858 Shares 1316 views

Jean-Lyuk Bilodo kino, biografia i życie osobiste aktora

Jean-Lyuk Bilodo dzisiaj jest dość znany i obiecujący młody aktor. W ciągu dziesięciu lat swojej kariery miał czas, by wziąć udział w ekranizacji słynnego i popularnego serialu telewizyjnego, a nawet zagrać w kilku głośnych filmach. Liczba fanów jego talentu rośnie każdego roku i są zainteresowani nie tylko zawodowego sukcesu człowieka, ale także jego biografię i życie osobiste.

Jean-Lyuk Bilodo: Biografia i ogólne dane

Narodzin czwartego aktora w listopadzie 1990 roku w kanadyjskim mieście Vancouver. Jego rodzice, Raymond i Barbara mieszka tam do dziś. Nawiasem mówiąc, Jean-Lyuk Bilodo nie był jedynym dzieckiem w rodzinie. Facet ma siostrę Danielle, który obecnie pracuje w Vancouver, rekrutacji agenta, szukając nowych i obiecujących talentach.

Guy ukończył liceum Holly Cross, który znajduje się w sąsiedztwie British Columbia. Oczywiście, upodobanie do teatralności zaczęły pojawiać się od niego jak dziecko. Ponadto Jean-Lyuk Bilodo był urodzonym komikiem, a jego idolem sam stał Dzhim Kerri.

Jean Luc stał się aktorem?

Nie wszyscy fani młody aktor wie, że zanim został poważnie zaangażowany w tańcu. Badanie i doskonalenie tej sztuki poświęcił dziewięć lat swego życia. Nawiasem mówiąc, jest to głównie tańczyła we współczesnych stylów, w tym hip-hop.

Ale w 2004 roku był w stanie pracować po raz pierwszy na planie. Grał małą rolę w filmie Bobby małej kanadyjskiej «Ill skazany». Ale nawet to wystarczyło, aby upewnić się, że młody Jean postanowił całkowicie poświęcić swój czas na naukę aktorstwa i pracy w filmie.

Seria „Kayl Hu” i kariera nabrała rozpędu

2006 był początkiem kariery dla młodego początkującego aktora. To było w tym czasie zaproponowano mu główną rolę w serialu „Kayl Hu.” Historia bezpośredni facet Kyle, który w niewyjaśniony sposób znalazł się w środku lasu, nic o jego przeszłości, nie pamiętając, spodobało się publiczności.

Tutaj, Jean-Lyuk Bilodo (na zdjęciu) grał Dzhosha Treygera – najmłodszego syna pary, która opiekowała się Kyle. Warto zauważyć, że młody aktor zawsze marzyłeś, aby spróbować swoich sił w rolach komediowych, a tu on to zrobił. Po tym wszystkim, to jest całkowicie przekształcony dowcipnym nastolatka z normalnymi problemami i niezwykłym poczuciem humoru. To był jego charakter dodaje bardzo potrzebne serię lekkość, i jakiś komiks. Projekt ten trwał cztery pory roku, a potem, ku rozpaczy fanów, został zamknięty. Jednak Jean-Lyuk Bilodo, podobnie jak wszystkich pozostałych członków obsady, był prawdziwą gwiazdą. Josh była rola aktora w wielkim bilet do kina.

Jean-Lyuk Bilodo: Filmografia

Podczas pracy nad serią „Kayl Hu” młody aktor rozpoczął pracę nad innymi projektami. Na przykład w 2007 roku zagrała w amerykańskim filmie grozy „trick or treat”. Tutaj grał Schroeder, jedno z pięciorga dzieci, który przybył w przeddzień Halloween w opuszczonym kamieniołomie, gdzie według legendy, kiedyś znajdował się masowy mord dzieci.

W 2008 roku został oświetlony w jednym z najbardziej znanych i popularnych serii mystery „Supernatural” – w jednej scenie, dostał rolę Justina. W 2009 roku aktor otrzymał kolejną epizodyczną rolę w serialu nastolatków fiction „Monster Hunter”.

W 2010 roku Jean-Lyuk Bilodo zdobył główną rolę w komedii ze studia „Disney” AS „16 Candles”. Tutaj grał Jay, miły facet, jest zakochany w swoim najlepszym przyjacielem, a ona nie ma odwagi przyznać swoje uczucia. W tym samym roku dostał małą rolę Bret Martin w „rodzinnym” Niezwykłe serii science fiction.

A w 2011 roku, aktor wylądował rolę Ash, główny bohater w filmie Najlepszy zawodnik Man Chris'. " Oczywiście, potem były inne filmy z Bilodeau. Na przykład w 2012 roku aktor po raz kolejny pojawiła się na ekranie – tym razem w postaci Jeremiego w filmie dla nastolatków „Summer. Koledzy. Kochać. " Tu pracował w tym samym miejscu razem z Demi Mur i Mayli Sayrus.

W tym samym 2012 roku rozwijają się czarną komedię „Pirania 3DD”, który jest parodią horroru, który pojawił się na ekranach w 2010 roku. Tutaj, Jean-Luc odbiera kluczową rolę. W 2012 roku aktor zgodził się również do obsady serialu „Tato”. Tutaj gra Ben Wheeler, młody człowiek pracuje jako barman, który jest wzięty kształcić się noworodka córkę zostawił pod drzwiami byłej dziewczynie.

Prywatne życie aktora

Oczywiście, życie osobiste i entuzjazm młodego aktora zainteresowany we wszystkich jego fanów. Jean-Lyuk Bilodo spotkał się z kanadyjska aktorka Emmaline Estrada. Nawiasem mówiąc, facet nie lubi być nazywany pełną nazwę – woli skróconej Jay-El. Regularnie ćwiczy jogę, idź na siłownię, i pozostawia w swoim wolnym czasie, w górach, jak uwielbia snowboard. Nawiasem mówiąc, aktor – fanem hokeja.

Jeśli chodzi o plany na przyszłość, Jean-Luc planuje w tym czasie pisać skrypty, tworzyć własne filmy i seriale. Jeśli chodzi o karierę aktorską, facet chce przynajmniej raz spróbować się w roli negatywnego charakteru.