441 Shares 1583 views

Pierwsza i ostatnia żona Fedora Emelyanenko – Oksana

Fedor Emelianenko – prawdziwy człowiek, który jest twardy i mocny w ringu, ale opiekuńczy i kochający dom. Jego stosunek do kobiet był zawsze łagodny i niepokoju, które mogą jednoznacznie potwierdzić żonę Fedora Emelyanenko Oksana. Ta kobieta stała się pierwszym i głównym Champion miłość w walce Sambo, z jaką pokonał wszystkie trudności i smutki. Dzięki Oksana, Fedor sobie sprawę, że rodzina – to najwyższe priorytety w życiu, które chcesz kochać i doceniać.


Pochodzenie miłości między Fedorem i jego żony

Dość interesujący jest nie tylko sportowiec kariera mistrza świata i mistrza sportu w światowej klasy Fedor Emelianenko, ale także jego życie osobiste. Istotne dla sportowca i jego żony stał się rok 1999, w którym zawarli ważnego małżeństwa, które było pierwszym dla obu z nich. Para spotkała się z powrotem w latach szkolnych – mianowicie, w obozie, gdzie Fedor odpoczynku i robi rzeczy, których kochasz.

Pierwsza żona Fedora Emelyanenko w czasie celownik swojego przyszłego męża pracował w wychowawca kolonijny dla dzieci. Sportowiec był tam na imprezach sportowych i zgromadzeń. Młodzi ludzie natychmiast lubiłem siebie, więc znajomość szybko przerodziła się w romantyczny związek i małżeństwo.

Na początkowym etapie relacji dziewczynka często musiał działać jako lekarz dla Fedor po treningu, zasłaniając siniaki i rany.

Wkrótce po ślubie, żona Fedora Emelyanenko dał mu upragnioną i ukochaną córkę, która para nazwie Masza.

Niestety, ten związek nie trwał długo, a mianowicie – 7 lat. Para rozwiodła się za obopólną zgodą bez większych skandali i promocyjnych w prasie. Pierwsza żona czas Fedora Emelyanenko pokazał mądrości kobiet, a para utrzymuje normalną komunikację oraz ciepłe i przyjazne stosunki.

Powodem rozwodu z pierwszą żoną

Główny szkopuł w relacji małżonków było pojawienie kochankę wybitnego sportowca. Pomimo ich wzajemnej miłości i zdrowego dziecka, żona Fedora Emelyanenko Oksana nie może zamknąć oczu na zdradzie i przebaczyć mężowi. W tym względzie Emelianenko fiasko rodzina, a para rozwiodła się nagle.

Interesujący zwrot wydarzeń

W następnym roku, po przykrych wydarzeniach w życiu Fiodora jego dziewczyną o imieniu Marina urodziła mu córkę. Dziewczyna o imieniu Vasilisa. 2 lata po urodzeniu córki para zalegalizowała swój związek. Kilka lat później jego druga żona urodziła innej córki Teodora, Elizabeth. Druga żona Fedor Emelianenko Marina była osoba niepubliczna, jej podstawowym zadaniem było stworzyć komfort w domu i wychowywania dzieci.

Powrót do rodziny

Drugie małżeństwo również było krótkotrwałe, i, niestety, nieudane. W czasie, gdy młodsza córka pary Lisa 2 lat, Fedor postanawia opuścić rodzinę. Nieoczekiwany obrót dla Marina stała odejście męża do swojej pierwszej żony. Pierwszy i drugi rozwód bardzo wpłynęły Theodore, i stał się człowiekiem głęboko religijnym. Ta decyzja nie była błyskawica, lecz celowe dla niego. Dlatego pierwszym krokiem po powrocie do pierwszej rodziny było wesele że tylko kołowacizną ich związek.

Oksana Emelianenko, żona Fedora, nie ukrywa, że jest gotowa dla dobra ukochanej, aby przejść do wszystkich, unikając przeszkód i przeciwności. Powody, dla których zawodnik powrócił do rodziny, nie są tajemnicą. To są prawdziwe i głębokie uczucia, które nie są chłodzone przez lata separacji. Para wie, że razem mogą przezwyciężyć wszystkie doniosłe wydarzenia, a to małżeństwo będzie ostatnim dla obu z nich. Głównym kluczem do udanej relacji Fedor i Oksana uwierzyć wzajemnego szacunku, zaufania i wiary w Boga, który chroni wszystkie związek miłosny.