271 Shares 7811 views

Chcesz wspaniały wygląd w dniu ślubu? Następnie zacząć robić te 10 rzeczy już teraz!

Teraz, gdy już włączony, odliczanie oficjalnie rozpoczęła się przed wielki dzień. I choć może się to wydawać trochę za wcześnie, ale w rzeczywistości, teraz jest idealny czas, aby zacząć myśleć o tym, jak będzie wyglądać na ślubie. Tak, może to zająć trochę czasu, ale wynik jest ważne, prawda? Oto dziesięć rzeczy, które należy zacząć robić już teraz, więc można wyglądać i czuć się świetnie, kiedy nadszedł czas, aby powiedzieć: „Zgadzam się”


Rosną włosy

Jeśli planujesz zrobić na ślub piękne włosy bujne, ważne jest, aby zacząć rosnąć włosy i dbać o nich jak najszybciej. Pomoże to wszelkiego rodzaju maski, szczególnie tych, które zawierają łopianu (przyspiesza wzrost włosów).

Wybielić zęby

Istnieje wiele wybielaczy, które są dobrze poradzić sobie z obowiązkami w domu. Można też szukać pomocy u specjalisty. Ale to wszystko wymaga czasu. Pomóż sobie dwa miesiące, aby osiągnąć idealny uśmiech, który podczas uroczystości i sesji zdjęciowej nie czuć ścisku.

Eksperyment z garbowania

Jeśli zamierzasz korzystać z opalania, należy spróbować kilka opcji oraz przed ceremonią ślubną. Niektóre z nich mogą wyglądać zbyt pomarańczowo, inni – wystarczająco jasny. postępowanie uproszczone przewidziane na kilka dni przed ślubem mieć wspaniały widok i mieć na swojej białej sukni lewej brązowe plamy.

Oczyść swój organizm

Jeśli to możliwe, należy unikać cukru, zbyt słone i pikantne potrawy. Staraj się nie jeść smażone. Szkodliwe substancje zawarte w takich produktach, odkładają się w organizmie. Jeśli spróbujesz kilka miesięcy do wykonania takiej diety, upewnij się, że Twoja skóra i włosy staną się lepiej i obudzić się rano będzie łatwiej.

Czy ćwiczenia na siłowni

Jeśli przyjdziesz do lustra i poczuć trochę żal, to naprawić! Angażować się w sali gimnastycznej, aby osiągnąć wynik, który będzie Ci odpowiadać. Jeśli otworzysz suknię ślubną (np ramiączek), koncentruje się na tych częściach ciała, które będą w zasięgu wzroku. Na przykład, ręce.

Engage brwi formularza

Jest to kolejne działanie, które jest lepiej zrobić wcześniej. Odwiedź profesjonalny i omówić kształt, które naszym zdaniem najlepiej pasuje do kształtu twarzy. Po kilku miesiącach pracy z nimi, będziesz mieć piękne wypielęgnowane brwi, aby stworzyć idealny makijaż ślubny.

pić wodę

Dodatkowo do zwalczania organizmów soli, cukrów i substancji szkodliwych, woda jest kluczem kosmetyczny i energią. Picia większej ilości wody, należy wypłukać niechcianych toksyn z organizmu, napełnianie skórze zdrowy blask. Ponadto, poczujesz się zdrowe, harmonijne, a będziesz przestaje ciągnąć szkodliwej żywności.

Spróbuj rzęs

Zamiast trzymać fałszywe rzęsy w dniu ślubu i ciągle martwić o to, czy mają spadł, pomyśl o tym, jak uzyskać idealny rzęsy na kilka miesięcy przed ślubem. Profesjonalne będą mogli je dodać do linii rzęs, a będziesz mieć czas na eksperymenty z długością i grubością.

Eksperyment z włosami i makijażem

Przed pozowanie do zdjęć, upewnij się, że masz idealną fryzurę i makijaż. W ciągu zaledwie kilku miesięcy przed ślubem, wybierz fryzjer i wizażystka i wypróbować kilka obrazów. Upewnij się, że czujesz się pewnie i komfortowo.

Postawił sobie za cel

Jeśli chcesz poprawić lub radykalnie zmienić oblicze przed ślubem, wyznaczyć sobie cel i idź do niego. Zmiany wymagają czasu (szczególnie jeśli marzysz o idealnym ślubie). Zaplanować wszystkie czynności wcześniej i trzymać się wyznaczonych celów, to twój ślub będzie przyjemnym doświadczeniem dla ciebie, wesoły i beztroski wydarzenie!