794 Shares 2179 views

Genrih Erdman – trener biznesu, autor korzyści spośród braku pieniędzy „Zainwestuj i bogać się”

Kiedy ukończył 25 lat, zdał sobie sprawę, że przed nim – Droga do nikąd. Niepewność i stracił wiarę we własne siły cieniu śnie podróżowania (w młodości, Henry V. chciał zobaczyć świat i mówić o swoim pięknem od łamach własnej książce). Ale wiedział dokładnie, co nazwa „bagno”, w którym wallowed: próżność.

Genrih Erdman. biografia biznes

Genrih Wiktorowicz Erdman jest znany w Ameryce jako menedżera biznesowego kontekstu spółka stowarzyszona (lata – 1994-2000). Od 2000 roku, w ciągu czterech lat Erdmann pracował jako prywatny inwestor i zarządzającego portfelem (tzw ludzkich, zarządca kilku firm lub osób fizycznych). Na terenie byłego Związku Radzieckiego Henry Viktorovich znany jako założyciel Fullfreedom projektu internetowego.

Ponadto, Henry Erdman jest autorem kilku książek, a wśród nich – „Zainwestuj i bogać się”, już dawno stała się bestsellerem. To samo można powiedzieć o każdej części tej publikacji:

  • „Jak zdobyć pieniądze, nie robiąc nic, lub ścieżki do wolności finansowej w Rosji.”
  • „Pięć kroków do bogactwa, czy droga do wolności finansowej w Rosji.”
  • „1000% w ciągu 5 lat, lub prawda o funduszach inwestycyjnych.”
  • „Jak pokonać rynek poprzez inwestowanie w fundusze.”

W internecie nie ma informacji na temat rodziców autora tych prac i których kraj został urodzonych Genrih Erdman. Biografia (Erdman rok urodzenia – 1977 th) prezydent RICH Consulting i „Expert” redaktor stosowanie czasopiśmie poświęconym giełdach, zgodnie z niektórymi członkami Światowej Sieci, może to rozpoczęły się w carskiej Rosji …

Erdman o swoim życiu „przeszłości”

Spędzał dni w pogoni za pieniędzmi. „Co kupić i gdzie zdobyć pieniądze?” – to pytanie stało się racją bytu, a sam proces – błędne koło. Sytuacja ta jest zapewne znane wielu: na zakupy, nie kupić, co chcesz i co brak funduszy … Około opisuje Genrih Erdman za „ostatniego” życia od stron książki „Invest i bogać się”.

Pewnego dnia znalazł się na fakcie, że myśli tylko o nowych zakupów: regularnego aktualizowania szafy i zmienić z zegarków mody, smartfony i inne akcesoria (nieuwzględnione w kategorii niezbędne rzeczy) na najnowszych egzemplarzy.

Genrih Erdman: „Zainwestuj i bogać się”. Opinie internautów

Goście księgarni internetowej, przeczytać książkę „Invest i bogać się”, opisują go jako podręcznik jakości, który będzie użyteczny dla wszystkich mieszkańców WNP, które chcą włączyć do inwestowania w jednej z pozycji przychodów.

Po przeczytaniu książki, w zależności od użytkownika, przychodzi zrozumienie podstawowych zasad inwestowania, technik inwestycyjnych portfela i tak dalej.

Genrih Erdman, bez wątpienia, większość przestrzeni poradzieckiej słodkie mieszkańców. Nie jest to zaskakujące. Henry V. – jeden z niewielu amerykańskich autorów, dostosowując doświadczenia zachodnich rekinów biznesu do realiów istniejących w krajach WNP.

Wśród czytelników Erdmann są sceptycy, którzy uważają, że wszystkie korzyści dla biznesu (w tym książek Henryka Viktorovich) opublikowane przed rozpoczęciem okresu, o którym mowa w kontekście kryzysu finansowego, ludzie dzisiaj straciły znaczenie.

Trzecia kategoria czytelników są internauci, którzy jeszcze nie czytali dzieła Genriha Erdmana, ale odwiedził swój trening offline. Umysłowe zdolności Henry Viktorovich podziwiam tych ludzi i sugerują, że autor „Zainwestuj i bogać się” – potomek starej rodziny szlacheckiej, pochodzące od 6 wieku, który znajduje się w prowincji Kaunas, Witebsk i Mohylew.

