280 Shares 3589 views

Metatron ( „Supernatural”): fani pamiętają charakteru Boga urzędników

W serii fantasy „Supernatural” Rysunek Metatrona – Urzędnicy Boga – jest dwojaki. Kochający władzę i raz konieczności zasilania Metatron nadal robi wielkie rzeczy dla dobra ludzkości wraz z dyskiem twardym i aniołów.


Metatron ( „niezwykłej”) Moc tabletki oraz wytrzymałość anioła

Historia Metatron siła idzie w odległej przeszłości, kiedy Bóg stworzył ziemię i wszystko, dałem jeden z mieszkańców Raju zdolność do ustalania Słowo Boże. Pisząc historię Bożych stworzeń, Metatron od zwykłego żołnierza Eden stała się potężna postać. Wytrzymałość tabletek – Boskie rękopisów – jest zdolny tysiące razy pomnożyć zdolności i aniołów i demonów.

Jako strażnik tabletek, Metatron ( „Supernatural”) bezpiecznie schował święte teksty przez tysiące lat, aby nikt nie mógł jednak skorzystać z ich mocy dla osobistego zysku.

Archaniołowie rządzące Paradise po odejściu Boga, potajemnie chcą odczytać słowa, zmuszając urzędników na Ziemię. Oprócz niego, stoły można tylko czytać Proroka – Kevin, śmiertelnika wybraną przez Niebo przed urodzeniem.

Winchester, Metatron i Castiel

Myśliwi są zmuszeni do poszukiwania Boga urzędnicy po chaosie, ułożone przez aniołów na ziemi, i stoły sił demonów uwięzionych „w niepowołane ręce.”

Metatron ( „Supernatural”) ukrywa w Indian rezerwacji, gdzie łatwo wykryte jego braćmi. Urzędnik powinien pomóc proroka Kevin, bo – jego anioł stróż.

Metatron zgadza przyczynić się do zbawienia świata i pomaga Winczestery powrotem Kevin Crowley (King of Hell). Myśliwi są przekonani o sile urzędników, nieświadomi własnego interesu w jego sprawy.

Anioł, nagrywanie Słowo Boże, chce „urwać skrzydła” niebieskich towarzyszami – usunięcie całego Raju. Nadużywa zaufania Castiel i braci Winczestery, udało się obalić żołnierzy Metatron raj i stać się jedynym mieszkańcem nieba.

Metatron pozbawia Casa łaskę Nieba i rządzi, ustawienie własne zasady w niebie.

Wzloty i upadki aplikanci Boga

Metatron ( „Supernatural”) wykorzystuje moc stołów, trzymający władzę w Raju. Ale łaska skradziony Casa ukryte, i to jest nawiedzone anielski znajomego Winchester.

Castiel nieświadomie aniołów czele powstania przeciwko dyktaturze Metatron – tysiące żołnierzy Paradise utrzymać swoją pozycję. Chcąc wygrać wojnę w radiu Metatron ujawnia tajemnicę aniołów: Kas ma swój wdzięk.

Opozycja staje po stronie urzędników, a Castiel pozostało z braci Winchester na Ziemi.

Urzędnik Boga pogłębia konflikt z CAS, używając aniołów zaufania do własnych celów, która oddziela je od archanioła Gabriela. Pomaga Castiel zwycięstwo nad wrogiem i ujawnić swoją prawdziwą twarz przed aniołów. Każdy myśliwy podtrzymuje życie Pisarev – Metatron zablokowana w Raju.

Z Bobbym (którego dusza odpoczynek w Niebie) Castiel uwalnia Metatron przywrócenie łaski.

Staje śmiertelnika, Metatron stara się przetrwać w świecie, degustacja uroków życia.

urzędnicy Śmierć: kiedy i jak umrzeć Metatron

Ciemność spadła na ziemię, aby uciec piętno Kaina Dean i Sam wydał potężne zło woli. Amara – w ciele ciemności – siostra Boga, ciemnej strony wielkich mocarstw, przyszedł, aby pomścić tysiącletniego więzienia.

Natychmiast to może tylko Bóg i Lucyfer, jeden długi czas nie pojawiają się na Ziemi i Nieba, drugi wciela uniwersalnego zła.

Ale Winchester wierzyć w zwycięstwo: spotkanie z Chuckiem (Bóg) nie pozostaje bez uwagi Metatrona, nagle chcąc pomóc myśliwych w walce.

Jednak, gdy kill Metatron, w świata nadprzyrodzonego Boga nie będzie urzędnicy. Ale to nie zatrzymuje radę Proroka: Metatron ginie w walce z ciemności.

Metatron ( "Supernatural"): aktor

Fani serii i biografii życia aktorów zainteresowanych nie mniej niż fabuła. Jasny charakter Boga 9/10 urzędnicy przyciąga widzów.

Metatron, który gra w „Supernatural”?

W roli złego anioła mistrzowsku reinkarnacji Curtis Armstrong – 63-letni amerykański aktor, rozszerzona rola bohaterów komiksowych grać w dramatach.

Z powodu Armstrong ponad 139 pracuje w serialu i filmie, ale większość twórczego życia jest połączony tylko z mnogoepizodnymi obrazów. Wśród faworytów publiczności – arcydzieła "Detective Agency" Moonlight "" CSI: Crime Scene Investigation "" The Game "" Kości "" Dom "" The Forgotten ".

Aktor ma rodzinę – żonę (producent i scenarzysta Elaine Aronson) i córkę.