834 Shares 7548 views

Pełna modelu. Świat mody

Nie jest konieczne, aby mieć wystające żebra i obojczyki, aby odnieść sukces w świecie mody. Kompletne modele mają również szansę na wiele milionów dolarów kontrakty podpisane z przedstawicielami zawodu znanych marek. Wizualne potwierdzenie są dziewczyny, które lubią projektantów i fotografów mimo parametrów jest bardzo daleko od pożądane „90-60-90”.


Pełny model: Crystal Renn

Crystal Renn – dziewczyna, której nie można nie wspomnieć, wymieniając „pączki”, które osiągnęły sukces w dziedzinie mody. Podobnie jak wiele innych modeli kompletne, gwiazda na początku czynienia z ludźmi, którzy ją zapewnił, że z takim ciężarem nie może osiągnąć sławę w tym zawodzie. Kryształ zaczęła pozować dla fotografów, jeszcze jako nastolatek. Schudnąć, była oferowana do 14, z prośbą, aby znacznie zmniejszyć ciężar.

Rennes początkowo naprawdę próbował pozbyć się dodatkowych kilogramów, ale zamiast żądane parametry nabyte problemów psychologicznych. Od kilku lat nie chciała, aby strzelać, próbując odzyskać utraconą energię. Wierzyć w możliwość powrotu jej piękna zmuszony zakończyć modele, które pojawiają się na stronach kolorowych magazynów. Przywracanie zdrowia, wróciła do zawodu. Popularność jako wielkość modelu „plus” nie jest długo czekać.

Mia Tyler: Historia Gwiazdą

Mia Tyler – młoda dama, córka słynnego muzyka przypadającego Stephen, jest siostrą słynnej aktorki Liv Tyler. Jednak nie relacja z osobistości show-biznesu popularnych na świecie pozwoliło dziewczynka zrobić imponującą karierę. Podobnie jak inne kompletnych modeli Swą sławę zawdzięcza Mia apetyczne kształty i piękne rysy twarzy.

Kiedy młodszy Tyler pytanie, co dał jej pracę w świecie mody, ona odpowiada, że dzięki kontynuacji uczestnictwa ze swoim ciałem w pokazach i strzelanin. Mia opanował sztukę wad przebraniu, łatwo przyciąga uwagę innych tylko korzyści. Nie jest zaskakujące, że kobieta uwielbiała projektantów pracujących z „model-pączków.” Teraz Mia ledwie wybrany na wakacjach ciągle coraz ciekawsze oferty.

Sekrety urody Tara Lynn z

Zalety korzystają pełnym dziewczynka modelu są nieograniczone tematem rozmów, które prowadzą do dziennikarzy Tara Lynn. Gwiazda, której zdjęcie, a następnie znaleźć się na okładkach magazynów elity, nie ukrywa swą miłość do dobrego jedzenia. W przeciwieństwie do tego, cienki człowiek, ciągle zmuszony odmówić sobie przyjemności, że nie ogranicza się do jedzenia. Piękne i pewne siebie, że pozwala na pobyt lekcji jogi że Tara codziennie poświęca godzinę.

Oczywiście, podobnie jak inne modele pełnych Lynn próbował kiedyś schudnąć. Na szczęście, jeszcze jako uczennica, zdała sobie sprawę, że nie chce się połączyć z masą szarym. Dowód, że Tara podjął właściwą decyzję, pożegnanie do diety, to jego stały strzelanie w czasopismach takich jak „Vogue”, „Elle”. Na znanym modelem zdjęcia wielu fanów, którzy chcieli wyglądać jak ona. Oczywiście, nie brakuje ofert pracy.

Drugi Zhizel Byundhen

Nie zawsze dodatkowych kilogramów utrudniać płeć piękna nie wygląda gorzej niż uznanych królowych piękności. Flavia Lacerda – spektakularny brazylijska modelka, która jest stale w porównaniu do swojego słynnego rodaka Gisele. Kariera pyshnoteloy piękno rozpoczął w domu, stopniowo do swoich danych zewnętrznych, i nie mógł się oprzeć urokowi całej planecie.

