167 Shares 9949 views

Puhtolova Góry – ośrodek narciarski. Zdjęcia i opinie

Narciarstwo i inne rodzaje zimowych aktywności na świeżym powietrzu w ostatnich latach niezwykle popularne wśród naszych rodaków. Nie każdy jednak wie, że w celu jakościowo odpoczynek w ośrodku zimowym, nie ma potrzeby, aby wyjechać za granicę i wydawać dużo pieniędzy. Przyzwoite miejsce w Rosji i tam odpocząć. „Puhtolova Mountain” – ośrodek narciarski z nowoczesną infrastrukturą, zlokalizowanego w regionie leningradzkim, jest dobrym przykładem.

Opis ośrodka

Kompleks „Puhtolova Mountain” znajduje się nie daleko od miasta Zielenogorsk, Leningrad Region. Jest to nowoczesny ośrodek narciarski z wysokiej jakości infrastruktury zorganizowane. Od listopada do końca kwietnia gospodarzy Recreation Area. „Puhtolova Mountain” – ośrodek narciarski nowoczesnego typu, który dość komfortowe domki dla gości, istnieją szlaki o różnym stopniu trudności i wyciągów narciarskich. Ponadto, w strefie rekreacyjnej znajduje się kawiarnia, wypożyczalnia sprzętu bazę i sprzęt, jazda na nartach dydaktycznych. Ośrodek rekreacyjny „góra Puhtolova” – jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje. Istnieje specjalny stok dla dzieci i sala zabaw dla młodszych gości kompleksu.

Zakwaterowanie w ośrodku

W strefie rekreacyjnej, zwłaszcza dla osób, które zdecydowały się na odpoczynek na kilka dni, być zakwaterowane w domkach mieszkalnych. Można usunąć kilka pokoi lub domu w całości. Obiekt posiada wysoki poziom komfortu, że jest w pełni umeblowane, wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia do komfortowego życia, jak również akcesoria. Sauna i kominek – doskonałe uzupełnienie dla rekreacji na świeżym powietrzu, które mogą pochwalić się wszystkie chaty. „Puhtolova Mountain” – idealne miejsce na relaks z rodziną lub przyjaciółmi. Najmniejszy dom przeznaczony jest dla czterech osób, a największe – dla 8 osób. Każdy dom może zorganizować dwie dodatkowe koje. Ponadto, wynająć dom na krótki okres, miasto Zielenogorsk (10 minut od ośrodka narciarskiego).

Trasa i infrastruktura

„Puhtolova Mountain” – ośrodek narciarski, oferując gościom trzy oświetlone nartach pochodzenia, którego długość wynosi 350, a elewacja – 50 metrów. Aby podnieść góra trzy wyciągi są świadczone. Ponadto ośrodek posiada stok treningowy dla dzieci do jazdy na nartach i dwa dla rurek nartach zejście. Dla gości, znajduje się lodowisko i cross-country ski długość 800 metrów. Resort „Puhtolova Mountain” – nie jest największym obszarem zimowej rekreacji w regionie leningradzkim. Ale to miejsce jest przytulne i ma specjalną wyjątkową energię. Ośrodek posiada nartach łyżwiarstwo nauczania szkolnego oraz wypożyczalnia sprzętu para i wyposażeniowych. Przyjdź odpocząć, nawet jeśli nie posiadają własnego sprzętu do uprawiania narciarstwa. W oknie można wziąć wysokiej jakości łyżwach, cross-country i narciarstwo zjazdowe, rurki, snowboardzie. W weekendy, ośrodek oferuje skuterach śnieżnych.

Opinie Ośrodek „Puhtolova Mountain”

Aktywny sezon turystyczny w strefie rekreacyjnej trwa od listopada do kwietnia. W tym przypadku, śnieg na stokach „Puhtolova Mountain” zawsze wystarcza powodu armatki śnieżne. Nawet jeśli zima była ciepła i płynący strumieniami, nie poddawaj się na nartach, ośrodek jest to możliwe. Wielu mieszkańców Leningradu regionu i sąsiednich regionach tu odpoczywać jak najszybciej. „Puhtolova Mountain” – ośrodek narciarski, który urzeka od pierwszego wejrzenia. Ludzie wakacjach tu chwalić skomplikowaną infrastrukturę, wygodną autostradą i uprzejmy personel. Nie ma jednak „Puhtolova Mountain” i swoje wady. Lokalne szlaki nie są jak zawodowych sportowców i tych, którzy jadą przez długi czas i bardzo dobrze. Ale dla nowoprzybyłych do uprawiania sportów zimowych i fanów stoków ośrodek jest idealnym rozwiązaniem. Ceny lokalne można ocenić jako akceptowalne, tak, że nawet rodzina ze średnią dochodów może spędzić weekend. W ośrodku znajduje się restauracja i kawiarnia, tam jest sklep i wypożyczalnia sprzętu sportowego. Taka infrastruktura zaprojektowane, aby pasowały co potrzeb gospodarstwa domowego i wraz z każdym komfort życia w strefie rekreacyjnej kilka dni lub cały urlop.