467 Shares 7998 views

Taniec we śnie – po co to?

Marzenia są zdolne nie tylko do przewidywania naszej przyszłości i ostrzeżenia o nieuchronnych niebezpieczeństwach, ale również do odzwierciedlenia naszego stanu umysłu, wskazując nam te wewnętrzne problemy, których nieświadomie zaprzeczamy. Rzadko marzenia mogą być interpretowane jednoznacznie, ich znaczenie rzadko pokrywa się z treścią. Na przykład, aby tańczyć we śnie – nie oznacza to, że w najbliższej przyszłości udasz się do klubu (choć nie jest to wykluczone). Taka wizja nie nosi w sobie szeregu poważnych wstrząsów życiowych, ale odzwierciedla nasz nastrój i nasze przodki. Przeanalizujemy tę kategorię marzeń z punktu widzenia różnych autorów.

Przejdźmy więc do dobrze znanej psychologicznej książki Freuda. Można tańczyć inaczej, ale w tłumaczeniu nie zwraca się uwagi na tempo i charakter ruchów, ale do uczuć doświadczonych przez tancerkę. Lekkość, przyjemność, satysfakcja ze swoich ruchów – wszystko wskazuje na to, że wkrótce czarna taśma w Twoim życiu się skończy, a nadejdzie długo oczekiwana ulga. Jeśli próbujesz znaleźć osobę w tłumie, to w rzeczywistości jest z dala od ciebie i naprawdę go brakuje. Mieć palące pragnienie tańca, ale nie śmiej to zrobić – masz dużo depresyjnych pragnień, które przynoszą psychiczny dyskomfort.

Interpretator marzeń Vanga uważa również, że taniec we śnie oznacza olbrzymie zmiany w życiu. Obejrzyj dzieci tańczące – na radosne i długo oczekiwane nowości. Aby młodzieniec zobaczył, jak tańczy we śnie – do szybkiego wzrostu w pracy.

Otwórz książkę o Lofie. Tańce, mówi się tam, w reprezentacji wielu ludzi symbolizują rodzaj rozładunku psychologicznego. Ta aktywność jest zbiorowa, więc jeśli we śnie przenosisz się do dźwięków samej muzyki, oznacza to, że jesteś osobą, która niewiele zależy od opinii kogoś innego i słucha przede wszystkim samego siebie. Taniec we śnie z partnerem z życia oznacza doświadczanie dyskomfortu w społeczeństwie lub na odwrót, jest to odzwierciedlenie różnorodności Twoich kontaktów i spotypania się w rzeczywistości. Jeśli walc się z wyimaginowanym partnerem, posłuchaj siebie, może inni nie dają ci tego, czego od nich oczekujesz. Ponownie potraktuj swoje opinie i wartości. Jeśli muzyka nie pasuje do rytmu tańca, to nie jesteś zadowolony z niektórych aspektów swojego życia.

Taniec we śnie z mężczyzną oznacza krótkie małżeństwo dla dziewczyny, a dla kobiety w małżeństwie – jej rodzina ma udział w głośnym skandalu. Spinning w wolnym walcu z partnerem – w rzeczywistości powinieneś spodziewać się komplikacji w kontaktach ze swoim bliskiej osoby. Aby tańczyć we śnie z zmarłą osobą, czy to z krewnym, czy ze zmarłym przyjacielem, sen ma podwójne dekodowanie: jest to dowód na smutek i tęsknotę, którą doświadczasz w związku z utratą bliskiej osoby lub żałując wspólnych niezrealizowanych planów i marzeń. Jeśli zmarły coś ci opowiada, posłuchaj jego słów. Według popularnej plotki, zmarły wie dużo więcej niż żywy człowiek, więc nie zaniedbuj informacji, o których mówiono we śnie.