820 Shares 7318 views

Dita Von Teese bez makijażu. Make-up Dita Von Teese. Dita Von Teese obraz (zdjęcie)

Obraz Dita Von Teese jest wyjątkowa z punktu widzenia współczesnego show biznesu. Ale nie mniej oryginalna i gwiazda burleski biografia, jak to zwykle w centrum uwagi opinii publicznej są aktorzy, muzycy i politycy, ale nie club tancerzy. Jak to było możliwe, aby stać się blondynka Heather wydawnictwa przerażający brunetka Dita, podbić Hollywood?


Wczesne lata: Dita Von Teese bez makijażu, blondynka

Prawdziwe imię Dita – Hizer kolorze. Urodziła się w małej miejscowości Rochester w USA. rodzina Heather była daleka od show-biznesu: jego ojciec pracował jako mechanik, matka – manicurzystki.

Dita Von Teese lubi wspominać w wywiadzie, że ma ormiańskie korzenie. Jednak w jej wyglądzie młodzieży miała niewiele wspólnego z ormiański: Fotografie w szkole wydaje się nam Dita Von Teese bez makijażu, a nawet włosy z blond pszenicy.

Od wczesnego dzieciństwa, dziewczyna studiowała balet. W wieku 15 lat była już dość tańczyła zawodowo. Ale z baletu w Dita poszło nie tak: trzeba było przenieść się do Kalifornii z rodzicami i zacząć szukać pracy. Pierwszy Hizer kostiumu pracował w pizzerii, a następnie poszedł do pracy w sklepie z bielizną.

Następnie Pani Słodki poszedł do college'u, aby studiować historię stroju. Jednak po ukończeniu studiów, Dita nie dostał pracę jako projektant kostiumów w przemyśle filmowym i znowu wrócił do sklepu z bielizną. Więcej więc to nie może trwać, i postanowiła szukać pracy równolegle w klubach, robi to, co robi najlepiej – taniec.

burleska

Hizer kostiumu nie od razu stała się królową burleski. W wieku 19 lat zaczęła swoją karierę jako tancerka w klubie ze striptizem. Znajomość historyczny kostium poręcznym: szary wpadł niezapomnianego obrazu. Natychmiast znaleźć, a pseudonim dla nowej gwiazdy parkietu Pani Słodki nazwie „Dita” (ta nazwa była jej ulubiona aktorka 20-tych.). Jednak banalne striptiz taniec Heather nie podoba, a ona zajęła się ożywienie burleski gatunku.

Burleska – erotyczny pokaz gdzie dużo teatralności. Heather pod pseudonimem „Dita” zaczęły się pamiętne pokoje z jasnym świty i klasycznych strojów. Dita Von Teese bez makijażu, makijaż, ubrania i bez wyglądała bardzo imponujące. W związku z tym plotka szybko rozprzestrzenił o niezwykłej tancerka w Ameryce. Dita zaczął zapraszać muzyków w swoich teledyskach, dobrze znane czasopisma zaczął umieścić jej zdjęcie na okładce.

Jeśli chodzi o najbardziej znanych tancerzy pokoi, to jest, oczywiście, „Martini szkło” i taniec z wielkich fanów. Te wentylatory piór są uznawane za największe na świecie.

kariera Centerfolds

Dita Von Teese bez makijażu pozostaje ten sam pociąg do płci przeciwnej, a także razem z nim. Dlatego nie ma nic dziwnego w tym, że pojawił się trzy razy na okładce „Playboy”. Nawiasem mówiąc, ten magazyn zawdzięcza swój przydomek, bo aż 1999 Hizer kostiumu wiedział po prostu, jak Dita. Jednak zgoda wziął jej imię i nazwisko, a następnie tancerz wziął nazwisko von Tris. błąd powstał podczas publikowania jako „tło TRIZ” okazał się „Von Teese.”

