468 Shares 6949 views

Jak naprawić zderzak ręce

Większość kierowców, co jest logiczne, chroni konia żelaza z wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Jeden nieprzyjemny jazda na podziale samochodzie z zadrapaniami, ważne jest, aby sprzedać drugą w przyszłości, i opłacalne, są też takie, które po prostu oszczędzić swój samochód, starając się nie dać go „urazy”. Najczęściej, jeśli wypadek nie stało, to dotyczy przede wszystkim ze zderzakiem. Wiadomym jest, że prawie wszystkie samochody wyposażone są dziś zderzaków plastikowych, więc zajdzie taka potrzeba, jako lokalny naprawy samochodu.


Oczywiście, są chwile, kiedy więcej uszkodzenie zderzaka nie docierają, a następnie pojawia się kolejne pytanie o tym, jak naprawić plastikowy zderzak. W rzeczywistości, nie jest zbyt wielu opcji. Z reguły robią to w naprawie samochodu, ale moc praktycznie każdy kierowca.

wymaga to precyzyjną siatkę, lutowanie, korzystnie 100 wat, mało rozpuszczalnika i podobieństwa tabeli, w których umieszcza się zderzak. No szkoda byłoby budowanie włosów. Po pierwsze, zderzak musi zostać usunięta z pojazdu i oczyścić go od kurzu i brudu, miejsce uszkodzenia powinny być dokładnie przemyto, a następnie suche, wolne od tłuszczu, jako środek odtłuszczający rozpuszczalnik można stosować 646 lub 647, który jest obecnie znajdujący się w każdym sklepie sprzętu. Car 650 jest używany, gdyż służy do rozrzedzania farb i ciągle mają w magazynie.

„Jak naprawić zderzak z rękami” – artykuł na ten temat w internecie sporo, ale z reguły znaleźć instrukcje krok po kroku dość trudne. Ale niech nas nie zbaczać z tematu. Zatrzymaliśmy się na fakcie, że wszystko, czego potrzebujesz do wyschnięcia. Po tym, należy użyć suszarki do włosów, ale jeśli nie, to nie martw się, konieczne jest bardziej precyzyjnie ustawić elementy razem. Wiadomo, że obiekty się rozszerzać podczas ogrzewania, tak więc w ten sposób można uniknąć po wyrównaniu szczelin.
Jest to ważny krok, ponieważ życie będzie zależeć od tego, jak naprawiać. Zderzak w trakcie pracy znajduje się w dość agresywnym środowisku, odpowiada on za uderzenie chodnika, jeśli drogi kraj, zioło, które mogą być dość trudne, usuwa farbę nawet przed gruntowania, aż do plastiku. Dlatego stan zderzaka trzeba stale pilnować powodu uszkodzenia w postaci ciągu lamp zrywane można zapobiec przez ich wstępnego wzmocnienia.

Oczywiście, jeśli to wszystko nie jest zrobione, a nie w celu ochrony przedniej części tras, na wzrost, nie jest to problem i pytanie, jak naprawić zderzak. Ale niech nam kontynuować naszą „Instrukcja”. Teraz konieczne jest krótko opuścić zderzak i pokroić na prostokąty siatki 1x2sm, pożądane jest, aby być pokryte ze stali nierdzewnej, ponieważ rdza może wykonywać w gnieździe pozostałą wodą.

Następnie ogrzewa lutownica stosuje się siatki, a następnie dociska się do pierwszej tak, że stopione tworzywo sztuczne jest wykonywane na kilka komórek. Wymazać wynikowy ściągacz koniecznie, nawet nie warto, bo to szkodzi siłę. Należy wyjaśnić, że wszystkie operacje wykonywane są od wewnątrz. Oczywiście, byłoby lepiej, aby zrobić to samo z zewnątrz, ale to nie jest potrzeba malowania. W artykule opisano w skrócie, jak naprawić zderzak.