego. Nie każda szczęśliwa para obchodzi srebrny jubileusz. Jednakże, ponieważ srebro ślub przyjść – wydać powinno być tak, że jest on zapamiętany nie tylko „młodzi” i „narzeczonej”, ale także dla wszystkich gości. To życie za granicą zazwyczaj zbiega się z początkiem ponownej oceny wartości, podsumowując do wieku średniego, a nawet jeśli czas i odległość rozrzucone drodzy ludzie – bardziej odpowiednia okazja, aby zebrać wszystko razem, nie znajdziesz.


Oczywiście, dobrze, kiedy obchody rocznicy będą zaangażowani w przygotowanie dzieci, krewnych lub przyjaciół – oni będą decydować, jak wydawać swoje srebrne wesele. W tym przypadku, element zaskoczenia do pomysłodawców uroczystość, tego rodzaju i dlatego szczególnie miłą niespodziankę. Advance rezerwacji na imprezy, wynegocjowanych z czołowymi muzykami, omawiając z nimi srebrny scenariusz ślubu. Pre-przemyśleć każdy szczegół: dekorację sali, która zostanie odprawiona triumf, dzięki czemu kolorowe gazety ściana z FOTOREPORTAŻ zdarzeń doświadczanych przez pary, plakatów z tekstem gratulacyjny. Wyjątkowy prezent dla pary będzie oryginalny pokaz slajdów, począwszy od obrazów 25 lat temu, stopniowo obracając stronice w księdze życia. Flash ramek, powodując prawdziwą niespodziankę w radosnych twarzach bohaterów okazji, bez wątpienia zadowoleni z tego widoku zostaną zebrane wszystkie, bez wyjątku.

scenariusz ślub srebrny – to jest główny „Karta”, zbliżająca się uroczystość, pożądane jest, aby określić strony – ktoś przygotowany wcześniej (jeśli wymagają tego warunki konkurencji), ale ogólnie rzecz biorąc, wszystkie role są rozprowadzane spontanicznie i uzyskać jeszcze bardziej interesująca niż wstępnego przygotowania drobiazgowej , I nie zawsze zdobyć wszystkich wcześniej zaplanowanych działań wymaganych przez srebra scenariusza ślubu. Czasami, z powodu okoliczności, musimy improwizować, a wynik nie jest gorszy, ale o wiele więcej zabawy i bardziej naturalne.

Prowadząc jubileusz oferuje wymianę srebrne pierścionki, tańczyć walca ślubny, „narzeczoną”, z lekko siwiejące na skroniach, krążąc w tańcu ich odmłodzony „narzeczonej” w welon, płynący w wir tańca. Dobrze dobrane przetargi na srebrnym weselu zachować ogólną zabawę ładowanie wszystkie obecne pozytywne emocje. A uroczyste rocznice stół cięcia bochenek ślub, co prowadzi do odczytania tekst komiksu przysięgą, oferując ją powtórzyć „nowożeńcy” podane są wszelkiego rodzaju dokumentów, na przykład – dyplomów – wszystkie rozwodnionego żartów, śmiechu, a niekiedy powtarzających się, krzycząc „gorzki” Co wesele bez niego?

I, oczywiście, atrybut bez precedensu – srebrny medal dla ludzi, którzy żyli razem ćwierć wieku, a na pewno zasłużył na nagrodę w swoim srebrnym jubileuszem. Srebrny symbolizuje szlachetność i czystość relacji. Lat razem starannie hartowane, ale nie ochłodzenia uczuć, wielokrotnie poddając je testom na wytrzymałość. Nie ma sposobu, aby zawsze wszystko poszło gładko, ale pokonania na drodze, nie zniszczyć miłość, blask w oczach, patrząc czule na siebie małżonka – co uderzające świadectwo.

Miło wiedzieć, że dla nich napisać skrypt srebrny ślub, róża opiekuńczy dzieci przechodzą stronie życia obok siebie, sprawdzone, prawdziwych przyjaciół. Nie oderwać oczu od radosnej pary przegrzanej, wesela, są nawet nieco podobne do siebie. Doświadczeni uczucia pomoże im w dorosłym życiu być szczęśliwym i bezpiecznie spotkać kolejny wielki jubileusz – ślub złota.