584 Shares 2913 views

Małże w koreańskim przepis na pyszne przekąski

Owoce morza od dawna uznaje cudowny żywności, która może przedłużyć życie i uratować ludzi od wielu kłopotów zdrowotnych. Niestety, nasi rodacy nie są dostępne w tych samych Japończyków. Im więcej argumentów gotować naprawdę pyszne małże w języku koreańskim. Przepis jest dość proste, specjalnych umiejętności, a składniki nie są wymagane. I jako przekąska okazuje się – po prostu pyszne!

nieunikniony etap

Bez względu na to jak masz zamiar gotować małże w koreańskim receptur zgodni co do jednego: być wstępnie gotować skorupiaków. Owoce sprzedawane w supermarketach, szkolenia wstępnego wdrożenia już minął. To jest ich w opakowaniach po ugotowaniu. Tak długo leczenie nie ma, ale „wyregulować” nieistniejące zranić.

Owoce morza zawarte we wrzątku, solone i przyprawione pieprzem, groch Lavrushko. Ile soli – czy twój najgorszy. Niektórzy kucharze polecam strome ambasadora. Jednak w tym przypadku istnieje ryzyko uzyskania słone małże: przepisy kulinarne , gotowanie koreański zawierać słone przyprawy, więc lepiej jest zrobić pierwszy etap minimalnej ilości przypraw. Gotować zapotrzebowanie na nie dłużej niż trzy minuty, inaczej potrawa będzie „nudny”: albo nabyć konsystencji gumy, albo rozpadnie się w szmaty.

Jeśli masz małże w muszli, to lepiej nie gotować i smażyć. Aby to zrobić, bierze coś płaskiego (bardzo odpowiednia do pieczenia), to rozplanowany zlewu i postawić na ogniu. Jest to możliwe i do piekarnika. Podczas smażenia / małże pieczenia wlać słoną wodę.

Bez względu na to, jak jechaliśmy gotować małże w przyszłości koreańskiej receptury pewnością nalegać na czyszczenie skorupiaków. Rozwiązanie to jest proste: w centrum każdej instancji istnieje rodzaj brody, która po łatwo i bez zbędnych strat szczyptą chłodzenia mięczaków off palcami.

Te małże w koreańskiej receptury

Przygotowane skorupiaki muszą ustanowić w basenie, gdzie marynowanie jest prowadzone. Małże posypane łyżeczki czerwonego pieprzu, dwa – kolendry, pół – czarny pieprz. Wszystkie przyprawy – za kilogram produktu, a dalsze korekty jest wykonana według własnych upodobań. W uzupełnieniu do powyższych elementów wlewa małży (obficie) cienką półkola smak cebuli i dwa ciśnienie chesnochinami, sok z jednej cytryny, dwie łyżki oleju roślinnego i mała muszkatołowej. W pokryciu jak małże są czyszczone na zimno. Sześć godzin później, można rozpocząć degustacji; Wiele w tym momencie dodać więcej soku z cytryny.

Odessa Koreańska wersja małżami

Marynata jest mikser, gdzie umieszcza cebulę, ząbki czosnku potrójne, pół ostre chili, trochę cukru, z dodatkiem wystarczającej ilości soli, pół łyżki oleju roślinnego, trzy – ocet, seler i świeże zioła w wystarczającym, Twoim zdaniem, kwota. Pojemnik do marynowania warstw określone owoce morza i sos, staje się dość grube. Całonocnej inkubacji – i wielki przekąska jest gotowe do spożycia.

wersja wino

Całkowicie oryginalny sposób, jak gotować małże w języku koreańskim. Przepis na rozpoczęcie wywar zapewnia owoce morza w białym winie. Na trzeciej kilogram małże będzie potrzebował pół szklanki plus liść laurowy, ząbek czosnku i trochę pieprzu, groch. Jeszcze ciepłe, ale patroszone małże wypełnione marynaty ze stosu oliwy z oliwek, dwie łyżki soku z cytryny i miodu, kolendra, gorczyca, podjęte na łyżce. Koper, pieprz i sól – do smaku. Smak niesamowite, zapach pyszne.

Odbicia w temacie

Jeśli masz zamiar służyć Małże marynowane przepis na koreańskim pozwala na dość dużą swobodę wyobraźni. Dla nelenivyh może doradzić wszystkim angażować się w ciepłych przypraw w ogrzewanym olejem dobrze. Uważa się, że to szersze otwarcie ich smak i aromat.

W swojej czystej postaci nie jest w każdy małżami smakowych w języku koreańskim. Przepis ma już duszy, czy małże służyć jako sałatkę. Najprostsze warianty, posiadające jednocześnie bardzo elegancki smak – połączenie morza z koreańskiej marchewki, kolorowe papryką i różnych ziół (im więcej, tym lepiej).

Ostatni punkt, który jest, naszym zdaniem, bardzo ważne, gdy planowana małże w języku koreańskim. Przepisy wymagają często podawanie glutaminianu sodu. Uważa się, że ten stereotyp i przesądy: staramy się gotować skorupiaków z nim i bez niego wielkiej różnicy nie znajdzie. Jednak nic nie stoi ci wydać podobne doświadczenia na własną rękę.