783 Shares 8493 views

Najlepsze analogia „sonapaks”

Lek „Sonapaks” (instrukcje użytkowania, analogi narkotyków) zainteresowani czytelnicy, którzy chcą dowiedzieć się o niej, nie tylko dla siebie, lecz także dla krewnych i znajomych. Wielu użytkowników pozostawiać opinie na temat tego leku, który nie zaszkodzi wiedzieć przed użyciem tabletek. „Sonapaks” jest przeciwpsychotycznym (neuroleptyczne). Jest on stosowany w leczeniu zaburzeń psychicznych. Wszystkie leki przeciwpsychotyczne mają głęboki wpływ na tle psychicznym człowieka: uspokajające, zmniejsza negatywną odpowiedź na patogeny zewnętrznych, zmaga się z agresją, strach jest usuwany.


Krótki przewodnik i cechy leku

Czym różni się od innych środków medycznych „Sonapaks”? Analogi, opis leku wymagają wnikliwej analizy. Podobnie jak inne neuroleptyki „Sonapaks” zdolnych do hamowania słuchowe halucynacje, myśli przepływ niekontrolowany. On radzi sobie z objawami schizofrenii i innych chorób, które są związane z problemami zdrowia psychicznego. Nie jest konieczne, aby odnieść się do hipnotycznego, ponieważ zwiększa efekty uspokajającego leku uspokajającego i wpływu na organizm.

Preparat ten, jak również wszelkie analog „sonapaks” dostępny jest w postaci tabletek. Każda tabletka zawiera 25 mg chlorowodorku tiorydazyna. Ta substancja przygnębiający wpływ na ośrodkowy układ nerwowy i ma pozytywny wpływ na mózg, mający hamującej działanie. Dodatkowe elementy oznacza, skrobię kukurydzianą, ditlenek krzemu, elementy laktoza, żelatyna, kwas stearynowy, talk, sacharozę.

Co jest wyróżnikiem „Sonapaks”? Analogi, wskazania, przeciwwskazania musi być dokładnie zbadane przed zakupem leku i skonsultować się ze specjalistą. Różni się ona od innych leków przeciwpsychotycznych, które ma właściwości przeciwwymiotne. Pozytywną cechą leku jest to, że nie ma skutków ubocznych i nie ma niekorzystnego wpływu na ruchliwość.

Tiorydazyna, znajduje się w postaci tabletki danych, zwany adrenolityki obniżające sygnał ośrodkowego układu nerwowego. Często jest on przewidziany do wycofania binge alkoholików, których stan towarzyszy agresywność, niepokój, złym snem. Wszelkie analogowe „sonapaks” himself leków jest dobrym środkiem uspokajającym, przeciwdepresyjnym, wykazuje właściwości przeciwświądowe.

W jakich dolegliwości zwykle zalecane?

Lek ten, a wszelkie analogowe „sonapaks” jest zapisane w następujących przypadkach:

 • jako lek drugiej kategorii za ciężką schizofrenią, jeśli inne leki nie przynoszą rezultatów;
 • gdy oznaki przedwczesnego demencja;
 • w leczeniu zaburzeń psychotycznych, które są oznaczone podniecony i nadpobudliwe zachowanie;
 • gdy kac;
 • do leczenia zaburzenia koncentracji;
 • do leczenia alkoholizmu i uzależnień, aby wyeliminować zespół absistentnogo;
 • z dorosłymi i dziecięca nerwic, wraz z obawami o wzbudzeniu, niepokój, bezsenność, agresywność;
 • wyeliminować depresję, zaburzenia obsesyjno-kompulsywne, tiki nerwowego, psychozy, choroby skóry.

ograniczenia

Co zapobiega podręcznik? „Sonapaks” (analogi, przeciwwskazania, dawkowanie – ważne informacje, bez których nie jest konieczne, aby rozpocząć stosowanie leku), należy powołać się z lekarzem. Przypadki, w których nie zaleca akceptację tego leku:

 • z wyraźnych objawów depresyjnych;
 • Osoby w śpiączce;
 • w przypadkach ciężkiej depresji ośrodkowego układu nerwowego;
 • równocześnie z innych substancji ;
 • w przypadku problemów z wątroby;
 • osoby z zaburzeniami rytmu serca;
 • Dzieci do 5 lat;
 • osoby nie są w stanie tolerować substancja, fruktozy i laktozy, posiadające urazu głowy, choroby krwi.

