682 Shares 5827 views

Główna karta mobilnych gier w grupie przygotowawczej: skompilować poprawnie!

Uczniowie z grupy przygotowawczej – przyszły pierwsze równiarki. Dla nich ważne jest, aby wzmocnić swoje umiejętności fizycznych do pracy w zespole reagowania ćwiczyć w agility. Dlatego plik gry na świeżym powietrzu w grupie przygotowawczej zawiera ćwiczenia w celu promowania harmonijnego rozwoju i wzmocnienia siły i zręczności dziecka. Nie należy również zapominać o zabawnych gier bocznych: historia zabawy są na równi z nesyuzhetnymi. W tym artykule dowiesz się, co mobilne gry w grupie przygotowawczej może być stosowany.

"Sovushka"

Główna karta gier mobilnych muszą zawierać tę grę w grupie przygotowawczej. Ma ona na celu rozwijać wytrzymałość i zwinność. Opiekun wybiera jazdy, jest on Sovushkoy. W niektórych rogach platformy będzie Sovushkino gniazdo. Inne dzieci biegać i igraszki na korcie, przedstawiające motyle, chrząszcze i inne owady. Po pewnym okresie czasu opiekuna bez ostrzeżenia mówi: „Noc”. Każdy musi zamrozić w miejscu w pozycji nieruchomej. Vodyaschy-Sovushka leci na polowanie. Leci powoli, obserwując, czy ktoś porusza. Jeśli Sovushka zobaczyć, że ktoś poruszył, ona zabiera go do swojego gniazda. Mentor potem mówi: „Dzień”. Odtwarzanie ponownie zaczynają wirować, latać i gwar. Gra może być powtarzane 2-3 razy, a następnie wybierz inną jazdę.

„Dzień i noc”

Główna karta mobilnych gier w grupie przygotowawczej powinny obejmować i tej grze, ponieważ Ma ona na celu rozwijać sprawność fizyczną i zdrowie dzieci. Uczestnicy gry pedagog dzieli się na dwa zespoły – „noc” i „Dzień”. Żyją obok siebie. Przód z domów, aby narysować linię, w środku – jest inny. Zespoły kolejce za krok do cech z obu stron wzajemnie plecy. Mentor mówi: „Przygotuj się!”, A następnie daje znak zespołu, który złapie. Na przykład, jeśli nauczyciel powiedział, „Noc”, dzieci z drugim zespołem uciec do domu, a zespół „Night” dogania nich. Można tylko dogonić przed domem wyposażony drużyny przeciwnej. Powtórz 5-6 razy w grze, można nazwać ten sam zespół, a dwa razy z rzędu (mylić dzieci), ale w sumie oba zespoły mają złapać taką samą ilość czasu. Zwycięża drużyna, która przyciąga więcej dzieci.

„Rzeczy do uruchomienia”

Dlaczego ta gra powinna zawierać plik gier mobilnych w grupie przygotowawczej? Rozwija zręczność i uwagę na dzieci! Pedagog i jedno z dzieci przytrzymaj końce sznura długości 3-4 metrów i powoli obracać go przed uciekających dzieci. Chłopaki po kolei musi działać pod sznurek, kiedy on będzie na górze. Po pierwsze, nauczyciel ma regulować ruch dzieci, dając sygnał do „Run”. Potem chłopcy muszą sami postępować, gdy przewód jest na górze, aby można było uruchomić.

wynik

Powiedzieliśmy im, co może być mobilne gry w przedszkolu. Plik Karta może być naturalnie rozszerzone i uzupełnione innymi ćwiczeniami. Najważniejsze, że nie były one skierowane na jednej rzeczy (Zręczność, uwagi, siły fizycznej), a cała gama umiejętności dzieci.