470 Shares 4180 views

Jak pokonać chorobę Andrey Gaydulyan i kto był z nim cały czas dookoła?

Pod koniec maja 2015 Andrey Gaydulyan powiedział, że jest gotów zrezygnować w '31 z jego kawalerskiego życia. Ślub miał się odbyć jesienią 2015 r. Szczęśliwa panna młoda Diana Ochilova już na to przygotowany, ale plan nie wyszło.

Pierwsze objawy oraz hospitalizacja aktora

Pod koniec lipca, aktor odwołał swoją podróż na Festiwalu Komedii. Powodem był zły stan zdrowia. Pierwsze objawy pojawiły się znacznie wcześniej, ale on odpisane słabość w dużym obciążeniem w harmonogramie. Kaszel i obrzęk szyi motywację przeziębienia.

Ale wszystkie te objawy stopniowo stają się bardziej zauważalne. Aktor poczuł trudności w oddychaniu. A potem nagle pojawił się z problemem mowy. Opóźnienie nie było już możliwe. Aktor był hospitalizowany w Centrum Onkologii Błochin na Kashira Highway.

Natychmiast po inspekcji, lekarze zaczęli podejrzewać nowotwór układu limfatycznego. Oferowali badania na histologii. Podczas oczekiwania na wyniki badań, lekarze zdecydowali się nie wahać i trzymał operacji Andrew.

Rehabilitacja i podróż do Monachium

Proces rehabilitacji idzie dobrze. Łóżko nie odbiegają od Diana kochał cały czas. Ona nawet wydał przepustkę do wizyty aktora w dowolnym momencie.

Pomogła młody człowiek spotkał jego gości i dbać o obecność narkotyków. Spędzają cały swój czas w szpitalu, aktor był trudny, a po lekarze pozwolili mu wyjść, Diana wykorzystywane do podejmowania Andrew przez kilka godzin w domu.

Rodzina, przyjaciele i fani wierzyli, że aktor będzie odzyskać szybko i wrócić do pracy. Ale kiedy stało się znane wyniki badań, stało się jasne, że w walce z chorobą na początku.

Lekarze zdiagnozowali u niego nowotwór – chłoniaka śródpiersia drugiego etapu. Ale zauważył, że jak choroba Gaydulyan Andrey zauważył na wczesnym etapie, możliwe jest działanie na guza z lekami.

Monachium do dalszej obróbki pasowały do siebie Diana Ochilova Andrey Gaydulyan. Choroba ostatnie miesiące 2015 roku zmuszony wydać je w Niemczech. W związku z tym nawet mowy o ślubie nie może iść. Przyjaciele i współpracownicy aktora w serialu „UniVer” bardzo martwi się o niego. Ciągle zadzwonił i odwiedził go w szpitalu.

Oszustwo zbierać pieniądze

Pod koniec września, w jednym z najbardziej popularnych sieci społecznych pojawiła się poczta Stanisława Yarushina, że przyszła wiadomość ze szpitala i że choroba postępuje. Andrey Gaydulyan przemawia do fanów z prośbą o wsparcie finansowe. Fani rzucili się na oślep, aby przelać pieniądze na rachunek idol, powiedział w tym samym stanowisku.

Ale później, Stanislav powiedział, że jego konto Instagram posiekany i bezczelnie wykorzystał jego dobrego imienia. W rzeczywistości, stan aktora jest stabilny, żadnych zmian w którąkolwiek ze stron. Pieniądze na leczenie nie było wymagane.

Przechodzą przez ten monstrualny oszustwa nie mógł wszystkich przyjaciół Andrzeja. Oni zaapelował do abonentów z apelem, aby nie kupić do oszustwa oszustów. Według nich, aktor został aktywne życie i rozwija się, ponieważ pozwala choroby. Andrey Gaydulyan spacery w Monachium ze swoją narzeczoną i stara się nie tracić ducha.

sam aktor nagrał wiadomość wideo, które można znaleźć na jego stronie na „Instagram”. Zaapelował do fanów z zapewnieniem, że pomoc finansowa nie potrzebują. Poza tym, on podziękował fanom, że odpowiedzieli na wezwanie o pomoc od swoich przyjaciół. Aktor wyraził żal, że przeniósł pieniądze nie mogą być zwrócone, i ma nadzieję, że fundusze okaże mu wsparcie moralne.

Zauważył, że dzięki wsparciu fanów i wysiłków lekarzy stopniowo zaczął się wycofywać choroby. Andrey Gaydulyan powiedział fanów wiele słów wdzięczności za wsparcie i modlitwy o jego zdrowie. Obiecał, że zrobi wszystko co w jego mocy, aby szybko wyzdrowieć i wrócić do Rosji. Spostrzegawczy użytkownicy zauważą, że aktor w filmie wygląda cieńsze i łysy z chemioterapią.

Rodzina Andreya Gaydulyana obsługiwane na odległość

Nawet będąc na leczeniu z dala od domu, aktor nie może pozostać bez pracy. Wyraził pragnienie, by zaprezentować swoje życie na papierze. Wielu wydawców już wysłał mu propozycję.

Drogi siostra aktora Olga powiedział, że aktor czuje się lepiej. Jego rodzice i ona nie ma możliwości, aby przyjść do niego. Ale każdy dzień nazywają się z nim i modlić się w świątyni o jego zdrowie.

Następnie związek z fanami przyszła narzeczona Andrew. Diana powiedziała, że aktor jest lepszy. Spędzają dużo czasu ze sobą, starając się pokonać chorobę. Lovers in a jedzenie lodów.

Pod koniec 2015 i na początku 2016 roku, rachunek mediów została omówiona Andrey Gaydulyan (choroba), zdjęcie aktora zdobią wszystkie serwisy informacyjne. Fani próbowali znaleźć nowe zdjęcia i upewnić się, że idol było wszystko w porządku.

Teraz bardzo mało osób z rodziny pamięta chorobę. Andrey Gaydulyan powrócił do Rosji i prowadzić aktywny tryb życia. Nadal działać w sitcomie „SashaTanya”, gra w teatrze i dostał nową rolę w filmie. Fani mają nadzieję, że choroba nie wróci i będzie zadowolić ich idol jest jeszcze dużo pracy.