453 Shares 1074 views

Flebologia – co to jest? Vein Center w Moskwie

Wielu nie zdaje sobie sprawy z istnienia takiej nauki jako Flebologiczne. Co to jest i jakie problemy są obsługiwane przez ekspertów z dziedziny będzie w stanie z całą pewnością powiedzieć, być może, tylko lekarze. Obecnie ta dziedzina rozwija się bardzo, bardzo intensywny.


Flebologia: co to jest i kto to zrobił?

Ta nauka jest obszar wiedzy o chorobach żył, jak również metod diagnozowania, leczenia i profilaktyki. Nowoczesne flebologii może rozwiązać poważne problemy wielu ludzi. Fakt, że patologia żył nie tylko powoduje trudności w poruszaniu się, ale jest również bardzo realne zagrożenie dla życia pacjenta.

choroba podstawowa

Jednym z najmniej znanych wśród osób niebędących specjalistami w dziedzinach medycyny jest flebologii. Co to jest, pacjenci zwykle znaleźć tylko w tych przypadkach, gdy sami do czynienia z patologią żyłach.

Obecnie najczęściej są następujące choroby żylnej :

  • zapalenie żył;
  • żylaki.

Jest z tych chorób często spotkać specjalistów.

żylaki

Spośród wszystkich chorób, które wpływają na naczynia żylne, najpoważniejszym jest tylko to. Najczęstszą przyczyną jej występowania jest uważane za stałe obciążenie na kości piszczelowej, w połączeniu z wrodzoną słabość ścian żył. Najczęściej pacjenci chirurgii naczyniowej są mężczyźni, zatrudnieni w branży od dłuższego czasu zmuszony stać w tym samym miejscu. Taka pozycja ciała przyczynia się do stagnacji w kończynach dolnych. Ostatecznie żylnej ścianki jest pod ciśnieniem i jest stopniowe zbiornik wyrównawczy.

Leczenie żylaków

Do tej pory, w leczeniu żylaków przez Centrum Flebolog w Moskwie. W tej instytucji działa tylko doświadczonych specjalistów zdolnych do rozwiązywania nawet najbardziej poważne problemy związane z naczyń żylnych. Obecnie leczenie żylaków jest zastosowanie elastycznych bandaży i pończochy kruszenia. Wywieranie presji na zewnętrznej powierzchni naczyń, zmniejszają one szybkość progresji żylaków, ale aby ratować ludzi od problemu nie jest w pełni zdolny. Ponadto, w ramach terapii konserwatywnej do pacjenta jest wymagana przepisać leki, wzmocnienie ściany żył, i także środki zmniejszania lepkości krwi.

Rodnik leczenie żylaków powierzchownych żył kończyn dolnych jest usuwanie zmienionych chorobowo naczyń. Operacja ta umożliwia osobie, aby pozbyć się zarówno wady kosmetycznej oraz klinicznych objawów żylaków.

zapalenie żyły

Badanie chorób oraz rozwój metod diagnozowania i leczenia od dawna zaangażowany w Flebologiczne. Co to jest, wiem najlepszych pracowników wyspecjalizowanych ośrodków. Choroba jest żylny stan zapalny ściany naczynia. Patologia ta często rozwija się w obecności żylaków. W ten sposób rozwija się stopniowo, w miarę liczby dotkniętych obszarach naczyniowych. Następnie stały proces zapalny może powodować tworzenie się skrzepów. W tym przypadku, wzmianka o zakrzepowe zapalenie żył.

Leczenie chorób zapalnych żył

Zapalenie żył można traktować jako szpitalnych i ambulatoryjnych. Nie wymaga hospitalizacji pacjentów, którzy mają zapalenie uderzyło tylko żył powierzchownych. Ich specjalista traktuje pacjentów ambulatoryjnych. Zapalenie żył Podstawą leczenia jest stosowanie leków przeciwzapalnych. W tym przypadku stosuje się je w postaci tabletek lub miejscowo. Dodatkowe zabiegi są lekami, które promują wczesne odzyskanie ściany żył. Do zapobiegania zakrzepicy różne konieczne stosowanie leków, które zmniejszają lepkość krwi. Najprostszym z nich jest lek „aspiryna”. W celu uniknięcia tych komplikacji zazwyczaj stosuje się w dawce 125 mg lub powyżej.

Ceny za usługi Flebologiczne

Obecnie w Moskwie nie jest już znaczna liczba ośrodków specjalizujących się w diagnostyce, leczeniu i profilaktyce chorób żył. W stolicy Rosji bardziej dostępnym dla ludności staje flebologii. Ceny ze względu na coraz większą konkurencję stopniowo zmniejszana, ale jakość usług, natomiast wzrosła. Obecnie osoba, nawet przy skromnych dochodach mogą pozwolić sobie na pomoc wysoko wykwalifikowanych specjalistów.

Naturalnie, każdy Vein Center w Moskwie ceny za usługi ustalane niezależnie, ale we wszystkich (z nielicznymi wyjątkami), wyspecjalizowanych agencji, są one na tym samym poziomie. Neutral-konsultacyjny odbiór phlebologist lekarz będzie kosztować pacjenta w wysokości 1200 do 1500 rubli. Zatem dla drugiego terminu, jeśli jest to wymagane, osoba będzie musiał zapłacić mniej – od 1000 do 1200 rubli. W takim przypadku, jeżeli inspekcja będzie obejmować badania USG naczyniowe, koszt wzrośnie do 2000-2500 rubli.

Czasami phlebologist skierować pacjenta do USG skanowania dwustronnego kończyn dolnych. Taki test diagnostyczny będzie kosztować 1600-1900 rubli za nogę.

Poważniejsze koszty czekają na tych, którzy są zalecane do przeprowadzenia jednego lub innej procedury inwazyjnej. Obecnie sposoby radykalnie pozbyć się żylaków powierzchownych kończyn dolnych są ogromne. Classic to zwykle flebektomia. Teraz ceny dla tego zakresu pracy od 42000 do 65000 rubli. To wszystko zależy od złożoności operacji i konkretnego centrum medycznego.

Dosyć powszechną techniką w celu zwalczania żylaków jest skleroterapia. W zależności od wysokości ceny interwencyjnej tej procedury waha się od 5 do 50 tysięcy rubli.

Nieco mniej (przede wszystkim ze względu na relatywnie wysoki koszt) prowadzone częstotliwości radiowej zniszczeniu. Ta procedura będzie kosztować pacjenta w 57-80 tys. Rubli na każdą nogę, w zależności od stopnia skomplikowania. Wielką zaletą radiowego obliteracji jest fakt, że jest ona wykonywana w warunkach ambulatoryjnych. Procedura ta jest nisko traumatyczne dla organizmu. Z reguły osoby, które przeszedł, nie może poświęcić czas pobytu w szpitalu i dalszego odzysku pooperacyjnego.

Wcześniej, pacjenci często rozwijają się powikłania po takim zabiegu. Obecnie, na wyższym poziomie jest flebologii krajowy. Opinie o wynikach operacji przeprowadzanych u pacjentów prawie zawsze pozytywne. Powikłania występują znacznie rzadziej niż wcześniej, a okres rekonwalescencji zostały znacząco zredukowane. Wszystko to za sprawą nowych odkryć w tej gałęzi medycyny jako Flebologiczne. dzisiaj leczenie jest prawie zawsze możliwe, aby osiągnąć doskonałe wyniki. Dlatego nie bójcie się i być zdrowe!