258 Shares 3988 views

Tygrys i pies: zgodność z horoskopem wschodnim

Bardzo interesującą parą w horoskopie orientalnym jest Tygrys i pies. Zgodność osób urodzonych w roku tych zwierząt jest bardzo obiecująca. Przedtem mówimy o cechach charakterystycznych Tygrysów i Psów. I jest ich wielu.


Tygrys

Ludzie urodzeni w roku tego zwierzęcia są hojni, odważni i uczciwi. Są także uroczy, dowcipne, eleganckie i silne w duchu. Są to ich główne pozytywne cechy. Ale są też negatywne. Często są bezczelni, agresywni, nieostrożni i próżni. Ale tylko z tymi ludźmi, z którymi nie są brane pod uwagę – z odpowiednich powodów. Jeśli Tygrys sam zezwala na takie zachowanie, osoba ta na to zasługuje.

Ci ludzie są wesoły i mili. Lubią zabawę w towarzystwie tych, którzy dbają o nich. I oni lubią zmiany. I spontaniczność. Mogą na przykład sprzedawać kilka złotych ornamentów, wziąć urlop i wyjechać na wakacje za granicą na kilka dni. Jeśli planuje się budowę domu, Tiger zacznie myśleć, jak ją dostarczyć, nawet przed założeniem fundamentu.

Pomimo faktu, że osoby urodzone w roku tego zwierzęcia są niezależne, są także wiarygodne. Możesz na nie polegać. Przy okazji, postrzegają małżeństwo jako więź miłości, a nie jako uwięzienie w niewoli. To prawda, że nie każdy może zrozumieć impulsywność, zmienność i emocjonalność Tygrysa, ale w przeciwnym razie łatwo jest żyć.

Pies

Pies męski, podobnie jak kobieta urodzona w tym roku, jest wierną i wierną osobą. Są to nie tylko dobre małżonkowie, ale i przyjaciele. Mogą mówić wszystko i nie bać się, że ktoś dowie się o tajemnicy. To prawda, że pies z gniewu jest straszny. Lepiej nie złość się na niego. Ponieważ zły akt, pokazany w stosunku do niego, wywołuje nieprzewidywalną reakcję. W każdym razie utrata przyjaciela jest zapewniona.

Pomimo faktu, że Psy mają dużo przyjaciół i towarzyszy, hałaśliwe, tłoczne imprezy, których nie lubią. Takie osobowości preferują bardziej intymną atmosferę. A jednak bardzo ważne jest, aby znaleźć osobę, która stawałaby się nie tylko żoną, ale również oddanym przyjacielem.

Perspektywa potencjalnego sojuszu

W parze jak Tygrys i pies, kompatybilność jest zwykle bardzo dobra. Relacje budowane są na wzajemnym szacunku i miłości. To prawda, uczucia rzadko wybuchają na pierwszy rzut oka. Po pierwsze facet i dziewczynka patrzą na siebie. I tylko wtedy oddają swoje emocje.

Dobrą parą jest związek "Tiger-Dog". Horoskop zapewnia, że każdy z tych osób znajdzie w takich relacjach to, czego brakowało. Tygrys znajdzie relaks i spokój. Przestanie być zbyt szybko temperowany i emocjonalny. Przecież jego partner, urodzony w roku Psa, zrozumie go z pół-spojrzenia i zawsze popiera. W tym celu Tiger będzie niezmiernie wdzięczny, aw razie gdyby coś się zdarzył, uda się na wszystko za szczęście swojej drugiej połowy.

Tak, tygrys może czasem wybuchać. Ale pies zawsze znajdzie właściwe słowa, aby go uspokoić. I nawet powiedz, jak postępować poprawnie.

Małżeństwo i rodzina

Możesz natychmiast powiedzieć, że szczęśliwe życie dla dwojga jest tym, co czeka para jak Tygrys i pies. Zazwyczaj uzyskuje się ich zgodność. Jakie jest ich szczęście? Dziewczyna-Pies będzie strażnikiem domu, wspaniałą kochanką i wiernym, kochającym, rozumnym żoną. Tygrys Chłopiec będzie z tego zadowolony. I dla dobra, które dla niej zrobi, będzie jej dziękować z uwagą, troską, miłością i bezgraniczną czułością. Jest to zgodność "Tiger Dog".

Człowiek, który urodził się w roku pierwszego zwierzęcia, musi w pewnym momencie przyjąć rolę lidera. Ponieważ gdy dziewczyna rodzi się Tygrys, wszystko jest trochę bardziej skomplikowane. Ta osoba docenia swoją wolność. I ślub nie złamie. Jeśli facet-pies nie ma przewagi i inicjatywy, to do urzędu skarbowego to nigdy nie przyjdzie. Nie będzie lubił jej nadmiernej miłości do wolności. Jednak nie musisz być zazdrosny. Te dziewczyny nie są skłonne do zdrady. Jeśli facet da jej wystarczająco dużo woli, wtedy w zamian otrzyma uczucie i miłość. Ogólnie rzecz ujmując, aby uratować takie zjednoczenie, może być wspólną rzeczą lub hobby. Wspólne interesy mogą stać się tym, czym się zjednoczyć i zjednoczyć. Częsta sprawa okazuje się być dochodowa. Partnerzy będą działać jak szwajcarski zegarek. Tygrys odegra rolę entuzjastę, a pies będzie racjonalnie tłumaczyć swoje pomysły na rzeczywistość.

Na koniec warto zauważyć jeszcze jeden niuans dotyczący pary, na przykład Tygrys i pies. Zgodność w łóżku – o tym właśnie mówimy. W związku z tym, para też wszystko jest w porządku. Między nimi jest długa i nigdy nie kończąca się pasja. Kochają eksperymenty i próbują czegoś nowego. Nie możesz więc martwić się, że ich związek zniknie. To się nie zdarzy.