866 Shares 1292 views

Spoczywaj w Jałcie: opinie

Nawet obcokrajowcy opuszczać o odpoczynku w Jałcie opinie bardzo pozytywne. Oczywiście, obsługa krymskich kurortów jest w przeciwieństwie do innych, zwłaszcza europejska, i, szczerze mówiąc, pozostawia wiele do życzenia. Jednak to miasto – dla tych, którzy idą na wakacje dla zmysłów, kontemplacji wyjątkowy charakter ukraińskiej mentalności. Jednak nawet najbardziej wybredny znajdzie dla siebie wygodną obudowę.


Przed około odpoczynku w Jałcie omówienia zwrotne, określić, jakiego rodzaju miejsce na południowym wybrzeżu. Okazuje się, że Jałta – nie południowym przylądku, więc tutaj są ich zimne prądy w czerwcu jest prawie niemożliwe do pływania. Na szczęście, od silnych wiatrów Krymu perły strzeżonych przez grzbiet skalistych gór. Beauty Ai-Petri – najsłynniejszy szczyt półwyspu – wisi nad Jałcie. Można się tam dostać za pomocą kolejki linowej z Mishor. A w ogóle, na terytorium Jałcie zastosować ogromny pas wybrzeża od Foros do Gurzuf, składający się z małych osad i kurortów.

Spoczywaj w Jałcie, opinie o klimacie który ustanowił w sposób pozytywny, możliwe jest zarówno latem jak i zimą. Gorącego powietrza uderza unikalną czystość. W lecie jest gorąco, ale znośne dzięki zacienionych parkach i tropikalnych nasadzeń. Plaże – kamień, nagrzewa się szybko, ale każdy z nich jest wyposażony w markizy. Oraz kilka wysp „dzikiej plaży”, które pozostają, zauroczą tych, którzy chcą, aby wygrzać się w słonecznej połacie wybrzeża. Nawiasem mówiąc, opadów w ciągu roku jest bardzo wyrozumiały, jeśli rzadkie krople deszczu spadają na letnie opalanie – uważa się błogosławieństwem.

Gdzie się zatrzymać w Jałcie?

Kąpielowych opinii wakacje w Jałcie staje się jeszcze jaśniej – bo tu plaże, w przeciwieństwie do innych regionów Krym, doskonale wyposażone. Ciepłe morze, pełne wypożyczalnia rowerów wodnych i materace, wygodne łóżka, oczyścić pas wybrzeża. Sezon kąpielowy rozpoczyna się w maju-czerwcu i trwa do października. Ale przychodzi tu w środku wakacji (lipiec i sierpień), goście często przepłacać za mieszkania. Nawet sektor prywatny w tej chwili jest nie mniejsza niż megacities hotelach.

Wszakże w tym mieście jest to największy hotel na półwyspie, gdzie parki są ozdobione stuletnich plantacji, wśród których przechadzali Puszkin i Czechowa, a rocznie – sam Filipp Kirkorov. Dlatego, hotele w Jałcie przysługuje kosztować wygórowaną cenę.

Ci, którzy chcą dostać przyzwoity poziom usług należy wziąć pod uwagę, pięciogwiazdkowych wille – na przykład, „Elena”, zarezerwować pokój w którym jest jeszcze trudniejsze niż w Monte Carlo. Tu i uzdrowiskiem, i prywatny parking i mnóstwo rozrywki domowej – jak mały Włoch w samym sercu Jałcie. Na nabrzeżu jest legendarny „Oreanda”, znane od czasów sowieckich «Jałta-Intourist», a także arystokratyczny „Bristol”. Ale czy warto płacić pieniądze dla reszty z ośrodków krajowych, jeśli do tej kwoty można łatwo latać na Kretę?

Idealnym rozwiązaniem byłoby, aby wynająć mieszkanie w Jałcie. A cena zależy od odległości do plaży, a liczba mieszkańców w mieszkaniu. Na przykład, apartament z jedną sypialnią jest 500 m od morza odnowiony apartament dla dwóch osób kosztuje około 30 euro dziennie, aw jeszcze innej spania może wymagać dwa dodatkowe 10 euro za siedzeniem.