785 Shares 2367 views

Dowiedz się, o czym marzymy – dziecko, dzieci, noworodki

Dzieci wiadomo, że kwiat życia. Ale czy są one takie nieszkodliwe w naszych snach, jak w rzeczywistości? Wiele młodych kobiet i dziewcząt troszczy się o to, o czym marzyli: dziecko, dzieci, dzieci, szczególnie ważne dla tych kobiet, które nie są żonate, zbyt młode, długo czekają na pożądaną ciążę lub są w ciekawej sytuacji. I wiele z nich nie interesuje się tym, co dziecko lub dzieci śnią, ale co dokładnie to jest, że dzieci nowonarodzone, chłopcy czy dziewczęta, ich własne lub drugie dziecko marzy , a także są zainteresowani dziecięcymi działaniami we śnie (płacz, spanie, ssanie, Umarł, miał dziecko itd.). Odpowiadając na wszystkie te pytania, chciałbym natychmiast zauważyć, że dziecko we śnie, a także dziecko w życiu, jest często kłopotliwe, ale radosne. W wielu książkach marzeń, narodziny dziecka, aby zobaczyć kobietę z nim jest szczęście rodzinne i samopoczucie. To prawda, zawsze istnieją wyjątki od reguł.

Małe dziecko w życiu przynosi wiele problemów i kłopotów, ale można je z powodzeniem radzić. W snach, jeśli widzisz siebie z dzieckiem – oznacza to, że wkrótce napotkasz problem, z którym możesz sobie radzić. Ponadto jest to ostrzeżenie, aby nie podejmować tych spraw w rozwiązaniu, którego nie jesteś specjalistą. Jeśli widzisz kogoś innego z małym dzieckiem, przygotuj się do naprawienia błędów i rozwiązywania problemów dla innych. Ładny i wesoły dzieciak oznacza w przyrodzie lub wzajemnej miłości w prawdziwym życiu. Córka noworodka lub mały syn – do wielkiego szczęścia, zapowiada książkę snów Zhou-gun lub spodziewa się miłej niespodzianki w najbliższej przyszłości – mówi książka marzeń o współczesnej kobiecie.

Teraz porozmawiajmy o różnych działaniach dzieci we śnie io tym , czego marzymy . Dziecko płacze, zgodnie z wieloma książkami marzeń, problemy zdrowotne lub rozczarowanie życiem. Jednakże, według książki snów Z. Freuda, płaczące dziecko oznacza orgazm (opierając się na fakcie, że dzieci, jego zdaniem, symbolizują narządy płciowe). Twoja niezależność od innych i pogarda dla niegodnych opinii i opinii jest symbolizowana przez dziecko chodzenie samemu lub podejmowanie pierwszych niezależnych kroków. Pełzające dziecko, podobnie jak w życiu, sprawi, że szybko myśleć i podejmować decyzje z błyskawiczną prędkością, bez względu na to, co się stanie. Jesteś nieśmiały i ufny, jeśli widzisz śpiące dziecko we śnie. Jeśli kobieta marzy o tym, że karmią dziecko, powinna spodziewać się oszustwa od osoby, której zaufanie jest nieograniczone. Staraj się nie ufać osobom, które nie są objęte kręgiem bliskich przyjaciół lub krewnych, jeśli widziałeś we śnie, jak karmić piersią niemowlę lub karmić piersią. Ale w tym samym czasie rosyjska książka o snach zapewnia, że jeśli zobaczysz, że karmisz dziecko piersią, najbliższe przedsięwzięcia przyniosą materialną i moralną satysfakcję, pomimo tego, że będą one kłopotliwe. Nie przepowiadaj niczego dobrego, jeśli weźmiesz chorego dziecko w sen – cierpienie, umysłowe cierpienie, smutek.

Co robi dziewczynka-dziecko i dziecko-chłopiec? Dziewczyna z reguły marzy o pomyślnym małżeństwie. Chociaż w czasach starożytnych uważano, że dziewczyna porusza cukier, tzn. Będzie zaskoczony czymkolwiek. Jeśli chłopak marzy, to wiesz – aby osiągnąć dobrobyt w życiu, będziesz musiał spróbować bardzo ciężko dla siebie lub siebie i nie powinieneś doczekać się pomocy z zewnątrz. Ale wielu jest często zainteresowanych kwestią, jak to jest mieć dziecko. Jeśli wziąć pod uwagę kilka książek z marzeń, narodziny dziecka oznaczają pojawienie się planów na przyszłość lub pojawienie się nowych pomysłów. Ale poza tym, idiomatyczna książka o snach sugeruje sens ukończenia sprawy (zwykli ludzie mówią "w końcu narodziny"). Jeśli kobieta w ciąży lub mężczyzna, którego żona "rozgląda się" na dostawach, to ma wygląd chłopca w rodzinie.

Jeśli z narodzinami we śnie wszystko jest jasne i zrozumiałe, to właśnie sny o urodzeniu dziewczyny lub chłopca – brak konkretów. Niektóre książki marzeń zapewniają, że jeśli urodzi się dziewczyna marzy, wtedy narodzi się chłopak i na odwrót. Ale, jak pokazuje praktyka, nie zawsze to się prawda.