100 Shares 9627 views

Przegląd pit bike "Irbis" TTR 125

Wśród wielu rower pit to model chińskiego producenta – „Irbis” 125 TTR. Pomimo niskiej ceny, jest to dość wysokiej jakości i niezawodne maszyny. Weźmy bliżej przyjrzeć się ciekawym modelu.

Podsumowania

"Irbis" TTR 125 – jest to off-road typu motocykla rozjazd. Firma „Irbis” oficjalny dystrybutorem i sprzedawcą modelu w Rosji. Jeździć na „irbis” TTR 125 nie trzeba prawa jazdy i rejestracji w NOK. Ten rower – najlepsza kombinacja opcja ceny i jakości. Ze względu na częste występowanie w większości krajów Rosji, możemy stwierdzić, że ta klasa motocykla zaczyna zdobywać popularność. Ci, którzy chcą spróbować się w krzyżach, rower jest idealny po raz pierwszy, aby dowiedzieć się podstawowych elementów napędu. Również „Irbis” TTP 125 będzie odwoływać się do tych, którzy lubią jeździć dla zabawy w domku lub w lesie. Jazda na tym modelu może być o każdej porze roku – zarówno zimą jak i latem.

Główne cechy tego modelu

Pomimo niskich kosztach, rower posiada dobre parametry techniczne. Ustalono dość mocny silnik, który poprzez swój projekt ma wiele wspólnego z silnikiem Honda Cub. Silnik charakteryzuje się wytrzymałością i dobrą montażowej zużycia zasobów.

Ponadto, wytrzymałość na modelu jest rdzeń typu ramki. Silnik jest zawieszony od dołu. Ramka motocykl jest wykonany z wysokiej jakości i wytrzymałego metalu. Rama tej konstrukcji są wykorzystywane nawet w kultowych modeli Ducati.

Rower „Irbis” TTP 125 ręczne sprzęgło. Model ten różni się od większości rowerów z podobnym silnikiem, w którym automatyczną skrzynią biegów. Z automatyczną skrzynią biegów, może być i jest łatwiejszy w prowadzeniu, ale nie pozwala opanować wszystkie subtelności a motocross motocykl. Transmisja „Irbis” ma cztery prędkości. Stosunek przekładni, a procedura prędkości przełączającej dobiera się w szczególności do sportów typu napędu. W odniesieniu do maksymalnej prędkości wzorca, a następnie jakościowo asfalt pojazd powłoka może rozpędzić się do 100 km / h.

Na motocyklu, „Irbis” SSR 125 są ustawione dla dobra swojej klasie zawieszenia. Skoki oczywiście nie zrobi, ale z szybkiej jazdy po drogach gruntowych, aby poradzić sobie dobrze. Jednoznaczne oraz motocykl – jego kroki, które same są dodawane na jesieni, więc jest mało prawdopodobne, aby złamać lub zgiąć je.

wygląd

Motocykl "Irbis" 125 – czerwony. Co do projektu, to nie jest gorszy niż drogich marek, modeli motocross.

Od klasycznego roweru pit „Irbis” TTP różni się nieco większe wymiary. Przednie koła zamontowane na rowerze, mają wielkość 17 cali, a tył – 14 cali. Na większości motocykli tego typu są stosowane dziesięć koła. Dzięki dużym kołom na opisywanym pojeździe można jeździć nie tylko dorosłych, ale także młodzież. Rozmiar ten rower jest dla wzrostu osób od 160 do 180 cm.

Koła Spitsovannye, opony off-road typu i hamulce tarczowe na obu kołach nie tylko zapewniają dobry wygląd, ale również praktyczne w użyciu. Hamulce tarczowe porównaniu z bębna, dużo lepiej podczas hamowania w trudnych warunkach, takich jak kurz, deszcz czy śnieg. Również podczas hamowania i przyspieszania odgrywa ważną rolę specjalnej gumy Cross-punktową.

Co do zasady, motocross rowery nie są zainstalowane w oświetleniowym, aby nie tworzyć nadmiar masy motocykla. Ale model ten jest stosowany dla wygody proste lampy do jazdy w ciemności. Jeśli jest to pożądane, to może być usunięta poprzez zainstalowanie pokrywkę. Również motocykliści często zastępują przednie skrzydło innym, wyższym.

wniosek

Motocykl „Irbis” TTR125 – jest doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą dowiedzieć się ekstremalną jazdę. Jego dobre dane techniczne są doskonale połączone z tanim kosztem. Motocykl wyposażony jest w silnik o dużej mocy i wytrzymałej ramy. Niska lądowanie pit rower, który czyni go bardziej wygodne dla ekstremalnego narciarstwa. Model ten jest odpowiedni zarówno dla młodzieży i dorosłych.