Mogę wziąć przyszłe matki „Sonapaks”? Instrukcje użytkowania, realne odpowiedniki okazją, aby odpowiedzieć na to pytanie. Warto zauważyć, że kobiety w ciąży powinny uważać, aby traktować odbiór danych tabletek. To może zaszkodzić rozwijającego się płodu, ale jeśli nie „sonapaks” nie może zrobić, aplikacja jest możliwe. Piersią podczas stosowania leku należy przerwać.

Kompatybilny z alkoholem

Lek „Sonapaks” (analogi, w szczególności) nie mogą być łączone z alkoholem. Alkohol i substancje zawarte w leku, należy wprowadzić do reakcji chemicznej, która prowadzi do zwiększenia skutków ubocznych, takich jak:

 • obrzęk;
 • senność;
 • zaburzenia koordynacji ruchów;
 • reakcje alergiczne;
 • suchość w jamie ustnej.

Wstęp „sonapaks” jest możliwe, gdy alkohol jest usuwany z organizmu. Jeśli pacjent przyjmuje alkoholu w trakcie leczenia z tego leku, to istnieje ryzyko wystąpienia reakcji gepatoksicheskoy i zaburzeń OUN. Może również dojść do uszkodzenia przewodu pokarmowego, pojawią się wymioty, omdlenia i możliwych zaniki pamięci. Czasami lekkomyślne używanie odurzający napój razem z lekiem może powodować następujące powikłania:

 • Różne zaburzenia czynności mózgu;
 • drętwienie mięśni;
 • wysoka gorączka;
 • zwiększenie liczby uderzeń serca;
 • silny wzrost ciśnienia;
 • trudności w oddychaniu i duszność;
 • dezorientacja;
 • rozwój psychozy.

przypadków przedawkowania

Te środki, jak również dowolny analogowy „sonapaks” należy przyjmować z ostrożnością, ponieważ przedawkowanie może prowadzić do negatywnych konsekwencji:

 • częstych przypadków zaburzeń rytmu serca, tachykardia, bradykardia;
 • niedociśnienie obserwowane;
 • źrenice rozszerzają się, pogarsza się wzrok, jest przekrwienie błony śluzowej nosa;
 • obrzęk płuc, oddycha;
 • powstają zaparcia lub biegunki;
 • występują problemy z oddawaniem moczu;
 • tam jest zamieszanie;
 • zaburzenia snu;
 • Czasami są znaki anoreksji lub przeciwnie, zwiększenie masy ciała;
 • reakcje uczuleniowe i wysypki skórne;

Należy być bardzo ostrożnym, aby wziąć „Sonapaks”. Skład i analogi należy dokładnie zbadać. Czasem jednostka może gromadzić toksyczne dawki leku, co prowadzi do śmierci. Dzieje się tak, gdy krew zawiera pomiędzy 30 mg a przede oznacza. Pierwsza pomoc w takich przypadkach jest wentylacja płuc. Następnie należy wykonać elektrokardiogram oraz pełne badanie organizmu. Bardziej doświadczony specjalista prowadzi efekty terapeutyczne.

Dawki i stosowanie tabletek

Główną część triodazina, w którym lek wiąże się z białkami z krwi. Wątroba aktywnie wymieniać proces odbywa się, w wyniku której powstają i mezorydazyna sulforidazin. Później są one wyświetlane za pomocą nerek i jelit. Przed użyciem należy dokładnie zbadać dawka oznacza „Sonapaks”. Analogi i opinie na temat leku nie zaszkodzi dowiedzieć.