Dita najczęściej pojawia się na okładkach magazynów w Fetyszyzm gorsetów i bielizny. Przy okazji, dzięki stałym noszeniem talii gorset Dita spadła z 65 do 56 cm. Od tej pory, gdy tancerka zaciska mocniej sznurowadła, jej obwód talii osiąga 42 cm.

Ze względu na upodobanie do Dita i szelki, nie ma nic dziwnego w tym, że jest on ozdobiony zdjęciem książce „Uroczy sztuce japońskiej niewoli.” Również Von Teese zdjęcie jest na okładce grupy Atrocity album muzyczny.

Często pojawiają się zdjęcia internetowa, w której Dita Von Teese bez makijażu. I musimy płacić daninę, nic w gwiazdy burleski wygląd nie zmienia się zasadniczo po usunięciu makijażu.

Film i telewizja

Przedmiotem szczególnego zainteresowania zewnętrznej Dita pokazuje przemysł filmowy, a przede wszystkim reżyserów, strzelanie wideo dla zespołów rockowych. W tej dziedzinie tancerką już odebrał imponującą listę utworów Pracowała z Green Day, Royal Crown Revue, Marilyn Manson, 30 Seconds to Mars, monarchii i Die Antwoord. Dita wziął również udział w nagraniu koncertu słynnego teledysku George'a Michaela.

Von Teese ma również doświadczenie w strzelanie filmów, ale w przeważającej części należą do gatunku „porno” i „fetysz”. Istnieją jednak obraz „The Death of Salvador Dali”, która należy do gatunku „głównego nurtu” i przyniósł nagrody dite na Festiwalu Filmowym w Beverly Hills jako najlepszej aktorki.

Dita również raz pojawił się na telewizyjnym show "America Next Top Model". Trzyma klasę mistrzowską dla początkujących na modelach plastikowych tanecznych i plastycznych.

W 2009 roku, Dita Von Teese, odwiedził Moskwę i przyszedł do transmisje na żywo z konkursu „Eurowizji”, jak tańczyli w sali członka grupy niemieckiej.

funkcje obrazu

Dita Von Teese miał szczególną miłość do ery 40-tych. Więc jej etap persona jest w dużej mierze inspirowany modą tamtych lat.

Nawet w młodości Dita farbowane blond w jego bogatym kolorze czarnym. Ona przejęła od aktorek lat 40-tych. ich własności układania „fale” i przez wiele lat, pojawia się na scenie, jak iw domu tylko z tej fryzurze. Następnie zwrócił się do obszaru tancerz wytatuowany i jego „zastrzeżonych” znamię na jednym z policzków.

Jest rozpoznawana i szafa Dita. On jest pełen starych modeli i elementów. W szczególności, gorset stał się znakiem rozpoznawczym gwiazda burleski Dita Von Teese nazwie.

tancerz Makijaż nie jest także zmienił się na przestrzeni lat i podlegają tym samym zasadom: odcień śnieżnobiały skóry, subtelnie zaznaczone kości policzkowe, jasne ścieżki czerwone usta i czarne strzałki na górnej powiece.

Taka wierność własnej tradycji grania w ręce dziecka, ponieważ wyróżnia się wśród gwiazd i zawsze rozpoznawalna. Jako tancerz nie ukrywa, że miała operację plastyczną dla własnych korzyści kariery: zwiększenie piersi.

życie osobiste

Dita Von Teese, zdjęcia bez makijażu, który spowodował prawdziwe zainteresowanie wśród publiczności, zawsze był atrakcyjny i prawdopodobnie nie pozbawione męskiej uwagi. Jednak w młodości, uznany tancerz, dała pierwszeństwo do dziewcząt, i to było doświadczenie związkach jednopłciowych.

Jednak to nie przeszkodziło jej od stania w 2005 roku żona prowokacyjnym muzykiem na świecie – Marilyn Manson. Prodilils relacje te długie – zaledwie dwa lata.

Przed Manson Dita spotkał wokalista Social Distortion, a także z aktorem Peter Sarsgaard ( "Knight and Day").