395 Shares 5972 views

poronienie

Przedwczesny poród jest obecnie poważnym problemem. Potencjalne rozmowy matki na ten temat spowodować wiele strachu. Ale nadal bardzo zniechęceni nie warto. prawdopodobieństwo odsetek porodów przedwczesnych jest znacznie niższy niż w przypadku porodów, które odbywają się zgodnie z planem. Ponadto, istnieje wiele sposobów, aby zapobiec przedwczesny poród. Boi się tego zjawiska nie jest szczególnie konieczne, zwłaszcza, że często zdarzają się sytuacje, kiedy jest to konieczne, aby rozwiązać kwestię jak wywołać przedwczesny poród. Oznacza to, że w czasach, aby uratować życie matki lub dziecka, są one niezbędne.

Powody, które zależą od kobiet

Jedną z głównych przyczyn tego problemu, co do zasady, jest uzależnienie od nikotyny. Jeśli kobieta chce urodzić zdrowe dziecko, a jeśli chce urodzenia przebiegł bez komplikacji, nawyk będzie musiał dać. Korzyści to nie przynosi, ale zaszkodzić dziecku i spowodować przedwczesny poród może dobrze.

Przez smutnych konsekwencji może również powodować różnego rodzaju samoleczenia. Bez konsultacji z lekarzem ołowiu nie bierze żadnych leków, ponieważ wiele z nich ma właściwości poronne, a każdy z nich zna tylko specjalista.

Niedowagę przyszła mama może być również przyczyną przedwczesnego porodu. Fakt, że jest konieczne podczas całego okresu ciąży, przynajmniej, aby dodać około 10 kilogramów, należy pamiętać. niedowaga może niekorzystnie wpłynąć na przyszłe dziecko. Moc w ciąży powinna być pod szczególną uwagą. Dieta jest pożądana obecność wszystkich niezbędnych dla matki i dziecka materiałów zdrowia. Dieta nie jest dozwolone.

To zjawisko może powodować ciężką pracę fizyczną. Przyszła mama nie jest zalecany do pracy przez cały dzień w domu lub przez dłuższy czas, aby wstać. Wszelkie przepięcie może zaszkodzić zdrowiu kobiet.

W czasie ciąży każda kobieta jest wysyłane do lekarza na badanie jamy ustnej. Ma to na celu zapobiec przedwczesnym porodem. Choroby dziąseł mogą niekorzystnie wpływać na przebieg ciąży.

I ostatni powód, który może spowodować, że kobieta – jest seks. W tym obszarze, zaleca się postępować bardzo ostrożnie kogoś seks i orgazm nie boli, a ktoś stoi duży problem. Lepiej jest, aby skonsultować się z lekarzem i uważnie słuchać swojego ciała.

Powody, które nie są uzależnione od kobiety

Oprócz wszystkich wyżej wymienionych jest także powodem, że od matki oczekującej nie jest niezależna. Przedwczesny poród może nastąpić w tle wszelkich chorób zakaźnych. Najważniejsze jest to, że przenikanie do organizmu danej choroby, natychmiast reagują, że stara się chronić dziecko przed zakażeniem, vytolkivaya go. Aby zabezpieczyć się przed tym możliwa w przypadku mniejszych dawek antybiotyków.

Ponadto, powodem może służyć jako zaburzenia równowagi hormonalnej u kobiet. specjalne preparaty są przepisywane przez lekarza są podejmowane w celu utrzymania równowagi.

niebezpieczeństwo

Prowadząc pytanie o przyczyny przedwczesnego porodu, nie można ignorować problem – ryzyko przedwczesnego porodu. Z reguły jest to wszelkiego rodzaju powikłań, które jest w takim porodzie jest znacznie więcej. Na przykład, może to być krwawienie, występowanie infekcji u dzieci, szybkiej dostawy i niedotlenieniem dziecka.

Ponadto, jest to przedwczesny poród niekiedy stać się przyczyną śmierci dziecka. Śmierć wynikająca brak rozwoju swoich ważnych narządów, takich jak płuca. Jeśli nie są one na tyle rozwinięta, że dziecko po prostu nie może oddychać.

Oczywiście, współczesna medycyna osiągnęła wysoki poziom i może rozwiązać wiele problemów, ale ryzyko utraty dziecka podczas porodu przedwczesnego nadal pozostaje. Ponieważ wszystkie powyższe zalecenia muszą być przestrzegane.