240 Shares 3865 views

Mąż Rihanna: Biografia, działania i ciekawostki

Rihanna złapany szczęśliwą gwiazdą, kiedy miała zaledwie 16 lat. Ten duszny piękne Barbados noc podbił serca słuchaczy i stała się jednym z najlepiej opłacanych gwiazd show biznesu. Po pracy na scenie zaledwie kilka lat, Ri-Ri był nazywany ikoną stylu i idola pop. Oczywiście, jest to zasługa samej i jej talent dziewczyny, ale odrzucać pracach jej zespół nie jest wart.


życiorys

Przyszła gwiazda muzyki urodził się 20 lutego 1988 roku w małym miasteczku na wyspie Barbados, w najzwyklejszym rodziny. Wybrana nazwa piosenkarka, Rihanna, real. Paszport jest Robyn Rihanna Fenty. W wieku 14 lat, rozwiedziony rodziców Rihanna. Pomimo faktu, że jej ojciec miał pragnienie alkoholu i marihuany, ona zawsze utrzymywał stosunki z nim. Życie przyszłej piosenkarki przebiegała zgodnie z rytmem muzyki reggae. Zaczęła śpiewać w wieku siedmiu lat, a nawet udało się zorganizować własne trio w szkole. Jest to część tej trójki i Rihanna poszedł w 2003 roku na przesłuchanie do Evana Rogersa w hotelu, w którym on przypadkowo zatrzymany w Barbados. Był to ważny krok w karierze Rihanny. To Evan Rogers widział w niej przyszłą gwiazdę światowego. Na dwóch dziewcząt, którzy przybyli wraz z jej producenta nawet nie zauważy.

Początki kariery

Evan Rogers pomógł Rihanna nagrać swoje pierwsze demo. Zajęło to prawie rok, ponieważ próbowała połączyć studia w szkole i w studiu nagraniowym może przyjść tylko na wakacje. Ale demo zostało nagrane, a Rogers zaczął starać się o kontrakt z jedną z wytwórni muzycznych. W 2005 roku płyta młodego piosenkarza spadła do Jay-Z, który w tym czasie był prezesem wytwórni Def Jam Recordings. Raper postanowił spotkać się z Rihanna i słuchać go osobiście. Ich spotkanie było udane, a Rihanna nie wahał podpisał swój pierwszy kontrakt z Def Jam. Potem natychmiast anulowane spotkania z innymi etykietami, porzucił szkołę i udał się, aby nagrać swój pierwszy album. Minęło dokładnie trzy miesiące, a początek gwiezdnej kariery położono.

Uznanie i dalsza kariera

Pierwszy album Ri-Ri Music of the Sun Został wydany w 2005 roku i sprzedał się w ilości dwóch milionów egzemplarzy. Jej pierwszy singiel natychmiast wziął wiodącą pozycję na listach najpopularniejszych singli w 15 krajach.

Po zaledwie miesiąc po pierwszym wydaniu albumu Rihanna rozpoczął nagrywanie drugiego nazywa A Girl Like Me. Wszedł do następnego roku. Singiel SOS była piosenka, którą zajął czołową pozycję na liście przebojów w USA.

Rok później, w 2007 roku, wokalistka wydała kolejny album – Good Girl Gone Bad. Głównym hitem albumu była piosenka Umbrella, nagrany z Jayem-Z. Następnie, w 2008 roku album został ponownie wydany pod tytułem Good Girl Gone Bad: Reloaded i obejmowały trzy zupełnie nowe utwory.

W 2009 roku nagrał czwarty album Rihanna – Rated R, którego utwory są tradycyjnie zajmowały pierwsze linie przebojów na całym świecie.

Głośno piosenkarz piąty album został wydany w 2010 roku. Rihanna nie przestaje pracować, a przez tradycję rok później, w 2011 roku, przychodzi następny album – Talk That Talk.

W 2012 roku Rihanna wydała swój siódmy album – dezorganizację.

Potem jest przerwa i kolejna, ósma płyta w rocznym nagraniu albumu – Anti, został wydany w styczniu 2016 roku.

wyróżnieniem

Podczas swojej fantastycznej kariery Rihanna została słusznie uznana i wielokrotnie nagrodzony nominacji i zwycięstwa w wielu nagród muzycznych. Tak, American Music Awards 15 razy nominowany piosenkarka jest na wagę złota, a 8 razy Rihanna wygrał.

Nagrodę ASCAP Pop Music Awards 11 razy zauważyć Rihanna nominowana i zdobyła każda. Ponadto, wszystkie wykonawca nominacja zakończone bezwarunkowe Wygraj nagrody, takie jak BMI Pop Music Awards (10 nagród), BMI Awards Miejskich (6 nagród), IFPI Platinum Europe Awards (5 nagród), Z Awards (8 nagród).

W Barbados Music Awards pop diva zdobyła 38 nagród i 49 nominacji otrzymał.

Również w najważniejszych nagród muzycznych – Grammy Awards – piosenkarz otrzymał w 23 nominacji i wziął 8 z nich.

