255 Shares 7449 views

Jak być szczęśliwym? Psychologia radości w życiu

W wyścigu do sukcesu i neurotyczną dążeniu, aby wszyscy ludzie mają pieniędzy ani pierwszy ani drugi. Prędzej czy później, psychika nie może się ostać, i spadki wydajności, której towarzyszy utrata zainteresowania życiem i chęci do zrobienia czegokolwiek. Jak być szczęśliwym? Psychologia może nam zaoferować niektóre odpowiedzi, ale droga do szczęścia osobistego – długa i trudna.


W imię czego?

Najważniejszym warunkiem szczęścia – treściwość życia. Ten człowiek wie, co robi każdy z jego działań, widzi ich znaczenie i jest nawet w stanie cieszyć się działania, które wcześniej wydawały się nieprzyjemne. Ale jak znaleźć sens? Jak być szczęśliwym? Psychologowie zalecają szczerze odpowiedzieć na pytanie o wartości i myśleć o tym, co wrodzone cechy osobowości w was może zmienić świat na lepsze. Będziesz zaskoczony swoje odpowiedzi, jeśli myślisz na ten temat głęboko i długo. Często okazuje się, że rodzice nauczyli z serii „Jak być najszczęśliwszy?” Po prostu nie działają, i masz dziecko nie trzeba zorientowanych wartości. Dlatego trudno się czuć naprawdę zadowolony ze swojego życia. Dla ciebie goni po namyśle. Wiele kobiet nie potrzebują sukcesu, a miłość do przyjaciół i krewnych. W tym samym czasie, wielu z tych, którzy próbowali „drive duszy” prawdy o prawdziwym przeznaczeniu kobiet, w rzeczywistości lepiej realizować sama nie jest w świecie relacji, a świat z obiektywnymi prawami. Że jest w naturalnej nauki, informatyki, ekonomii zawodu.

Małe kroki do szczęścia

Drugi warunek – regularne postępy. Jak być szczęśliwym? Psychologia mówi, że zaufanie musimy stałą potwierdzenie sukcesu. Dlatego ważne jest, aby prowadzić dziennik osiągnięć. To proste narzędzie pozwala znacznie zwiększyć zadowolenie z życia. Wielu ludzi zapominają o swoich osiągnięciach, a skupić się wyłącznie na problemach. Przynosi umysł na zmęczenie i sprawia, że działa na granicy możliwości, które nieuchronnie kończy się z podziałem w stanie niestabilnym.

doceniam dobre

Trzeci warunek szczęścia – dzięki. Ludzi. I wyższa moc – Bóg. Wierzący są ludzie szczęśliwsi niż agnostyków i ateistów są szczęśliwsi przeszłość. Rzeczywiście, jeśli dana osoba jest zawsze widząc jak wiele dano, będzie cieszyć się życiem bardziej niż „mazgaj” z nieuzasadnionymi żądaniami. Dzięki ludziom płaci również za siebie – to pozwala na tworzenie relacji bardziej ufne i serdeczny. Jak być szczęśliwym? Psychologowie zaleca przeprowadzenie kolejnego bloga – „Kroniki szczęścia” W nim piszesz dziennie co najmniej dziesięć rzeczy, za które jesteśmy wdzięczni Bogu i ludziom. Jest nawet specjalna aplikacja na telefony komórkowe, które pozwalają natychmiast nagrać swoje wrażenia.

Istnieją inne „czynniki schasteobrazuyuschie”, takie jak zdolność do korzystania osiągnięć innych ludzi, wystarczającej ilości czasu dla społeczności i wiary w lepszą przyszłość. Ale co najważniejsze, o czym rozmawialiśmy powyżej. Jak być szczęśliwym w życiu? Żyć znaczący sposób, nie zapomnij o swoich sukcesach i być wdzięczny.

222 shares 6894 views
Teoria dwuskładnikowego
170 shares 2744 views
767 shares 2837 views