82 Shares 6218 views

Powiedz mi, książka marzeń: umarł zmarły – o to chodzi?

Gdybyś nie pamięta o zmarłej osobie, a on nadal zasnął, a potem otwórz książkę marzeń. Czy zmarły zmarł we śnie? Więc w życiu przywrócisz doświadczenia związane z utratą. Musimy wrócić do żałobnych wydarzeń i pamiętać, co było w tym czasie najważniejsze. To decyduje o rozwiązaniu tego smutnego obrazu, Powiedział książę sen.


Zmarły krewny zmarł

Ten koszmar nie wróży dobrze. Jeśli znów doświadczasz gorzkich chwil utraty, coś ważnego cię opuści. W takim przypadku poczujesz deja vu. Oznacza to, że wydasz się, że sytuacja ta była już w Twoim życiu. Znowu popełnisz ten sam błąd, który kiedyś cierpiał, ale zapomniałeś o tym. Albo znów ufasz niewiarygodnej osobie. On cię zawiedzie, a wtedy będziesz pamiętać, że to miało już miejsce w Twoim życiu. Powrót do przeszłych kłopotów obiecuje takie nieprzyjemne nocne doświadczenia, powiedziała książka marzeń. Zmarły krewny zmarł – aby powrócić do wydarzeń z odległej przeszłości, którą bardzo trudno zapomnieć. Udało ci się. Okazuje się – na próżno. Nie można wyciągnąć wniosków z poprzednich lekcji. Teraz los zmusza do ponownego poznania "przekazanego materiału" w celu lepszego zrozumienia tego.

Interpretacja snów: zmarły przyjaciel w nocnym wizerunku

Bliska osoba z innego świata pochodzi z cennych informacji. Na pewno musisz wyciągnąć odpowiednie wnioski z tej wiadomości, zaleca książkę marzeń. Nieżywy przyjaciel zmarł, wtedy można stracić prawdziwego przyjaciela. Ta utrata może się nie wiązać z żałobą, ale będzie równie bolesna jak przeszłość. Twój zmarły przyjaciel chce przekazać prosty pomysł, że stałeś się zbyt dumny. Przez twoje zachowanie odpycha pan dobre dobre samopoczucie, które będziesz żałować.

Umierając kochaną

Jeśli marzysz we śnie, że najbliższa osoba poszła do innego świata, wtedy podejrzenia o jego niewierności nie mają podstaw. Teraz twoja ukochana jest całkowicie poświęcona Tobie. Niewłaściwie go obrazisz. Nie pokazuj im, zaleca książkę marzeń. Zmarł w koszmarze? Będziesz razem przez bardzo długi czas. To zależy od ciebie, czy te stosunki będą wypełnione czystym szczęściem czy czarnymi podejrzeniami. Jeśli marzysz, że doświadczasz utraty bliskiej osoby, która od dawna spoczęła, oznacza to, że jesteś o krok od nieodwracalnego kłopotu. Jesteś gotowy popełnić błąd, który negatywnie wpłynie na całe życie. Zmień swoje Widoki i decyzje. Coś, co wydaje się właściwe dla ciebie, nie jest. Być może znalazł się pod wpływem nieuczciwych ludzi. Nie ufaj nikomu z rzędu, podświadomie podpowiedzi.

Obcy nie żyje

Jeśli marzysz o pogrzebie długiego zmarłego sąsiada (inna nieznana osoba), oznacza to, że wkrótce zobaczysz nieprzyjemne zdarzenia. Ponadto, będziesz zirytowany gwałtowną zmianą pogody. Być może powinieneś zobaczyć lekarza, ponieważ stres zaczął się gromadzić w ciele. Nie czekaj, aż stanie się poważną chorobą. Weź środki zapobiegawcze teraz.