298 Shares 2263 views

Sztuczne kamienie. Fianit: jak używać do piękna i magii

Twórcy kubaturowego cyrkonu nie stawiali sobie za cel tworzenia ozdób. Ich celem było czysto naukowe: znalezienie sposobu na zmniejszenie kosztów urządzeń, w których diamenty naturalne są używane jako soczewki. Konieczne było stworzenie analogu, który mógłby zastąpić naturalne kamienie. Fianit jest uprawiany w warunkach laboratoryjnych. Proces ten jest znacznie tańszy niż wydobycie naturalnych minerałów. Ale piękno tego kamienia uderzyło nawet wyobraźnię naukowych "krakersów". Dlatego zaczął być używany w ozdobach.


Na temat różnych cyrkonów sześciennych

Sztucznie przystojny może zastąpić wszelkie kamienie szlachetne! Fianit przez dodanie pierwiastków ziem rzadkich można malować niemal w dowolnym kolorze! Naśladuje nie tylko diamenty. Na dzisiaj syntetyzuj kamienie, podobne do szafirów, ametystów, niebieskiego topazu. Wśród ezoteryków czarny fianite zyskał popularność. Właściwości kamienia są niepowtarzalne. Przyciąga bardzo głęboki blask. Dlatego natychmiast otrzymał zdolność pochłaniania negatywnej energii. Zaleca się, aby wziąć ze sobą na spotkanie z czarodziejami, na imprezy masowe, jeśli jesteś w centrum uwagi.

Czy zsyntetyzowane kamienie wpływają na przemysł energetyczny

Fianit, mimo sztucznego pochodzenia, obdarzony magicznymi właściwościami. Istnieje legenda, że przez długi czas kamienie te nie mogły być eksportowane poza ZSRR. Zostały wydane na naturalne diamenty, święte strzegące tajemnicy produkcji. Ezoterycy uważają, że takie zdarzenia dały swoim własnym egregorom te kamienie. Zalecamy zabranie ze sobą Fianit w podróże zagraniczne. Element energetyczny chroni właściciela przed niepożądanymi zdarzeniami (elektroenergetyka chroni tajemnice pochodzenia kamienia od ciekawskich cudzoziemców).

Kto inny polecam fianit

Kamień, właściwości (zdjęcia prezentowane w artykule) są określone nie przez siły naturalne, ale według metody stworzenia, mogą być wykorzystywane przez prawie wszystkich do celów magicznych. Fianit ma praktycznie "czyste pole". Ale ten "biały arkusz" jest bardzo potężny. Właściciel może napełnić je własnymi intencjami i nosić ze sobą. Minerał potęguje potencjał swego pana.

Jak przetłumaczyć to na praktykę

Weź swojego ulubionego fianite i daj mu swoje pragnienia. Oznacza to, że musisz tylko marzyć o tym, co chcesz, patrząc na to i lepiej, dotykając. On wchłonie Twoje myśli i będzie ich promieniować, niezależnie od tego, czy pamiętasz, o czym marzyłeś, czy rozproszony innymi pomysłami. W wielu źródłach fianit nazywany jest symbolem czystości. Ale to prawda tylko wtedy, gdy sam "nie szykanujesz" tego. Fianite jest uważany za kamień wrażeń! Jest rekomendowany dziennikarzom, podróżnikom, pisarzom.

Ostrzeżenie: nie zgłaszaj obaw i innych negatywnych emocji na kamień. Będą one również wielokrotnie wzmocnione, co absolutnie nie potrzebujesz!

O czarnej sześciennej zirkonii

Kamienie węglową to nieco inna historia. Nie muszą być "naładowani". W celu ochrony użyj ich bezdlessnych pojemno .ci. Wszystkie negatywne, które będą skierowane do ciebie, zgromadzą się w tym sztucznym minerale, jeśli nie zapomnisz zabrać ze sobą. Zaleca się nosić je osobom publicznym, artystom. I zwykli śmiertelnicy – podczas przemówień publicznych. Czasami zaleca się używanie dekoracji z czarnymi sześciennymi cyrkoniami podczas przygotowywania i wdrażania dużych projektów jako ochrony przed negatywnymi reakcjami ze strony konkurentów.