232 Shares 2262 views

Gdzie jest najbardziej brutalny więzienie na świecie? 25 najbardziej brutalne więzienia

Media na całym świecie powtarzają ochrony praw człowieka, jego wolności, interesów? i nie ma różnicy, dokonał tego człowiek przestępstwo czy nie. Nawet jeśli tak, to z nim nie może być nadużywane, ponieważ jest psychicznie niezdrowe. W różnych częściach Europy, aby stworzyć więzienie z warunków, które umożliwiają przestępcom czuć się komfortowo przez cały okres kary, ale jeśli spojrzeć na resztę świata, a przynajmniej jeszcze na poszczególnych krajach, takich jak USA, Brazylia czy Rosja, możemy powiedzieć, że ziemia jeszcze takie miejsca zatrzymania, z którego nawet najbardziej uporczywy przestępcy włosy na głowie stają dęba. Tak, niech dowiedzieć się, jakie są 25 więzienia mogą być przypisane do najbardziej rygorystycznych i niebezpiecznych więzień świata i opisać 10 najbardziej brutalnych więzień.


Colonia San Paulo. Brazylia

To gdzie najbardziej brutalny więzienie na świecie. Ta kolonia ma bardziej wspólną nazwę – Carandiru. São Paulo służyć około 1000 oficerów, którzy pracują non-stop w 4 zmianowym i oglądać 7500 więźniów. Uciec z tego więzienia jest niemożliwe.

W 2010 roku, podczas buntu i prób ucieczki ponad sto osób zginęło. Prawie co drugi ma HIV w więzieniu, więc to miejsce może być nadal nazywa najbrudniejszych więzienie świata. W murach więzienia istnieją żadne medyczne wyposażenie, co oznacza, że monitorowanie rozwoju choroby nikogo, nie wspominając, jak je leczyć. Tryb ścisły niemal nie pozwala więźniom na zewnątrz przez większość dnia spędzają w swoich komórkach.

Wyspa Prison Rikera. NY

To więzienie zostało otwarte w 1932 roku. Ona jest znana na całym świecie jako więzienie z największą liczbą tortury, pobicia, gwałty i inne nadużycia popełnione wobec więźniów. To zajmuje drugie miejsce na liście 25 najbardziej brutalnych więzień na świecie. Częste zamieszki więźniów towarzyszy dużej liczby zgonów. Rocznie ponad 80 przypadków stała kolizji. Ponad 14.000 więźniów są obecnie w Wyspie Rikera. To więzienie znajduje się na wyspie, a jedyną rzeczą, która łączy go z lądem – to wąski most. Uważa się, że aby uciec z tego więzienia nie jest możliwe, ponieważ nie próbuje uciec od niego nie zostało uwieńczone sukcesem dla sprawcy. To więzienie jest również liderem w rankingu „najbardziej brutalnych więzień Ameryki” według magazynu National Geographic.

Obóz 1391 Izrael

Na trzecim miejscu jest prawnie obóz w 1391 niedaleko Tel Awiwu. O tym więzieniu był znany dopiero w 2003 roku. Więcej niż dziesięć lat jego istnienia jest prawie nikt nie wiedział. To więzienie wojskowy – zawiera najbardziej niebezpiecznych przestępców w Izraelu. Dane na temat tego tajnego więzienia i nie podlegają ujawnieniu. Tortury, fatalne warunki bytowe niemożliwe, strażnicy złość – to wszystko daje obozie pełne prawo do podjęcia 3. miejsce w rankingu 25 najbardziej brutalnych więzień na świecie. Jeszcze żaden więzień wyszedł z więzienia żywy, albo przynajmniej z nich nawet nie wiem nic.

Zaostrzonym rygorze „Tadmor”. Syria

Według plotek, „Tadmor” więźniów stosować średniowiecznych metod tortur. Powtarzające się użycie broni białej z personelu, jak również innych dostępnych zasobów, takich jak kije, liny, woda, uczynić to więzienie jednym z najbardziej okrutnego traktowania więźniów. W tym więzieniu zawierać różne typy sprawców – ze szczególnie niebezpieczna dla więźniów politycznych. Starcia między nimi często kończy się z dużą liczbą ofiar. W ciągu roku ponad 20 osób umiera w więzieniu. Więźniów więzienie nazwany „Królestwo szaleństwa i śmierci.” Tutaj przestępcy dosłownie zwariować, tracą swoje zdanie i zwrócić się do roślin, a ci, którzy nie poddawaj się, jeszcze w końcu umrzeć.

więzienie Alcatraz. San Francisco

Zaprojektowany w latach 20. ubiegłego wieku na wyspie w Kalifornii, to więzienie jest określany jako „The Rock” czy „Wyspa Diabła”. W więzieniu, okrutne prawa. „The Rock”, zaprojektowany tak, aby z niego nie było sposobu, by uciec, ale pod koniec lat siedemdziesiątych – wczesnych latach osiemdziesiątych, jeden więzień mógł zniknąć, ale jego próba ucieczki nie powiodła się – było zimno i utonął w zatoce. Siedząc tam więźniów powiedział, że był to okres, kiedy były one zakazane nie tylko rozmawiać z innymi więźniami, ale również wykazują żadnych emocji wobec niego. Naruszenie tych zasad było surowo karane, a tydzień w izolatce było najmniej ze wszystkich kar.

