495 Shares 5491 views

Spotyka Sarah Paulson?

Prywatne życie sławnych aktorów często są zainteresowane publiczność. A im więcej ukryć go bliżej, tym więcej paparazzi pochodzić z „gorącą” wiadomością. Sarah Paulson nie ukrywa swojego życia prywatnego, ale pogłoski o nią nie tak mało.

biografia

Sarah Ketrin Polson urodził się w Tampie na Florydzie, 17 grudnia 1975 roku. W tym mieście mieszkała ona szczęśliwie pierwsze pięć lat, po którym rodzice Sarah rozwiedli.

Pomimo tak traumatyczne doświadczenia, przyszła aktorka dorastała szczęśliwy i celowe dziecko. Studiowała na Brooklyn liceum i letnie wakacje przyjść do ukochanego ojca i jego dwóch sióstr.

Sarah Paulson był zawsze pewnie w wyborze przyszłego zawodu, dzięki doświadczenia zdobyte w młodości. W 1989 roku rozpoczął studia na LaGuardia w Nowym Jorku, a następnie w American Academy of Dramatic Arts.

kariera

W 1994 roku Sara po raz pierwszy zagrał główną rolę w spektaklu Siostry Rosenweig. To było w tym roku, i był to początek jej kariery. Na ekranie w serialu „Prawo i porządek”, zadebiutowała z wielkim sukcesem. Został obsypany propozycjami. Paulson wziął jeden z nich, był to pełnometrażowy detektyw „Wreszcie, przyjaciół.” I choć jej charakteru – drobne charakteru, aktorka była w stanie wykazać się i udowodnić wielu reżyserów amerykańskiego kina.

W następnym roku, Sarah Paulson miał kluczową rolę w serialu grozy „American Gothic”. Potem role w filmach i serialach telewizyjnych przyszedł do niej już w 1999 roku sam.

życie osobiste

aktorka Hollywood nigdy nie ukrywał swojego życia prywatnego z tabloidów. „Jestem biseksualna i mogę spotkać się z kobiet i mężczyzn” – mówi Sarah Paulson. Prywatne jej życie nie było gwałtowne, zaledwie kilka powieści z mężczyznami. Również aktorką w przeszłości miał długi romans z aktorką słynnej Broadway Cherri Dzhons.

Po rozpadzie w 2009 roku Paulson od dawna jest samotny, pytania o osobiste milczeli, że nie jest absolutnie w jego duchu. Ale po tylu latach okazało się, że w ubiegłym roku miała poważny romans z Holland Taylor.

Afera z Holland Taylor

Wiele osób nie mogło uwierzyć koniec unii dwóch aktorek, bo różnicy wieku między zakochanych – '32! Ale Sarah Paulson kategorycznie poprosił swoich fanów i kibiców nie wlać pytania na ten temat, a na pewno nie powiedzieć złe rzeczy o Holandii. Został oficjalnie potwierdził, że między aktorek powieści.

Nie jest to łatwe, aby podjąć męskie serce piękno jest już zajęta. „Jesteśmy bardzo zadowoleni!” – napisał na swoim koncie Twitter Sarah Paulson. Zdjęcie szczęśliwej pary można zobaczyć poniżej.

Trochę o Holland Taylor

Wszyscy fani wspaniałej i utalentowanej Sarah Paulson prawdopodobnie chcesz wiedzieć o swoim kochankiem. Dlatego prezentujemy kilka interesujących faktów o Holandii:

  • Taylor urodził się w rodzinie artystów i prawników. Ma dwie starsze siostry.
  • Jej najbardziej znanym i tytułową rolę w sztuce – Cocktail Hour.
  • Słynny krytyk Dzhon Simon spojrzał Śniadanie z Les and Bess z Taylor, napisał, że „mad” na nią.
  • Oprócz teatru, aktorka zagrała w serialach i filmach.
  • Do roli sędziego Kittlson Holland został nominowany dwukrotnie do „Emmy” i jeden z nominacji wygrał.
  • Hollande przyznał, że niemal wszystkie jej relacje były z kobietami.
  • Jednak pomimo jego uznaniu osobistego życia Sarah Paulson, niewiele wiadomo.
  • Holland – fanem serialu "American Horror Story" i "Crime Story amerykański". W obu serii z udziałem jej kochanka Paulson.
  • Kochankowie często przepisywane w „Twitter”, wysyłając siebie piękne komentarze.

Różnica wieku nie stać się przeszkodą do szczęścia dwóch niezwykłych aktorek. Często wchodzą w obiektywach kamer, pisze prowokacyjne artykuły i nagłówki. Ale ani Sarah ani Hollande nie obchodzi. Cieszą się życiem.