445 Shares 3163 views

Kolekcja klatki piersiowej i kojące zioła. Szkody lub korzyści?

Dziś na rynku leków są obfitość. Ale nic dobrego w tym, jak się okazało, nie. statystyka medyczna mówi, że liczba osób uzależnionych od narkotyków, które można kupić bez recepty zwiększa codziennie. Jesteśmy przyzwyczajeni do najmniejszych pigułki dyskomfort leczenia, zapominając, że szkoda z nich czasami więcej niż dobry.

Co robić? Jak wzmocnić swoje ciało, łagodzi objawy dolegliwości? medycyny alternatywnej oferuje Przetestowane przez tysiące lat herbat ziołowych. Trawa, kwiaty, drzewa, gdzie dana osoba mieszka, aby korzystać znacznie więcej niż leki chemiczne lub importowane z zagranicy opłat egzotyczne.

Weź objawów takich jak kaszel, który często towarzyszy wielu chorobom. Thoracic kaszel kolekcja składa się z ziół, które rosną na terenie Rosji – jest bardzo skuteczny, prawie nieszkodliwy adiuwant.

Pomimo faktu, że część z nich składa się wyłącznie z traw, przed rozpoczęciem leczenia nie spowoduje uszkodzenia porady lekarza. Fakt, że zbiór piersiowym może mieć kilka różnych preparatów. Jaka jest najlepsza pomoc dla danej choroby może być rozwiązany tylko przez specjalistę.

Thoracic liczba kolekcja 1 składa się z prawoślazu, matki i macochy, oregano. Numer kompozycji 2 wchodzi podbiału macierzystego, lukrecja, psyllium.

Pod numerem cztery farmaceuci zbiera rumianek, nagietek, młode pędy dzikiego rozmarynu, mięty i lukrecji liści.

kolekcja Thoracic zalecany do łagodzeniu kaszlu podczas zapalenia dróg oddechowych z pochodzenia zakaźnego. Ma działanie wykrztuśne, bardzo pomocne w leczeniu tchawicy, ostre infekcje wirusowe dróg oddechowych, zapalenie płuc.

Jednak takie zioła herbaty nie jest główne i pomocnicze środki. Składniki zawarte w nim, u osób nadwrażliwych lub podatnych na alergie mogą powodować niepożądane nieprzyjemne objawy. Dlatego nie można traktować siebie.

Szybsze kaszel wulkanizacja, łagodzi stany zapalne nie tylko pomóc Gotowe mieszanki, sprzedawane w aptekach, ale także herbatki ziołowe, które są łatwe do wykonania w domu. Na przykład, herbata z ziół i anyż Repeshko usuwa chrypka przeziębienia. Przepłukać lub wdychanie rumianku, mięty pieprzowej, eukaliptusa łagodzić ból gardła. Kwiaty nagietka, meadowsweet, wapna, gotowane w postaci herbaty, pomoże szybko uporać się z zimna, zmniejszyć temperaturę, aby się uspokoić.

Zioła można nie tylko leczyć kaszel lub przeziębienie. W przypadku ciężkiej choroby, zatrucia, leczenie antybiotykiem zaleca wywary z popiołu, dzikiej róży, żurawiny lub soki jagód porzeczka, cytryna, malina. Rośliny te pomogą sprowadzić ciało z toksyn, podnieść odporność. Niektóre zioła pomagają uporać się z wielu objawów jednocześnie.

Tak więc, jeśli ktoś jest dręczony przez suchą, długi czas nie przechodzącej kaszel, klatka piersiowa nie pomoże mu zbieranie i zioło Leonurus, Cypr, waleriana. Są zapewniając ogólne działanie uspokajające, pomaga zmniejszyć kaszel, lepiej spać w nocy. Zioła te, wraz z setkami innych, są częścią kojących herbat ziołowych, które są zalecane w leczeniu osłabienia nerwowego podniecenia, depresja, bezsenność i wiele innych schorzeń.

uspokajające skład mieszaniny może być różna. Na przykład, depresja może pomóc dzienne spożycie herbaty z mięty i głogu, wlew jarmułka, waleriana, czapki Drop, damski pantofel, pieprz, Mytnik i Black Cohosh. Doskonały środek uspokajający w niektórych przypadkach jest to napój z majeranku, słodkiej koniczyny, tymianek i pospolity. Każdy komponent ma swój własny koktajl działania, więc bez konsultacji z lekarzem nie można leczyć choroby, ale do jej wzmocnienia.

Jeśli masz zamiar być traktowane z ziół, musimy pamiętać, że bez nadzoru stosowanie może spowodować szkody.