610 Shares 9622 views

Przywracanie dysku twardego

Usuwanie informacji lub awarii dysku twardego może być duży problem dla komputera użytkownika. Zazwyczaj, dysk twardy jest nośnikiem i kustosz tyle cennych informacji: zdjęć, dokumentów roboczych, filmy, które chcesz zachować jak najdłużej.

HDD Odzyskiwanie zwykle zaczyna się od identyfikacji przyczyn problemów. Mogą one być połączone z fizycznym uszkodzeniem lub logicznej. Logiczne uszkodzenie powoduje formatu systemu plików zmiana lub usunięcie błędów występujących w wytyczania stół, ataku wirusa i inne czynniki. Przywracanie dysku twardego mającego logiczny korupcji, powinny być przeprowadzone, gdy niezbędny personel pomocniczy. Mogą pracować w swoim studiu, w domu lub zdalnie.

Oczywiście, można próbować odzyskać dane za pomocą popularnych programów, że Internet bardzo dużo. Jednakże, jeśli uszkodzenie jest na tyle poważne, że takie działanie może tylko zaszkodzić.

Przywracanie dysku twardego po sformatowaniu: zasady

Musisz o tym pamiętać – nie można napisać niczego, ponieważ może to spowodować utratę ważnych danych na zawsze. Ponieważ nie można napisać coś na płycie, ale trzeba gdzieś przechowywać dane, można wziąć dodatkowy dysk twardy większy. W czasie postępowania naprawczego jest dość długa.

Teraz musisz wybrać odpowiedni program do odzyskania. Musisz dokładnie podejście do tego zagadnienia, ponieważ nie wiadomo, jaki będzie wynik tego programu, a to będzie możliwe odzyskanie danych po nim. Najczęściej używanym programem Easy Recovery. Najprawdopodobniej nie będzie w stanie odzyskać wszystkie informacje, ale można zaoszczędzić znaczną część.

Zdarza się, że problem z dyskami twardymi związane z błędami w ich produkcji. Na przykład, dysk twardy WD odzyskiwania jest zwykle wykonywane przez zniszczenie danych usługi na talerzach magnetycznych. Jeżeli takie uszkodzenie nie jest problem z przywróceniem.

Ze względu na fakt, że w ostatnich latach ludzie coraz częściej korzystają z przenośnych dysków twardych, istnieje coraz większa liczba fizycznych uszkodzeń płyt. Centrum usług jest najbardziej popularna usługa ich rekonwalescencji po upadku. Z może być związany z wieloma problemami: uszkodzenie głowicy, odchylenie płytek w stosunku do siebie, powierzchnia dysku na zarysowanie, zakleszczanie się łożysko. Gdy taka naprawa uszkodzenia mogą być wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowanego serwisu.

Przywracanie dysku twardego łamane sektorów w inny sposób – przywrócenie jej strukturze, jest nie lada wyzwaniem. Nie należy próbować rozwiązać na własną rękę, zwłaszcza jeśli nie ma minimum informacji na temat struktury i pracy mediów. Ta operacja niezbędna do profesjonalistów, którzy wiedzą, co działa iw jakiej kolejności należy wykonać jest. Doświadczenie personelu centrum usług, w połączeniu z najnowocześniejszym sprzętem, skraca czas do wykonania tego trudnego zadania.

W przypadku, gdy uszkodzenie głównej partycji dysku twardego, czyli taki, który jest gospodarzem system operacyjny, należy najpierw przywrócić go, a następnie sformatować i zainstalować nowy system operacyjny. Stary system nie będzie działał poprawnie, jeśli główny odcinek został uszkodzony. Jeżeli nie jesteś pewien, czy będzie w stanie wszystko zrobić sam, zawsze można skorzystać z pomocy wykwalifikowanego technika.