120 Shares 8697 views

Gdzie świętować pamiętny Nowy Rok w Izraelu, jest kilka opcji

W miarę jak zbliża się Nowy Rok, wszyscy ludzie oczekują cudów i magii, i, oczywiście, wszyscy chcemy, aby ten wspaniały urlop był fantastyczny, jasne i w sposób szczególny. Dlatego większość naszych rodaków wolą spędzać wakacje noworoczne gdzieś za granicą. Liczne biura podróży w przeddzień Nowego Roku oferują wiele ciekawych wycieczek – tylko oczy „uciec” od tak wielu krajów. Zabawa święto, wzbogacony duchowo, a ponadto, można poprawić swoje zdrowie w „ziemi obiecanej” – w Izraelu.

Nowy Rok w Izraelu zaczyna się we wrześniu-październiku, ale w codziennym życiu mieszkańców używać kalendarza gregoriańskiego. W tym świętym kraju, Nowy Rok nazywa się „Rosz Haszana”, co oznacza „początek roku”. W dzisiejszych czasach istnieje ogromna modlitwa, ale można też iść do tego wspaniałego kraju, w styczniu i spędza wakacje zabawy, na przemian wakacje z tras turystycznych.

Relaks na Nowy Rok w Izrael oferuje wspaniałą okazję do odwiedzenia wszystkich miejsc biblijnych, w kontakcie z historią wyższych uprawnień, a także chodzić na drogach, gdzie 4000 lat temu, Abraham podróżował, a gdzie 2000 lat temu tworzyły erę Jezusa Chrystusa. Jest zima w górach można oglądać piękno wodospadów i wspiąć się na szczyt Hermon, z widokiem na malowniczy widok na Jezioro Galilejskie.

Jeśli jeszcze nie zdecydował, gdzie spocząć na Nowy Rok, zalecamy, aby przejść do Izraela. Swobodna atmosfera w połączeniu z ciepłym słońcem i ciepłym morzem sprawi, że będziesz czuć się komfortowo i zrelaksowany. I zamiast ośnieżonych drzew oferuje mnóstwo zielonych palm i kolorowych kwitnących krzewów. No, gdzie zrobić bez świty i zabawy tutaj pod dostatkiem.

Nowy Rok w Izraelu – gdzie iść: ciekawą kolekcję miastach

1. Tel Aviv – raj dla wymagających ludzi, którzy lubią aktywny tryb życia i ceniących piękno i luksus. wyjazd noworoczny do tego wspaniałego miasta oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Zostaniesz zakwaterowany w jednym z najlepszych hoteli z systemem BB dostaw lub HB. W ciągu dnia można chodzić po mieście, odwiedzić galerie sztuki i muzea.

Wieczorem spacer po Starym Porcie i obserwować życie Izraelitów. Zdarzenie uroczystość odbędzie się w restauracji. Dla gości będzie służył elegancki stół, i zabawiać będzie Santa Claus i Snow Maiden noc. Się rano odbędą się występy muzyczne i dyskoteka. Możesz również zobaczyć niesamowity pokaz laserowy.

2. Nowy Rok w Izrael – Jerozolima. W latach Sylwestra miasto jest oblegane przez turystów i pielgrzymów, więc najlepiej jest zatrzymać się z dużym wyprzedzeniem, tak aby nie pozostać na ulicy. W przeciwieństwie do tętniącego życiem Tel Awiwie i Jerozolimie – miasto dla ludzi spokojnych, woląc zmierzyć drogę życia.

Program noworoczny obejmuje wizytę w świętych miejscach, takich jak kościół Pastushkov, Grób Króla Dawida, Kościół Wniebowzięcia NMP, Świętego Grobu. Można również zamówić trasę Ejlat lub udać się do podwodnego obserwatorium, delfinarium, zoo biblijnej. Bogaty i poznawczy reszta jest do ciebie.

3. Nowy Rok w Eilat. W świąt noworocznych, ten kurort jest wypełniona tysiącami turystów, wszędzie panuje atmosferę zabawy, musujące z radości i szczęścia. Wszystko świeci światło, jasne oświetlenie, fontanny podświetlane kolorowymi girlandami, wszystkie zakłady muzyka rozrywkowe, dyskoteki i kluby są otwarte aż do świtu, rozrywkowych publiczność interesuje się show.

Sylwester zapowiadają coś niezwykłego i musujące. Koniecznie odwiedź chłodne imprezę w Club Hotel. Dla swoich gości administracja przygotowała programu ognistym noworoczne z żydowskich idei i niezwykłych niespodzianek. Elegancki bankiet stół nakryty oszałamiającej menu bogate. Prawdę tej przyjemności będą musieli zapłacić znaczną sumę pieniędzy, ale uwierzcie mi, że warto.

Ogólnie rzecz biorąc, dla turystów, Izrael jest prawdziwą skarbnicą rozrywki i turystyki edukacyjnej. Ziemia Święta to nie pozostawi nikogo obojętnym, a nawet najbardziej wyrafinowane samotnie odkryje coś nowego i nieznanego.