741 Shares 2105 views

elektrownia w domu: Jak dokonać właściwego wyboru

Trening siłowy jest bardzo popularny wśród mężczyzn i kobiet. Błędne założenie, że ten rodzaj ćwiczeń tylko zawodowych sportowców, kulturystów. Jest on integralną częścią każdego procesu szkolenia. Jednak nie każdy ma czas i możliwość odwiedzenia siłownie. Powstaje pytanie: czy jest możliwe, aby w pełni szkolić się w zaciszu domu? Czy to możliwe, aby osiągnąć taki sam sukces i postęp jako sportowców, którzy są zaangażowani w salach z profesjonalnym sprzętem? Jest całkiem możliwe, ale będzie musiał kupić specjalny symulator sportowy.


Co trzeba wiedzieć przed zakupem

Nie jest tajemnicą, że sklepy sportowe są obecnie bardzo duży wybór różnego sprzętu do ćwiczeń dla wszystkich grup mięśniowych. Są nie gorsze pod względem jakości i funkcjonalności tych, które są w salach gimnastycznych. Ale wyboru nie takie proste.

Najpierw trzeba ustalić, jaki wpływ byłoby pożądane, aby osiągnąć rezultat, i zadać sobie kilka pytań:

 • co chcesz – schudnąć, zyskać mięśnie lub po prostu oglądanie i dla zdrowia i kondycję;
 • tam gdzie będzie to symulator, jeśli jest wystarczająco dużo miejsca dla niego w mieszkaniu;
 • ile osób planuje korzystać z urządzenia;
 • ile czasu masz zamiar dać lekcje;
 • czy stworzenie symulatora;
 • na ile pieniędzy można się spodziewać.

Jakie są wolne ciężary?

Nawiasem mówiąc, nie tak dużo. Podzielony sprzęt do ćwiczeń i treningu na 3 grupy:

 • masa własna (poziome belki, pręty ścienne) ;
 • sztangi, hantle, kettlebells;
 • elektrownia.

Weźmy pod uwagę to, co jest elektrownia w domu, jak wybrać bieżnię, i trzeba zwrócić szczególną uwagę.

Jakie są zalety elektrowni?

Ta wielofunkcyjna maszyna do ćwiczeń dla domu, który zawiera statyw, ława, pchnięcie bloków. Łączy on w sobie wiele różnych symulatorach, a zatem obejmuje wszystkie grupy mięśniowe. To jest jego główną zaletą. Jeśli pomieszczenie chcesz korzystać w szkoleniu wielu różnych symulatorach, wszystko zebrane razem. Elektrownia pozwala kilku sportowców zaangażowanych natychmiast. Wszyscy będą trenować w ramach programu.

wady symulator

Być może negatywne wrażenia odpowiedniej wielkości symulator nie będzie. Istnieje tylko kilka wad, które posiada elektrownię do domu. Odpowiedzi o nim często zbiegają się na fakcie, że jest to doskonała opcja dla tych, którzy mogą sobie na to pozwolić. To odnosi się do ceny i znaczną przestrzeń, która powinna zostać zwolniona przez symulator.

Po pierwsze, elektrownia – stacjonarny trainer, a następnie złożyć to nie będzie działać. Co najmniej 6-8 metrów kwadratowych trzeba będzie mu zapłacić. Umieść ten sprzęt wokół mebli (na przykład, szafa i łóżko) jest niemożliwe, ponieważ jest to niebezpieczne.

Po drugie, cena dobrej stacji pełnoprawnym byłoby mniej niż 100 tysięcy rubli. Pomimo faktu, że w skali rocznej subskrypcji na siłowni też pozostawi dużo pieniędzy, kwota ta jest nadal imponujące.

Gdzie lepiej kupić?

Domy elektrownia własnymi rękami nie jest wykonywana. To wielki trener profesjonalny, który zebrał wiele, gdzie można kupić. Najlepszym rozwiązaniem – jest to sklep sportowy. Zawsze przyjemne w dotyku pierwszy, spróbuj coś kupić. Przy wyborze symulator zasilania, nie należy polegać wyłącznie na punktu widzenia sprzedawcy lub opinii w Internecie. Spojrzeć na własne oczy i zobaczyć, czy pasuje konkretnej stacji zasilania dla domu. Zdjęcie nie przechodzi rzeczywistość, nie wspominając o tym, że może odbiegać od rzeczywistości.

W sklepie można nawet wypróbować najprostsze ćwiczenia czuć symulatora. Tylko w pełni upewniając się, że pasuje do ciebie, możesz spojrzeć w sklepie internetowym. Często prezentowane są takie jak trenerów, ale tańsze niż w sklepach.

Jak dokonać właściwego wyboru

Przed zakupem należy zwrócić uwagę na następujące kryteria:

 • Rama symulatora. Najlepszy materiał – stal. Od tego zależy stabilność konstrukcji oraz warunków eksploatacji.
 • Kable. muszą być mocne, niezawodne i mają tendencję, aby wytrzymać ciężar do 700 kg.
 • Regulacja. Symulator powinien umożliwiać zmianę wysokości, pochylenia.
 • przesunięcie obciążenia. Proces zmiany ładunków musi być szybkie i łatwe.
 • Bezpieczeństwo. Kable i obciążenia muszą być chronione i zatrzaski – bezpieczny pobyt w gniazdach.
 • Producent i jego gwarancja. Nie skąpić na temat tego produktu, jako symulator. Może to wpływać na najdroższe – zdrowie. Lepiej niech elektrownia będzie od renomowanego producenta, który zgodnie z przepisami muszą dostarczyć gwarancję na nim przez co najmniej 5 lat.

Należy zwrócić szczególną uwagę

Wszelkie symulator mocy (i elektrownia – nie jest wyjątkiem) lepiej wybrać profesjonalny, czyli z trenerem. Co ciekawe, jeśli pierwszy trening odbędzie się pod ścisłym nadzorem swego.

Jeśli niedawno zostało rannych, starannie wybrać symulator. Być może w tym przypadku, bezpieczniejsze i bardziej użyteczne zastąpić elektrownię na symulatorze własnym ciężarem.

Tak więc, jeśli chcesz zadbać o kondycję, poprawić swoje ciało, aby mieć zdrowe i piękne, to nie jest konieczne, aby spędzić dużo czasu na drodze w siłowni i pieniędzy na zakup subskrypcji. Wszystkie podstawowe ćwiczenia wytrzymałościowe mogą być wykonywane w domu przez zakup tego wielofunkcyjnego urządzenia do ćwiczeń, jak elektrowni. Najważniejsze jest to, aby zbliżyć się tak poważnego zakupu bardzo poważnie.