381 Shares 4909 views

Czym jest kalkulator Casco?

Aby zabezpieczyć się przed ryzykiem samochodowych, wielu kierowców nabyć CASCO polisę, których zakup jest dobrowolną decyzją. Związanie tego ubezpieczenia ma zastosowanie tylko do kierowców, którzy kupują marki nowych samochodów na kredyt, bo banki nie dają kredytów w przypadku awarii, aby to zrobić. Polis jest w stanie chronić kierowcę od strat materialnych w przypadku bezprawnego działania osób trzecich, w eksplozji lub pożaru, uderzenia ciał obcych, wypadkowe i PDLT, rabunku lub kradzieży. Kadłub ubezpieczenia jest zazwyczaj na okres jednego roku, a po upływie tego okresu, w razie potrzeby, może rozszerzyć zasadę działania.


Przy wyborze ubezpieczyciela powinna zbadać warunki rejestracji polityki, które mogą być używane kalkulatora CASCO na swojej stronie internetowej. On jest zwykły stół z komórek, w których wprowadzanie danych, w tym znak „koń żelaza”, rok wydania i wartości rynkowej samochodu. Musisz określić, ile kierowcy mogą jeździć tym samochodem. Ponadto, kalkulator posiada komórkę na systemy antykradzieżowe zainstalowanych w samochodzie.

Może to być blokada na kierownicy lub dźwigni zmiany biegów, immobiliser, alarm dźwiękowy lub satelitarnej. Po wypełnieniu wszystkich komórek CASCO programu kalkulator obliczyć cenę polityki w danym ubezpieczycielem, wystarczy kliknąć na przycisk „Oblicz”. Ale dane nie są całkiem w porządku, i wstępna kalkulacja pomocą kalkulatora mogą istotnie różnić się od rzeczywistych cenach. Sytuacja ta wynika z faktu, że dane wysyłane do pełnego obliczenia nie wystarczy. Sposób obliczenia ceny i polityki taryfowej polityki ubezpieczycieli zmienia się na bieżąco i aktualizować kalkulator staje się bezcelowe i drogie.

Zwykle kalkulator pokazuje bardziej atrakcyjny koszt ubezpieczenia, jako kierowca po obliczeniu, czy proponowana cena nie jest do niego niepodobne, zamknąć stronę, opuszczają witrynę i usługi firma już nie używa. Ubezpieczyciele nie jest opłacalne, bo jeśli potencjalny klient zwraca się do biura, pracownicy firmy będą mogli go złapać dobrą ofertę, ale w przypadku odmowy z zakupu polisy zrozumieć przyczynę nabycia ubezpieczenia w spółce konkurencyjnej. Dlatego też, w rzeczywistości kalkulator CASCO staje się formą sprzężenia zwrotnego, który jest tworzony w celu uzyskania informacji kontaktowych potencjalnych klientów.

Dlaczego muszę kalkulatora Hull?

CASCO kalkulator ubezpieczenie pozwala kierowcy na przeprowadzenie niezależnego obliczenia wartości polisy. On wygląda prosty formularz z wielu komórek, w którym chcesz dokonać pewnych danych odnoszących się do marki samochodu i jego klasa, wiek maszyny, wrażenia z jazdy. Większość ubezpieczycieli ustawić taryfy dla danego zbioru auto alarm, ponieważ może to zależeć od prawdopodobieństwa kradzieży tego czynnika. Innym czynnikiem jest liczba kierowców dopuszczonych do ruchu na ubezpieczonego pojazdu, a co taki osoby więcej niż wyższa będzie cena polisy.

Podczas korzystania z kalkulatora Hull należy pamiętać, że tylko szorstka obliczenie ceny polisy można uzyskać przy użyciu tej opcji, ponieważ w tym przypadku trudno jest zrozumieć, na jakiej szczególności ryzyko ubezpieczonego samochodu. Dlatego po kalkulacja jest zalecane, aby zadzwonić do ubezpieczyciela i wyjaśnienia zestaw ryzyk wchodzących w skład programu podstawowego. Być może w takiej liście pojawi niepotrzebnych usług lub ryzyka, jest mało prawdopodobne w tym obszarze, takie jak tornada czy tsunami. Przed podpisaniem polityki jest pożądane, aby określić, czy usługa MOD obejmuje dostarczenie podciśnieniowego w razie wypadku, wielkość i warunki części pojazdu szkło hartowane franczyzy.