451 Shares 6964 views

Miłość do zgodności Aries i Taurus

W relacji między Baranem a Bykiem istnieją różne energie – impulsywność pierwszej i drugiej wymiarowości drugiej. Zgodność Baran i Taurus jest jednością przeciwieństw. Pierwszy reaguje szybko na wszystko, drugi zaczyna się huśtać, gdy pierwszy już się uspokaja. Z złym wyrównaniem emocji, skandale nie mogą się zmniejszyć na chwilę, ale to tylko jedna strona monety.

Zgodność: Baran i Byk – miłość przeciwwaga

Pomimo wszystkich pozornych niezgodności, jest to jedna z najlepszych koniunktur zodiaku, jeśli dołożysz do tego trochę wysiłku. Baran może być niezawodnym wsparciem dla Taurusa we wszystkich staraniach, może być troskliwy i uważny, nawet oddany, chociaż całe jego życie jest serią zaburzeń i zmian. To niepokoje Taurusa, który zawsze bał się utraty swojego partnera-fidget. Kompatybilność Baran i Taurus pod wieloma względami opiera się na miłości domowych obowiązków domowych, chęci udoskonalenia i zdobienia otaczającego ich otoczenia, stworzenia przytulności i komfortu dla siebie i dla siebie nawzajem. Jednak wszystkie codzienne prace domowe prawdopodobnie zostaną przesunięte na ramiona Taurusa (zwłaszcza jeśli są samice), co jednak raczej nie zaszkodzi harmoniom.

Zgodność znaków zodiaku: Baran, Byk i miłość

Baran może przynieść nowe doznania w życiu Taurusa, otworzyć nowe horyzonty. Jeśli Byk jest wystarczająco elastyczny i odważny, dowiaduje się czegoś o istnieniu, czego nie spodziewał się wcześniej. W odpowiedzi Taurus zaprezentuje Baranowi całą paletę zmysłowych przyjemności: ich talent leży w bez pośpiechu, erotyce i długiej miłości, którą Baran zazwyczaj brakuje w cierpliwości i wyobraźni. Oczywiście, może to doprowadzić do pewnych niespójności, ale można je łatwo wyeliminować, jeśli ktoś słucha pragnień partnera. Zgodność Baran i Taurus jest przede wszystkim dialogiem. Zwykle Baran musi spowolnić, ponieważ czasem nie można swing partnera. Jednak rzadko skarżą się, ponieważ obfite i długotrwałe pieszczoty Taurusa sprawiają, że czują się mile widziani i przynoszą ogromną satysfakcję.

Zgodność Baran i Byk: Życie i materię

Taurus tworzy harmonijne środowisko, Baran kopalnia mamuta – jest to jedyna właściwa możliwość budowania relacji. Należy jednak zrozumieć, że jest to udane połączenie, gdy Baran jest mężczyzną, a kobietą jest Taurus. W przeciwnym razie mogą wystąpić problemy: kobieta może zacząć irytować miękkość partnera. Kiedy Baran zachwyca, Taurus zachowuje całkowitą równowagę – uspokaja konflikt. W rzeczywistości wiele zostanie uproszczonych, jeśli role i obowiązki w tej parze są rozpowszechniane od początku relacji, biorąc pod uwagę życzenia obu partnerów. Taka para jest dobra w budowaniu firmy rodzinnej: nie znajdzie się więcej wiarygodnych partnerów. Taurus jest wiarygodny jako skała, Baran jest aktywny i jest zainteresowany mnożeniem dobrobytu materialnego. Zapewniają sobie wzajemne wsparcie, osłaniają tył. Dzięki właściwemu rozłożeniu obowiązków odgrywają swoje role z przyjemnością i pełnym poświęceniem.