888 Shares 5672 views

Genesis – nadzieja dla zdrowia i szczęścia przedłużenia gatunku

Ogólny sens słowa „Genesis” – jest pojawienie się, wygląd, pojawienie. Termin pochodzi od greckiego Γένεση, co oznacza „narodziny” i jego pochodnej Γένεσις, co jest tłumaczone jako „pochodzenie”. Obecnie termin „Genesis” jest stosowane w prawie każdej dziedzinie aktywności, filozofii, nauki, sztuki.

Geneza człowieka

W biologii, określenie „Genesis” przez analogię do ogólnej definicji oznacza również wygląd, każdy proces zarodkowania lub przedmiot, jego dalszy rozwój, wszystkie pochodzące od nich oraz ewentualnej ostatecznej metamorfozy śmierci. Dla genezy człowieka – to jest jego narodziny, wzrost, dojrzewanie, starzenie się, że to, że wszystkie zmiany w organizmie od urodzenia do śmierci. Ale musimy przez całe nasze życie ciągle się zmienia nie tylko ciało, skórę, narządy i świadomość, która odzwierciedla aktywność mózgu. Każdy z nas rodzi się natychmiast zaczyna wchodzić w interakcje z innymi ludźmi i ze środowiskiem. Wszystko to ma na ludzką świadomość ogromne wpływy. Dorastając, rozumiemy świat, poznają nowe dźwięki, zapachy, odczucia. Uczymy się siedzieć, pełzać i chodzić. Każde nowe doświadczenie dla nas staje się prawdziwą rewelacją. W przyszłości mamy dużo, co zaskoczyło wcześniej przestają zauważać nieświadomie przesuwając go do kategorii życiu codziennym.

Uprawa i starzenie

Ciało ludzkie, jego mięśnie, skóra, kości, stawy ulegają ciągłym zmianom. Po pierwsze, zwiększa swoją objętość, przybiera na sile i osiągnięciu pewnego punktu, zaczynają powoli starzeć, chorować. Kości stają się kruche stawy nieruchome, skóra traci swoją elastyczność. Niestety, taka metamorfoza wpływa nie tylko wiek, ale również styl życia. Często, nawet w stosunkowo młodych ludzi są problemy zdrowotne. Jeśli nie regularnie wykonywać konkretne ćwiczenia, elastyczność ciała i ruchomość stawów spada do 20 lat. W przyszłości zmiany te są coraz częstsze. Dorośli rzadko mogą sobie pozwolić na to bez wahania uczynić dzieci – na przykład, aby przeskoczyć kałuży lub guz. Dorosłych raczej wolą, aby ominąć przeszkodę. Starsi ludzie również są mniej mobilne. Choroba z wiekiem i zgromadził bardzo wiele. Pamiętając, że geneza – rozwój, metamorfozy i ostatecznie śmierć, możemy powiedzieć, że wszystko jest logiczne, aby zaakceptować, bez zarzutu, aby przejść do lekarzy i pigułek do przełknięcia.

metoda Fildenkrayza

Sokrates powiedział, że zdrowie – to nie wszystko. Ale jeśli nie istnieje, to wszystko traci sens i wartość. Znalazłem wspaniały człowiek, którego nazwisko było Moshe Fildenkrayz. On zorientowali się, jak wrócić na zdrowie ludzi, bez uciekania się do leków. Fildenkrayz udało się znaleźć związek między ruchami człowieka i jego świadomości, która determinuje zachowanie. Poprzez badania i praktyce okazało się, że świadomość osoby, praca jego mózgu staje się bardziej bierny, gdy jego ruchy są ograniczone, utratę różnorodności. dorosły świadomość, gdyż przechowuje pożądany ruch, niezależnie od tego, czy są one poprawne, czy nie. W przyszłości, organizm uruchamia je automatycznie, bez zastanowienia, jak i dlaczego. Fildenkrayz opracował własną metodę, która nazywa się „Geneza zdrowia.” Ta unikalna metoda opiera się na wykonywaniu różnych ruchów z maksymalną świadomość, w jaki sposób są produkowane. Innymi słowy, za pomocą metody Fildenkrayza ludzie uczą się prawidłowego ruchu, zmieniając w ten sposób działanie umysłu.

Leczenie przemieszczania

Na pierwszy rzut oka może się wydawać, że nie ma nic dziwnego w sposobie Fildenkrayza nie. Nie mogę uwierzyć, że ktoś pomaga. Ale on naprawdę postawić na nogi tych, którzy próbowali wszystkie inne metody, a nie wyniki. Fildenkrayz opracowane lekcje, podczas których uczy ludzi, jak czuć swoje ciało, świadomie wykonać każdy, nawet najbardziej prosty ruch. Po tych lekcji ludzi w nowy sposób widzą świat i siebie w nim. Bardzo skuteczna jest geneza zdrowia w trakcie rehabilitacji po operacji, udaru, podczas pracy z osobami niepełnosprawnymi psychicznych i fizycznych. Ponadto metoda ta pomaga osobom z chorobami układu kostno-mięśniowego, przewlekłego zmęczenia, stresu. Geneza zdrowia jest doskonałym narzędziem dla kreatywnych osób, które są ważne w jaki sposób przenieść swoje ciało, na przykład, dla tancerzy, gimnastyków. Jest to film, w którym szczegółowo omówiono metody Fildenkrayza. Mogą angażować się w grupach lub indywidualnie. Najważniejsze – każdy ruch jego ciała, każda stanowią trzeba mieć świadomość i zrozumienie.

Inne wartości Genesis w medycynie

Genesis – to nie tylko pojęcie filozoficzne i naukowe. Teraz są kliniki i centra medyczne w różnych miastach, zwanych „Genesis”. Najważniejszy kierunek ich pracy jest leczenie niepłodności. Wiele kobiet z różnych powodów nie mogą mieć dziecka. Z powodu tego problemu, zerwać pary, rodziny zniszczone. Wiele przyczyn niepłodności. Dla kogoś, jest to związane z chorobą okaleczania żeńskich narządów płciowych, a ktoś z wiekiem. Jak wiadomo, funkcja reprodukcyjna jajników spowalnia po 30 lat, a przez 45 lat prawie każda kobieta zatrzymuje się. Obecnie w celu rozwiązania problemu niepłodności stosuje genezie IVF (zapłodnienie in vitro). Użyj go i dać sobie szczęścia macierzyństwa mogą być kobietą do 50 lat włącznie. Sam proces odbywa się w kilku etapach, ale pacjent, szpital nie jest wymagane, aby pójść do łóżka. Od pierwszej chwili istnieje pozytywny wynik w 40% par. Reszta musi być powtórzony. ECO-Genesis ma setki par wykonane zadowolony.