Do wyboru dawki „sonapaks” jest brana pod uwagę, ciężkość choroby oraz indywidualnych cechach organizmu. Dawka w każdym przypadku, w następujący sposób:

 1. przypadków schizofrenii. Początkowa dawka dla dorosłych – 50-100 mg 3 razy dziennie. Stopniowo wzrasta, a dawka może wynosić 800 mg leku na dzień. Gdy występuje efekt terapeutyczny, dawka jest zredukowana do minimum.
 2. Kiedy psychiczne zaburzenia, które towarzyszą wzbudzeniu i nadczynność, poważnych zmian w zachowaniu, agresji, braku uwagi, przewidzianych do 400 mg dziennie. Dla tych, którzy są traktowani w dawce szpitala może wynosić do 800 mg dziennie. Leczenie rozpoczyna się od małych dawek (25 mg), po czym zostały one stopniowo zwiększa się i osiąga maksimum wskaźnika dawkowania raz w tygodniu. Taka obróbka odbywa się przez kilka tygodni.
 3. W przypadku pacjentów w podeszłym wieku lub narkotyków analog „sonapaks” przyporządkowana o najniższej dawce (40-80 mg dziennie). Tabletki te są anulowane etapami.
 4. neurotycznych pacjentów ze zmianami emocjonalnymi i poznawczymi powołać 30-80 mg dziennie.
 5. objawy odstawienia zaczynają być traktowane 10 mg substancji na dzień. Przyrostowe dawki doprowadzono do 400 mg.
 6. Kiedy mobilność zaburzenia psychoruchowe dzieci i zmiany behawioralne przepisać 10-20 mg na dobę u pacjentów do 7 lat, 20-30 mg – dzieci do 14 lat. Ta dawka dzienna jest podzielona na trzy etapy.

To jest takie precyzyjne dawkowanie wymaga „Sonapaks”. Instrukcja obsługi, analogi leków powinny być dobrze zrozumiane. Nie trzeba mieć narzędzia bez zaleceń lekarza.

Referencje o „sonapaks”

Jak również okazała lekarstwo „Sonapaks”? Instrukcje użytkowania, prawdziwe odpowiedniki – wszystkie ważne dla ludzi, którzy będą traktowane przez to narzędzie. Wielu powie „Sonapaks” jako dobry środek do leczenia nadpobudliwości dzieci. Niektórzy pacjenci zostali przydzieleni dany lek, aby pozbyć się bezsenności spowodowanej depresją. Wielu zauważyło efekt długich szybko „sonapaks”, ale czasami są niepożądane skutki uboczne. Lek ten jest uważany za najbardziej nieszkodliwe neuroleptyczny, więc jest przepisany do wielu pacjentów. Dobrze nadaje się dla młodzieży leku w przypadkach awarii i histeryczne jako środek zapobiegawczy.

„Sonapaks”: analogi, opisy leków

Wiele leków ma identyczny składnik aktywny triodazin. Co może zastąpić „Sonapaks”? Instrukcja obsługi, analogi dokładnie opisane w tym artykule. Analogowy można nazwać lek, który ma ogólną nazwę lub kod ATC.

Jednym z tych rozwiązań jest „Ridazin”. Jest przepisywany w przypadkach zaburzeń emocjonalnych i psychicznych, lęków, napięć, zwiększona pobudliwość. Często „Rizadin” zwolniony starszych pacjentów z zamieszania. Nadaje się również do leczenia skutków alkoholizmu, zaburzeń psychicznych w zachowaniu dzieci.

Innym powszechnie przepisywany lek jest „Tioril”. On rejestruje na emocjonalnych i psychicznych zaburzeń, które są lęki, emocje, napięcia. „Tioril” jest dobrze znane w leczeniu schizofrenii, psychoz, organicznego aktywacji psychoruchowej, choroby maniakalno-depresyjnej, nerwicy, zespołu abstynencji od alkoholu, zaburzeń umysłowych zachowanie dzieci, dezorientacji osób w podeszłym wieku. Analog „sonapaks” mogą być różne (w zależności od produktu), cena zaczyna się od 130 rubli. Jest również doskonałym substytutem tego narzędzia są „Moeller”, „Mallory”, „Mallorol” „Tyson”, „Tiodazin”, „tiorydazyna”.