Szczególnie trudne warunki były spowodowane przez fakt, że w tym więzieniu zawartych niebezpiecznych przestępców złapany za próbę ucieczki z innych więzień. Obecnie więzienie jest Muzeum Narodowe, codziennie promem dostać się do grupy turystycznej. Chociaż to miejsce stało się wspólnym dziedzictwem, przy wejściu do więzienia na skórze ciarki przejechany przez przewodnika i myśli historie, które nie tak dawno zawartych najgroźniejszych przestępców z całej Ameryki.

Prison Wołogdy grosza. Rosja

Najbardziej brutalne więzienia w Rosji – Wołogdy jest nickle. To więzienie jest wersja krajowa amerykańskiego Alcatraz. To jest izolowana od reszty świata zimnych północnych jezior. Zawiera on wszystkie najbardziej niebezpiecznych rosyjskich przestępców, którzy dopuścili najpoważniejszych przestępstw i skazany na maksymalną karę pozbawienia wolności. W tym więzienia, przestępcy nie są poddawane przemocy, ale warunki zatrzymania jest raczej sztywny – ciągłe zimno, brak warunków niezbędnych w komórkach, niedożywienie irytujące prowadzić do masy psychozy i degeneracji. Większość więźniów kilku lat zarabiają ich schizofrenii lub próbują popełnić samobójstwo, nie mogąc znieść presji psychicznej wewnątrz murami tego więzienia.

Więzienie ADX. Stany Zjednoczone

Zbudowany w 1994 roku, otrzymał już tytuł najbardziej brutalnego więzienia, który zawiera zagranicznych terrorystów. Twórcy nazwali to miejsce „przynosząc ból i cierpienie nie-ludzkie.” Został on zaprojektowany i zbudowany w taki sposób, że każdy więzień był w kompletnej izolacji od swoich chłopaków. Ponadto, jest znany ze ścisłym systemie zatrzymania. Na chodzie są one podane 9 godzin tygodniowo, resztę czasu spędzają w swoich komórkach, a okazuje się, że widzą go na słońcu przez kilka godzin dziennie. Niejednokrotnie zdarzały się przypadki, kiedy straż bić więźniów na śmierć za ich nieposłuszeństwo. To więzienie jest najbardziej do zdobycia w świecie!

Więzienie La Sante. Paryż

Paryskie więzienie słynie z komfortu i udogodnień dla więźniów, ale „Santa” jest wielkim wyjątkiem. Więzienie znajduje się w centrum Paryża. Nie jest zwrócić szczególną uwagę na bezpieczeństwo. Dlatego też, biorąc pod uwagę surowość więzienia jest znana na całym świecie. Zbudowany w połowie 20 wieku, jest przeznaczony do przechowywania seryjnych morderców, terrorystów, morderców i innych niebezpiecznych przestępców. Więzienie charakteryzuje się brakiem higieny i okrucieństwa wobec więźniów, zwłaszcza w ostatnich latach, po udanej ucieczce hiszpańskich terrorystów, którzy nie tylko udało się przejść niezauważone, ale pozostają nieprzechwycony w nadchodzących latach. Oczywiście, nie jest okrutnym więzieniem na świecie, ale w leczeniu więźniów jest zbyt agresywny ze strony przełożonych.

Więzienie Bang Kwang Centralne więzienie. Tajlandia

Bang Kwang Centralne Więzienie na liście 10 najbardziej brutalnych więzień w świecie ze względu na fakt, że więzienie, mówiąc obrazowo, „żywe zjada ludzi”. Przetłumaczone z tajskiego Bang Kwang Centralnego Więzienia oznacza „wielkiego tygrysa” – słynie z przemocy i warunków przetrzymywania. Wszyscy ci, którzy należą do tego więzienia, skazany albo dożywocie lub samo do kary śmierci. Od niej jeszcze nie wyjdzie żywy. Wszyscy zostali skazani na śmierć, jeśli nie, to zwariować od sytuacji. To więzienie zostało otwarte w 1931 roku. Pierwotnie był on przeznaczony dla 4000 osób, ale do tej pory Bang Kwang Centralne Więzienie jest pełna niemal dwukrotnie – jest teraz w więzieniu ponad 7500 osób. Więźniów w komórkach ponad 14 godzin. W jednej komorze może być więcej niż 25 osób.