Pierwszy dzień nowego życia

To był piątek, a kierownik działu sprzedaży Genrih Erdman, jak wszyscy jego koledzy, chciał tylko jedno – do najbardziej długo oczekiwany urlop – zakupy czasie. Życie to jest to, w tym dniu miał się na spotkanie z jednym z klientów, rozstrój wszystkie swoje plany na sobotni obiad zaproszenia, które Henry nie mógł odmówić.

Zatem nadchodząca Sobota była bezpowrotnie zepsuty do wina dziwny klient stale stara się dowiedzieć: ile on Erdman, chciałbym odbierać jako zapłatę za swoją pracę.

Następnego dnia wzięliśmy ich drugie spotkanie, które było później autor „Zainwestuj i bogać się” oraz „Jak zdobyć pieniądze, nie robiąc nic”, z pamiętną rozmowę. Nowy przyjaciel Henry ponownie poprosił o żądanej miesięcznego dochodu i dodany do pytania, proszę uzasadnić swoją odpowiedź: dlaczego konieczne jest, aby kwota, zmuszając młodego człowieka, aby myśleć poważnie.

Jak przynieść zmiany na lepsze, korzystając z książki „Zainwestuj i bogać się”?

Aby to zrobić w jak najkrótszym czasie, według Genrih Erdman, wymienić stare przyzwyczajenia i „Ustawienia” – pustej gadaniny bezużyteczne usprawiedliwienie imitacja lawinę działalności i urojonych trudności – nowe: zwięzłe, gotowy do działania, pracy, aby osiągnąć wynik i naturalna prostota.

Te piękne słowa wykonaj szczegółowe instrukcje dotyczące przeprowadzania finansowego błędnego koła: dla tych, którzy nie są w stanie uzyskać pożądany i zmuszony codziennie ścigać pieniądze skupiania przez palce; dla tych, którzy ciągle myśli tylko o tym, jak ktoś inny weźmie i gdzie zorganizować kolejną pożyczkę.

Książka „Zainwestuj i bogać” Genrih Erdman (fot autora przedstawionej powyżej) poświęconej ludzi, dla których trzeba żyć według nowych zasad dyktowanych przez jakąkolwiek chęć oduczyć zmarnować ani konieczność radykalnej zmiany już utworzone fundamenty.

Pozytywne myślących użytkowników nazywa Erdmann specjalisty, informując o naprawdę skutecznego działania w rzeczywistym świecie biznesu.

Jak zarabiać pieniądze bez pracy?

Jako autor podręcznika szkoleniowego „Invest i bogać się”, Genrih Erdman (recenzji tej książki, w szczególności w pierwszej części, zatytułowanej „Jak zdobyć pieniądze, nie robiąc nic …” – najlepszym dowodem) jest nadal popularne wśród książki zwiedzających sklepów internetowych. Odsetki w edycji 2007 ze względu na fakt, że jej autor – doświadczony trener, którego rada pomogła dziesiątki tysięcy przedsiębiorców z różnych szczeblach sukcesu.

wolność finansowa, moim zdaniem, zależy od liczby darów losu, że człowiek nie jest ignorowany, ale wręcz przeciwnie – ich używać.

„Atrybuty wymagane do samostanowienia”: ile są one potrzebne?

Paradoksalny charakter tej sytuacji, jak to widzi siebie Genrikh Erdman, że bolesny stan spowodowany niemożnością zaspokojenia wszystkich swoich materialnych pragnień – los ubogich. To ludzie, którzy nie mają wystarczających środków, są stale pod wpływem natrętne myśli o niedostępności środków materialnych. To biedne często inni członkowie społeczeństwa do reagowania na slogany reklamowe wzywające do „natychmiastowego, że jest zbyt późno, aby kupić” towary (usługi), podkreślając status lub potrzebujesz dla siebie afirmacji (bez których nie jest całkiem możliwe do wykonania). Wyciągnąć wnioski, panowie.