"Meller"

Co jeszcze może być zastąpione przez „Sonapaks”? Analogi, wskazania, opinii na temat leków dostępnych są opisane w tym artykule. Dobrą analogią „sonapaks” lek „Moeller”. Przedstawił myagkodeystvuyuschim neuroleptyczny, który ma działanie hipnotyczne i ma działanie hamujące na OUN.

„Meller” przewidziane schizofrenii, psychozy organiczne, lęk, depresja, osłabienie, neurasthenia, neurozy, zwiększona drażliwość. „Meller” jest wytwarzany w postaci tabletki 0,01 g, 0,025 g Dla dzieci praktykowane 0,2% ciekłej zawiesiny. Przed rozpoczęciem przyjmowania tego leku należy skonsultować się z lekarzem na temat dawkowania, gdyż przedawkowanie burze skutki uboczne. Absolutnie nie może przyjąć pacjentów „Meller” nieprzytomny, mając jaskry lub uszkodzenie siatkówki oka.

"Tiodazin"

Co jeszcze może być zastąpiony przez lek „Sonapaks”? Analogi, prawdziwi lekarze – są to tematy interesujące dla wielu pacjentów. Warto mieszkania na tym analogu czynnika terapeutycznego, jak „Tiodazin”. Produkowany jest w postaci tabletek powlekanych specjalną folią. Głównym substancja czynna „Tiodazina” jest chlorowodorek tiorydazyny. środki dodatkowe danego leku wystaje skrobia, laktoza, stearynian magnezu, elementy koloidalny ditlenek krzemu, talk, laurylosiarczan sodu, glikolu polietylenowego.

„Tiodazin” wyróżnia się spośród innych leków z tej grupy, który ma niską zdolność do wywołania bardzo silne zaburzenia, bardziej wyraźny przeciwlękowe i kojący orientację zdolności. Lek znajduje przeciwwymiotne i działanie obniżające ciśnienie. Jest on powszechnie stosowany w leczeniu depresji moll, jak likwiduje stres i niepokój.

W ciągu 3-4 godzin po otrzymaniu środka leczniczego jest uwalniane do krwi. Z organizmu lek jest uwalniany przez jelita i nerki. Osocze zawiera około 12 godzin.

„Tiodazin” przepisywane pacjentom cierpiącym na schizofrenię, zespół depresyjny, lęk. praktykowane również technika „Tiodazina” jako leki przeciwpsychotyczne, środki neuroleptyczne. Usuwa omamy, lęk, wrogość po alkoholowych ataki picia. Czasami jest ona traktowana jako przeciwwymiotne.

„Tiodazin” nie podawać dzieciom poniżej 3 roku życia, osoby z indywidualnej wrażliwości na chlorowodorek tiorydazyna. Lek jest przeciwwskazany u pacjentów z ciężką niewydolnością serca, arytmia, tachykardia.

Jako centralny układ nerwowy reaguje na „Tiodazin”? Czasami istnieje silny efekt uspokajający, ciągle senna, zawroty głowy, jest zamieszanie. Przypadki Vstechayutsya podczas przyjmowania leków towarzyszą halucynacje, pobudliwości psychoruchowej, ciężką drażliwość, bóle głowy. Czasami autonomiczny układ nerwowy reaguje na odbiór „Tiodazina”. Jest to wyrażone przez suchość w ustach, uczucie zatkanego nosa, zaburzenia widzenia, nudności, wymioty, utrata apetytu i innych. Lek ten jest sprzedawany na receptę, a przed jego odbioru powinien być zaznajomiony ze wszystkimi ostrzeżeniami.