Ci, którzy są przekonani, że pełny model nie może sobie pozwolić, aby działać w magazynie „Vogue” i działać jako twarz popularnych marek, po prostu nigdy nie widział zdjęcia Flavia Lacerda.

Lizzie Miller sekret sukcesu

Wiele kobiece modele zasłynął jako nastolatek. American Lizzie Miller popularność przyszła 20 lat. Stało się to dzięki udziałowi „pyshechki” w szczerej zdjęciowej prowadzonej przez znanego magazynu mody. Lizzie bez strachu wykazać światu wszystkie słabości postać, bardzo daleko od modelu sztywnych kryteriów.

Udział kobiet w ogólnej liczbie takiej sesji zdjęciowej był postrzegany niejednoznacznie publicznego. Niektórzy interpretowali to jako propagandowe ekstra kilogramów, które wpływają niekorzystnie na zdrowie. Miller nie został zakłócony przez takich stwierdzeniach jak śmiertelna strzelanina dał jej stałego zatrudnienia jako wielkość modelu „plus”.

"Spowiedź" Lory Vells

Podobnie jak w innych posiadaczy problematycznej figury, Lora Vells niechętnie wspomina jego młodzieńczych lat. Według dziewczyny, kupowanie nowych ubrań, najpierw wyrzucił etykiety, które zostały wymienione rozmiary. Poszukiwanie nowych dżinsów odwrócił go prawdziwym problemem. Na szczęście, kompleksy dzieci pozostały daleko w tyle. Laura uważa, że zawdzięcza jej „lekarstwo” jest nieustanne strzelaniny i demonstracji, a także poparcie wielu fanów.

Właściciele domów towarowych łańcucha, popularne w Australii, gdy uznał, że model ten nie tylko cienkie kobiety mogą być wzorem, według którego są manekiny. Było parametry Laury zostały wybrane do produkcji nowych manekinów przeznaczonych do działów bielizny. Przewodnik tłumacząc swoją niezwykłą decyzję chęcią pomogą piękne panie, aby pozbyć się niepotrzebnych kompleksów.

„Skandaliczny” dziękuję Eshli grem

Eshli Grem – jedna znana z modelu niż domyślne ustawienia. Pełna postać nie przeszkodziło dziewczynka stała się twarzą kampanii reklamowej jawne. Interesujące jest to, że film z jej udziałem nie wolno nawet wykazać 8 pm. Ashley zadaniem była promocja ubrania Lane Briant, mające na celu pulchny płeć piękną. Skandal wokół prowokujący klip, raczej rozbawiony Graham, który spowodował jej zakłopotanie.

Wiadomo kompletny model przed tym wielokrotnie mogli wziąć udział w kampaniach głośnych. Również jej zdjęcia często zdobią pokrywę czasopism jak „Glamour”, „Vogue”.

Co dzieje się z nami

Pełny wzór rosyjski jest także w stanie osiągnąć uznanie na całym świecie. Żywy dowód – sukces Victoria Manas. Dziewczyna gwiazda urodziła się i wychowała w Moskwie, kiedy został przeniesiony do małżonka słynnego w Stanach Zjednoczonych, gdzie jest obecnie. Najpopularniejsze marki są zaproszeni do Victoria stać twarzą ich produktów. Aktywnie uczestniczy w pokazach.

Parametry Manas nie spełniają wymagań okrutnego modelu. Obecnie, ona waży około 85 kg, objętość talii wynosi 80 cm. Victoria jest całkowicie zadowolony z ich działania, do walki z nadwagą nie planuje, bo zyskał sławę dzięki swojej wyjątkowości.

Dzieli jej zaufanie i Katya Zharkova, rosyjski model i osiągnął międzynarodową sławę dzięki form apetycznie. Katya szczęśliwy podziwia się w lustrze, dbać o zdrowie i zachowania młodości pomaga jej regularne szkolenia sportowego, do którego odnosi się panienka bardzo poważnie.

Powyższe nie są pełne pięknych, stonowane wybiegach mody. Ich popyt nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że parametry średniej dla płci pięknej są dalekie od tych, opętany przez złe gwiazd, które pojawiają się na błyszczących okładkach.