870 Shares 6040 views

Młoda będzie – piosenkarz, który stał się znany w dzieciństwie

Wielu fanów muzyki popularnej pamiętam małą dziewczynkę, która podbiła serca słuchaczy z anielskim głosem swoich dzieci. Ponieważ taki utalentowany dziecko było na podeszwy platformy, to zwrócił uwagę na babes sukcesu. Assol – piosenkarka, która w ciągu ostatnich 20 lat, jest zobowiązana do ulubionych przyczyny. Mimo tak długiej karierze, ona nie przestaje się rozwijać i doskonalić swoje zadatki wokalne. Nawet dzisiaj, zamierzam próbuje rękę w wielu konkursach i pokazach talentów.


biografia

Gumenyuk Ekaterina Igorevna – obecnie nazwa gonna piosenkarza, który urodził się w Doniecku, 4 lipca 1993 r. Już trzy lata dziewczynka wykazała zdolności wokalne, w ciągu 5 lat, występowała na obecnym etapie. Mimo to, ona wydała swój pierwszy album w ciągu 2 lat „Scarlet Sails”. Z powodu młodego wieku, piosenkarka Assol, która jest wypełniona twórczych wydarzeń biografia otrzymała 2 dyplomy rosyjskie Records Registration Board jako najmniejszy piosenkarza na naszej planecie. W wieku ośmiu lat na swoim koncie już 2 koncerty solowe. Po tym, popularność dziewczynki zaczęły gwałtownie rosnąć i przyciągnąć nowych fanów na jej wydajność.

Początki kariery

W czwartym roku jej solowej kariery wydała swój debiutancki album, który zawierał 8 pełne utwory oraz remix „Scarlet żagle”. Aby wspierać pierwsze wyjście napędu, rodziców i producenci Piosenkarka zorganizowała spektakularne show „Assol i jej przyjaciół”, w którym udział wzięło kilka gwiazd muzyki pop. Jest to dość dramatyczny wpływ na dziewczynki i służył kolejny dobry oświadczenie na scenie.

Assol – piosenkarka w twórczej biografii, która w tym samym okresie, nie było innego znaczącym wydarzeniem. Ten film premiera utworu „Moja Ukraina”, która odbyła się na scenie Pałacu Rzeczypospolitej. W ciągu sześciu miesięcy, młody piosenkarz zrobił solowy koncert – „Star Assol”. Fani zauważyć doskonałe dynamikę i harmonię mowy. Dopiero po zakończeniu tego programu Fan Club Katarzyna znacznie wzbogacona o nowych członków.

Szczyt popularności

Wielu fanów zastanawia się: „Ile lat ma zamiar?” Singer w jej 20 nieodłącznych wielkich zwycięstw i osiągnięć. Już w 11 lat brała udział w „Song of the Year” na tej samej scenie z popularnych wokalistów takich jak Irina Bilyk, Ani Lorak i Alexander Ponomariow. Rok później wokalistka wzięła udział w programie telewizyjnym „Hit Roku”, który ukazał się na kanale „UT-1”. Następnie uczestniczył w odcinku jubileuszowego „10 lat trafił”, gdzie została wyróżniona dyplomem do utworu „Counting”.

Assol – ukraiński śpiewak, który wraz z popularnych wykonawców w 2005 roku brał udział w ekranizacji musicalu „Metro”, który na antenie „1 + 1” kanał. Młody piosenkarz wykonał muzyczne arcydzieło Nicholas mózgów „krawędzi, MIY rіdny krawędzi”. Rok później, już przedstawił swoją piosenką „Ole ole”. Reżyser kręcił Vadim Yakimenyuk. W czerwcu 2008 roku, Katherine wydała swój nowy album „O Tobie”. „Arena” Prezentacja odbyła się w klubie Kijów.

Potem zdecydowałem gonna make dość długą przerwę w pracy, która została przeprowadzona w Anglii, szlifując swoje umiejętności wokalne z doskonałą nauczyciela muzyki, który kiedyś uczył się śpiewać robbi Vilyamsa i Madonna. To właśnie tam, że piosenkarka rozpoczęła swoją muzyczną materiały szkoleniowe, co pomogło jej popularna piosenkarka i producent Dmitry Klimashenko. Był autorem muzyki i producentem płyty, z którymi piosenkarka zamierza podbić szczyt show-biznesu. W styczniu 2010 roku odbyła się oficjalna prezentacja utworu „Nie zdradzę”, który stał się pierwszym arcydzieło z nowego albumu.

osiągnięcia muzyczne

Assol – piosenkarz, które stanowią dziś istnieją dwa pełnowymiarowe albumy: „Scarlet Sails” i „O Tobie”. Wyszli z różnicą 8 lat. Oprócz licznych piosenek, to taki, który nie dostał w album studyjny – „Nie zdradzę”

Podczas swojej długiej kariery jako piosenkarka Katherine Gumenyuk zdobył wiele nagród i wyróżnień. Oto niektóre z nich otrzymali:

  • Laureat nagrody „Człowiek Roku” – nominacja „Młody Talent”.
  • "Złoty Fortune" International Award.
  • Pierwsze miejsce w dziecięcym „słowiańskiej Bazar w Witebsku 2000”.
  • Drugie miejsce w rankingu "Moose TV" Hit Parade.

Strzelanie i klipy filmowe

W wieku dziesięciu lat, młoda dziewczyna o imieniu Katy grał w serialu „Tajemnice Swietłana Druzhininoj Pałacu Rewolucji”. Dziecko dostaje siostrzenica rola koronowany Queen – Anna Leopoldowna Macklenburg. W grudniu następnego roku Assol – wokalista, który zdobył popularność dzięki swojemu talentowi i pracowitości – wziął udział w telewizyjnym koncercie „Złote Jukebox” i zdobył nagrodę Ludowej.

W ciągu ostatnich 6 lat, piosenkarka pracuje z Dmitriem Muravitskim, kto jest autorem muzycznych arcydzieł piosenkarza. To właśnie w tym okresie będzie postanowił poeksperymentować ze stylami muzycznymi. A dzisiaj jest aktywnie zaangażowany w promocję swojej solowej karierze.