Transit więzienie "Butyrka". Rosja

Jest to jeden z najbardziej znanych więzień w Federacji Rosyjskiej, z siedzibą w stolicy kraju – w Moskwie. Jej istnienie datuje się na odległym 19. wieku. Dziś jest to jeden z największych i najostrzejszych aresztach w Federacji Rosyjskiej. „Butyrka” był największym więzieniem w latach powojennych, zlokalizowany w centrum miasta. Stało się w centrum wszystkich najbardziej zatwardziałych buntowników w kraju. Do chwili obecnej istnieje około 3000 osób. Także w „Butyrka” jest taki sam „szósty kanał” lub śmierci wiersza. W tygodniu zdarza się co najmniej 3 przypadki samobójstw, ktoś uratowany, ktoś nie jest obecny.

Inne najbardziej brutalne i niebezpieczne więzienie

Tak, uważany za najbardziej brutalnego więziennego świata, zdjęcia które widzieliśmy, że jest możliwe przeniesienie pozostałe 15, najbardziej nadaje się do opisu na tej liście. Są to:

 1. Stanley więzienia, znajduje się w Hong Kongu, otwarty w 1937 roku.
 2. Więzienie Montelupich więzienie w Polsce, otwarte w okresie przedwojennym.
 3. Vladimir Centralny, znajduje się w Rosji (w jego pierwotnej postaci – więzienie dla więźniów politycznych).
 4. więzienie KAMiT, znajduje się w Chinach – jeden z najbardziej znanych więzień w kraju.
 5. Nairobi – Kenia w więzieniu, jeden z najbardziej zatłoczone miejsca na świecie.
 6. „Black Beach” lub „Black Beach” – to więzienie znajduje się w Gwinei Równikowej. Słynie z brutalnych strażników i opiekunów.
 7. San Juan de Lurigancho, znajduje się w Peru. Ma bardzo złą reputację rozwiązłości więźniów – mają zbyt dużo swobody.
 8. San Quentin w Kalifornii – jest przeznaczony do samobójstwa.
 9. Gitarama Central Prison. Znajduje się on w Rwandzie. Jest to najgorętszy więzienie na świecie.
 10. więzienie El Rodeo, położony w Wenezueli. W więzieniu 50.000 więźniów. Jest to jeden z największych więzień w świecie.
 11. Obóz 22 znajduje się w Korei Północnej, dla dysydentów.
 12. Gldani – więzienie, położone w Gruzji, charakteryzuje się stałym złego traktowania więźniów przez strażników.
 13. Zakład Karny w Attica (New York) – miejsca, gdzie niektóre z najbardziej niebezpiecznych przestępców na świecie.
 14. La Sabaneta Prison, położony w Wenezueli, jest jednym z najbardziej brutalnych instytucji dla więźniów w Ameryce Południowej.
 15. Więzienny „Czarny Delfin” w Rosji jest przeznaczony do trwania skazanych obywateli.

Lista najniebezpieczniejszych więzień może być zakończona. Okazało się, co najbardziej gwałtowną więzienia w Rosji, Stanach Zjednoczonych i innych krajach świata. Wszystkie z nich są bardzo niebezpieczne zarówno dla więźniów i dla personelu pracującego w nich. Zwykli obywatele z dala od takiego miejsca. Zawarcie rating najniebezpieczniejszych więzień na świecie, być może należy wymienić kolejną bardzo niezwykły więzienie, którego nazwa Valley – jest to najbardziej brutalny więzienie dla kobiet na świecie.

Damski Prison Valley. Piekło dla kobiet

W tym więzieniu, więźniowie z całej Ameryki. Jego cechą jest to, że nie ma męskich więźniów. Wszyscy więźniowie – kobiety, którzy zostali skazani na długie terminy lub kary śmierci. Ciągłe utarczki pomiędzy zawarte tu panie i dodatkowo ukarać zrobić to więzienie jest niezwykle okrutne. Chociaż niektóre kobiety i powrocie do woli, wielu nie opuszczają mury poprawczych instytucji. Valley – jest to najbardziej brutalny więzienie w świecie kobiet.

wniosek

Podsumowując, chciałbym powiedzieć, że bez względu na to, jak nazywa się najbardziej brutalny więzienie na świecie, każdy zaprojektowany w jednym celu – aby kształcić i poprawne nawet najbardziej nienaprawialne ludzie. Więźniowie Będąc w takim surowym, zdolne do zatrzymania tylko dwie rzeczy: aby zrozumieć swoje błędy lub umrzeć w murach więzienia. Jak mówią, więzienie dla niebezpiecznych przestępców – to miejsce zapomniane przez Boga, mogą się zdarzyć bardzo straszne rzeczy, a zatem nie można jednoznacznie przypisać do konkretnego więzienia, tytuł „najbardziej brutalny więzienia na świecie”. Najbardziej brutalne się nie dzieje – wszyscy są w ich własnym okrutny, a wszystkie one mają swoje niezliczone tajemnice i niepisane, z których ludzkość będzie prawdopodobnie nie do opanowania.