552 Shares 8691 views

produkcji mydła recepty w domu

W dzisiejszych czasach trudno być łatwo kupić wszystko, co chcesz, jeśli tylko mają funduszy. Dotyczy to w równym stopniu do mydła. Mydło prezentowane w dużych ilościach: różne kształty, różne zapachy, różne tekstury i różnych producentów. Jest sprzedawany we wszystkich sklepach i jest przeznaczony dla każdego budżetu. Wystarczy wybrać.

Ale ostatnio doszło tendencja do odrzucenia mydło, gotowane w środowisku przemysłowym dla korzyści własnej przygotowany. Wynika to z powrotem mody do rękodzieła, a także fakt, że konsumenci nie są absolutnie pewni jakości mydła, które jest częścią tego, gdzie i jak jest produkowane i jak to wpłynie na skórę. Dlatego coraz więcej kobiet i dziewcząt szukasz receptur do produkcji mydła w domu, bo to są na pewno jako składniki i że mydło jest całkowicie bezpieczny.

Ponadto, gotowane i nawet podpisane domowe mydło to idealny prezent na każdą okazję, a nawet bez niego. Pięknie zapakowany i cieńsze delikatny smak, to zachwyci każdym wieku, ponieważ prawie nikt nie pozostanie obojętny, gdy dał myltse autor, wykonany specjalnie dla niego. Mydło w domu ukochanego i ciekawym hobby mogą rosnąć w pewnym źródłem dochodu: mydło może być gotowane i na sprzedaż, dostępne na życzenie. Mydło podejmowania recepty w domu jest łatwe do znalezienia w Internecie, lub wykonać samodzielnie, w oparciu o jak wpływem tych lub inne olejki eteryczne lub zioła do różnych narządów.

Mydło może być gotowane na trzy główne sposoby. Pierwszy sposób jest gotowana Mydło z doraźnie, który następnie dodać zioła, oleje aromatyczne, barwniki, specjalne.

Drugi sposób najbardziej podstawowy. Weź mydło dziecięce, trzeć na tarce lub melenko wyciąć ostrym nożem. mydło dziecko lepiej jest wziąć, ponieważ zawiera różne dodatki i barwniki. Lepiej i zabrać go bez dodawania Series, rumianku i aloesu. Po mydło wciera, musi być stopiony. Jest to możliwe w mikrofalówce, ale musi sprawdzić temperaturę co 30 sekund specjalny termometr i temperatura nadmiernie przekracza 60 stopni. Jest to nieco problematyczne, więc jest jeszcze lepiej uciekać się do starego, ale pewny sposób i topi je w kąpieli wodnej. Aby to zrobić, trzeba wziąć garnek, napełnić go wodą i umieścić go w mniejszej pojemności, ze startego mydła. Wszystko to umieścić na ogniu i poczekaj aż mydło się stopi się całkowicie i nie będzie miał kawałki.

Tak, mydło topi. Po przeczytaniu podejmowania mydła przepis w domu i wybiera najbardziej odpowiedni, można przystąpić do jego realizacji. Dodaj aromatyczne i olejki eteryczne, niektóre zioła, naturalne składniki, takie jak :. kawy, cynamonu, wanilii, orzeszków itp Najważniejszą rzeczą jest aby nie przesadzić, zwłaszcza olejków eterycznych, które mogą wystąpić jako alergii i oparzeń. Zazwyczaj mydło podejmowania recepty w domu zawierać zalecenia dotyczące ile trzeba składnika. Następnie wybierz barwniki mogą być specjalne, jedna puszka jedzenia.

Wylać masę na formach, które mogą być w formie serc, kwiatów, owadów, muszli , i tak dalej. Ponadto formularze mogą być drukowane, ważne jest, aby wstępnie wybrać odpowiednią opcję. Jeśli nie masz czasu, aby zakupić specjalną formę, można użyć pola na zsiadłe mleko dziecko, przekąski, pasochki piasek (pre-washed i obdatye wrzącej wody). Po wykonaniu wszystkich powyższych czynności wysłać mydło do utwardzenia w lodówce. Po twardnieje mydlanych, musi być suszone kilka dni i wszystko – można używać!

Trzecim sposobem jest najtrudniejsze, bo wymaga to specjalnych zasad, olejów i tłuszczów. Opcja ta jest idealna dla tych, którzy już opanowali prostych technik i receptur na domowej produkcji mydła.