594 Shares 2202 views

Master Wood piec do kąpieli

Kąpiel – to charakterystyczny obiekt w naszym życiu. Kąpiel w najważniejszą rzeczą jest piekarnik. To od niej zależy, jak szybko rozgrzać i ochłodzić protoplennaya pary. Jeśli zdecydujesz się opalany drewnem piec do kąpieli z rękami, należy zauważyć, że jest to dość skomplikowane, wymagające szczególnych umiejętności.

Piekarnik (jego wzór) są w znacznym stopniu zależy od rodzaju i gatunku samej kąpieli. Ale dziś będziemy rozmawiać konkretnie o rosyjskiej łaźni parowej, która jest najbardziej powszechna. Gdy przyszedł do niej, ludzie pozbyć się dolegliwości fizycznych i psychicznych. Nie będziemy prowadzić badania km artykuł szacownych luminarzy medycyny, który wielokrotnie sprawdzonych korzyści z kąpieli i jego rolę w utrzymaniu zdrowia ludzkiego.

Na rosyjskie chłopaki zawsze użyć kamienia, a później ceglany piec drewna do kąpieli. Powoli rozgrzewa się, ale chłodny, a nie w pośpiechu. Jednak własnymi rękami położyć cegłę piekarnik jest bardzo trudne. Faktem jest, że do prawidłowego umieszczenia nie powinien mieć tylko specjalnych umiejętności, ale również użyć specjalnego cegły ognioodporne. Ponadto, należy zadbać o jakość budowy i najbardziej stabilnym fundamencie. Hydroizolacji powinno być wykonane bardzo starannie.

Aby to zrobić, jego ostatnia seria materiał spread dachowe, to umieścić więcej cegieł, po – drugiej warstwy pokrycia dachowego, a dopiero potem rozpocząć dalsze sprzęgła. Umieszczenie ich powinno być tak dokładnie jak to możliwe, kładąc wewnętrzną objętość cegieł ogniotrwałych, na piecu opalanym drewnem do kąpieli raczej szybko nie popadł w ruinę.

Błędne, że piec metalu można stosować do kąpieli, ale tak nie jest. Metal jest ogrzewany natychmiast, dzięki czemu pobyt w pokoju nie do zniesienia. W tym celu, niektóre kamienie nanoszone ściennych lub wszystkie te same cegły uniknąć.

Niestety, środek ten pomaga trochę, a ciepło uzyskuje się „na mokro”. Tak że od tego wydarzenia, obkladyvat pieca drzewnego do kąpieli potrzebna tylko firebrick. Wymagane (!) Powinna być pozostawiona pomiędzy cegłami i metalu szczeliny, której grubość powinna wynosić co najmniej 15 cm. Należy zauważyć, że r grubość nie powinna przekraczać grubość cegły.

Nawiasem mówiąc, piec metalu do produkcji własnej o wiele łatwiejsze. W szczególności, istnieje wiele programów dostępnych dla nawet niedoświadczony budowniczy. Teraz przyjrzymy się, jak zrobić piec na drewno do kąpieli z jednej wielkiej rury.

Rurę tnie się na dwie części. Pierwsza (mniejsza) jest używana do ogrzewania budynków, popiół i ruszt. Na samym piecu powinien znaleźć jakościowe gęstą siatkę z metalu ogniotrwałego. Ona będzie utrzymać zbiornik na wodę, wykonaną z drugiego kawałka rury. Należy pamiętać, że jest on wykonany w dolnej części otwór do komina, co dodatkowo podgrzewać wodę, oszczędzając paliwo. Szczelina między rurką a zbiornikiem dokładnie wrzenia.

Ponadto, w ścianie zbiornika wody jest przyspawany dźwigu. Nawiasem mówiąc, można go zainstalować w piecu, stosując dwa rzędy cegieł ogniotrwałych – więc woda jest ogrzewany równomiernie. Wymagany kąt będzie pokryta wyboru pieca, płytki lub folii. Środek ten chroni przed niebezpieczeństwem pożaru. Jeśli potrzebujesz fiński piec opalany drewnem do kąpieli, trzeba będzie skontaktować się z ekspertami: jego niezależna produkcja zbyt trudne.