W trakcie swojej kariery, Rihanna wygrała w dziesiątkach konkursów i otrzymał setki nominacji, piosenkarz i czeka przed coraz to nowe podboju i zwycięstwa.

chłopcy Rihanna

Podobnie jak wiele innych znanych osób, Rihanna próbuje nie publikowania ich życie osobiste i pozostawić go za kulisami fotografów, ale, podobnie jak inne osobistości, ona nie może pozostać zupełnie niezauważone. Do tej pory udało się liczyć dziennikarze pięciu kochanków Rihanna. Lista ta obejmuje:

  1. Negus Sealy. pierwsza miłość Rihanny w tych czasach, kiedy wciąż żyje w Barbados i nie był znany na całym świecie. Sprawdź piosenkarza w USA doprowadziły do zakończenia ich wicher romans.
  2. Prawo mąż Rihanna – Kris Braun. Stosunki między nimi są przez sąd w 2009 roku, ale w 2012 roku, kochankowie są zjednoczone ponownie, w 2013 roku, aby rozbić i prawdopodobnie na zawsze.
  3. baseballista Matt Kemp.
  4. Koszykówka JR Smith. Stosunki z jednym i drugim sportowca było krótkotrwałe i trwał tylko kilka miesięcy.
  5. Asher. Informacja pojawiła się w 2011 roku w prasie, ale nie zostały potwierdzone.

Ponadto, w ostatnich latach nie ustają plotki o związku Rihanny z raperem Drake. Ale, sądząc po tym, jak pojawiają się te pogłoski, a potem po cichu znikają, możemy stwierdzić, że są one albo dobrymi przyjaciółmi lub użyć siebie jako przykrywkę dla dziennikarzy.

Relacje z Krisom Braunom

Rihanna i Kris Braun nigdy oficjalnie małżeństwem, ale ich stosunki są nazywane małżeństwa cywilnego. Kris Braun był może nie urzędnik, ale prawdziwy mąż Rihanna. Ich związek sięga 2008 roku. Po pierwsze, informacja ta została wyciekły do internetu i nie ma potwierdzenia. Ale później para zatrzymała się ukryć relacje i bez wahania zaczęły pojawiać się na oczach publiczności. Rozłam w stosunku doszło w 2009 roku, po tragedii z Rihanna.

Osobista tragedia Rihanna

08 lutego 2009, na dorocznej ceremonii Grammy Music Awards, występ Rihanny został nagle odwołany. Powodem była kłótnia z mężem Rihanna. Kris Braun pobili piosenkarza noc przed ceremonią w samochodzie i uciekł z miejsca zbrodni. Rihanna znalezione na ulicy przez policję. Bicie były na tyle poważne, że nie może samodzielnie chodzić. Opinia publiczna dowiedziała się o tym tragicznym incydencie z Internetu. Jakoś zdjęcie mąż poobijany Rihanna wyciekł do sieci, i to w mgnieniu oka cały świat dowiedział.

sąd

W tym samym roku, Krisa Brauna został osądzony. Piosenkarz był obecny podczas procesu i świadczą. ex-mąż Rihanny jest w pełni przyznał się do winy i, jak się okazało, po ucieczce z miejsca zbrodni oddał się w komisariacie z ujęciem. Kris Braun został skazany na katorgę i pięcioletnie zawieszeniu, a to oficjalny zakaz był bliżej Rihanny ponad 50 jardów. Wyjątkami były oficjalne i publiczne imprezy, gdzie odległość dozwolony zostać zmniejszona do 10 jardów. Również Kris Braun publicznie przeprosił byłą żoną, a pozornie, na ten ich związek musiał skończyć raz na zawsze.

przebaczenie

W ciągu trzech lat po zakończeniu procesu w życiu Rihanna miała kilka związków, które w żaden sposób nie odbija się na jej karierze. mąż Rihanny próbował wznowić ich związek. I mimo wszystkich poprzednich wydarzeń ich życia, piosenkarka wybaczyła i wróciła do niego. Para zaczęła żyć razem znów uzyskał że Rihanna rezydencji w Los Angeles. Mówiło się, że, być może, para zdecydowała się mieć dzieci. Rihanna i jej mąż nie skupić się na swoich planach na przyszłość. Ale jak się okazało, wszystkie plotki i spekulacje nie doszło do skutku, a para zerwała, która odbyła się niespełna rok. Dom, kupił dla współżycia z Brown, Rihanna rzucili się do sprzedaży, a tym samym kładąc kres relacji.

Do tej pory, biografia piosenkarza w „imię męża Rihanny” jest puste. Ale ona jest tak młoda, piękna, utalentowana i popularne, że nie należy rozpaczać albo jej lub jej fani. Szczególnie Rihanna dość zaniepokojony brakiem oficjalnych małżonka. Ma przed sobą świetlaną przyszłość – i szczęśliwego życia rodzinnego, a dzieci i podbój nowych wysokościach w jej spektakularnej kariery.