767 Shares 9530 views

Bekon, pieczone w piekarniku

To stało się bardzo modne w celu monitorowania ich diety, Watchers, ćwiczenia i jeść właściwego posiłku. Jest to, oczywiście, godne uwagi i pochwały, to tylko kilka z mojego zapału do osiągnięcia punktu absurdu. Chcąc spełnić wszystkie najnowsze trendy, praktyczne przejście do „zagranicy” pasza – rukola, ricotta, parmezan … z mięsa – tylko piersi z kurczaka (jak kury składają się z piersi!), Co mogę powiedzieć o tradycyjnych potraw rosyjskich! Tymczasem dietetycy uważają, że najbardziej użyteczne produkty rosną w tym samym pasie co ty. Oczywiście, konieczne jest, aby prawidłowo odżywiać, ale czasami można myśleć o tych przepysznych potraw, takich jak boczek, pieczone w piekarniku.


Zacznijmy od najprostszych. Boczek, pieczone w rękawie jest przygotowany dość prosto i krótko – ale wynik! Nawiasem mówiąc, gotowane mięso będzie we własnym sosie, bez oleju. Jednak jego dieta jest nadal trudno nazwać. Tak więc, aby dostać mostek, pieczone w piekarniku w rękawie, że potrzebuje bekon, ziemniaki, majonez, czosnek, sól, pieprz, przyprawy, zioła mogą być. Mięso mój, obsushivayut podłużne cięcie. Garlic davim specjalny Wyciskacz (jeśli tak nie jest, pocierać ją na tarce, niszczarki średnio), wymieszać z solą i pieprzem. Mieszanina ta hojnie nacierania mięsa do cięć dokonanych wcześniej, wkuwania mieszankę zbyt czosnek z serca! Teraz mięso jest pokryta majonezem, pozostaw ją na pewien czas w spokoju, niech Marino.

Ziemniaki są moje, czyste, wycięte kawałki o dowolnym kształcie, sól, wymieszać. Można nawet wyciąć kilka żarówek, zmieszane z ziemniakami. Kulinarny tuleja związana z jednej strony, umieścić nasze ziemniaków na górze – mięso wiązanie na drugim końcu, parę nakłuć – w piekarniku przez 30-40 min w temperaturze 180-200 stopni Celsjusza znamię. Chęć sprawdzenia na wszelki wypadek, nakłuwa mięsa. Klarowny sok – główny znak, że nadszedł czas, aby złapać na widelcu! Jeśli chcesz mięsa pozazharistey – otworzyć rękaw i przytrzymać przez kolejne dziesięć minut w piekarniku.

Bardziej smaczny mostek, pieczone w piekarniku , w folii. Musimy ponownie mięso (kto by pomyślał!), Przyprawy, sól, pieprz, cytryna, folię. Boczek myte noża ostrożnie zdjąć górną warstwę i oddzielić kości. Nie wiem, jak to zrobić – Call asystentów, obiecując im pyszny obiad. Natrzeć mięso solą i pieprzem, nie można wziąć na ziemię, a groszek, miażdżąc jego własne. Dodaj ulubione przyprawy. Nawiasem mówiąc, jeśli mięso w swoim życiu mieli czas, aby uruchomić tak jak powinien (nie była tak młoda świnia), wlać sok z cytryny. Laid mięso na folii, tłuszcz do góry, od góry (opcjonalnie) posypać ziół owijać brzegi folii szczelnie, aby uniknąć otworów. Umieścić mięsa w piecu nagrzanym do 200 stopni, a 15 minut, umieszczone 180 stopni i zapomnieć o godzinie mostka i pół. Jednak zapach pieczonego mostka, który będzie w stanie zapomnieć nieprawdopodobne. Sprawdzone gotowość wszystko jedno „na chybił trafił”. Klarowny sok – stąd mostek, pieczone w piekarniku, gotowe! Dojeżdżamy, cięte, przełykając ślinę i przesuwając łokcie chętnych do natychmiastowego ukąsić większy kawałek.

Oczywiście, te potrawy nie uważają się za najbardziej użyteczny. Ale robią inaczej niż półprodukty i neivestno sprowadzono z egzotycznych produktów. Mówią, że prostsze jedzenie jest gotowane, tym lepiej dla organizmu.