89 Shares 2370 views

Sposoby korekcji Wag

Problem nadwagi zyskał skalę planetarną: liczba osób otyłych stale rośnie. Jednocześnie zwiększenie liczby różnych dietach przeznaczonych do kontrolowania masy ciała. Ale ich skuteczność jest wysoce wątpliwa. Dzisiaj coraz większa liczba ekspertów zgadza się, że korekty wagi poprzez dietę – bezskutecznego sposób podając tylko tymczasowe efekty.
korekta Waga – złożonym zadaniem, które ma obejmować szereg metod, które pozwalają skutecznie schudnąć bez diety. Oto rozmowa o nich.


Po pierwsze, korekta waga jest ściśle związana ze zmianami w żywieniu. Przejście od fast food do zdrowej żywności, wynosi od tłuszczów, białek i węglowodanów, jest już w stanie produkować znaczący wpływ.
Oto podstawowe zasady zdrowego odżywiania:
– naturalne potrzeba spożycia niskotłuszczowe (chude mięso, owoce, warzywa, produkty mleczne o niskiej zawartości tłuszczu), w małych porcjach, ale wynosi co najmniej 5 razy dziennie;
– łączna ilość żywności dla srednestatesticheskogo osoby nie zaangażowane w ciężkiej pracy fizycznej, nie powinna przekraczać 800 gramów dziennie;
– żywności powinna być zrównoważona tłuszczów, białek i węglowodanów w następujących proporcjach: 12-15% białka, 25-30% tłuszczu, 55-60% węglowodanów.
Jeśli chodzi o dietę, to każdy człowiek ma swoje własne, jednak należy przestrzegać ogólnych zasad: pokarmy białkowe odbiór powinien nastąpić w pierwszej połowie (do 16.00).
korekta Waga b jest ściśle związana z kontrolą apetytu. Pomaga to możliwe, akupunktura, która zwiększa procesy metaboliczne w organizmie i zmniejsza apetyt.
Korzenie zwiększony apetyt, co prowadzi do przejadania się, a może być w naszej świadomości – wiele osób przyzwyczaić „jam” bezproblemowe fotografowanie z negatywnymi emocjami spożywczych. Zidentyfikować przyczynę tych nawyków może być za pomocą psychoterapii, a przy pomocy psychoterapeutycznych metod leczenia można się ich pozbyć.
Kiedy korekta masy, jest jeszcze inny problem: co do zasady, nasz organizm traci równomiernie ciężar. Istnieją obszary (tak zwane „obszary problemowe”), w której tłuszcz nie ulega zmniejszeniu nawet gdy ogólna utrata wagi: jest to obszar brzucha, talii, bioder.
Aby usunąć te złogi tłuszczu, możliwe jest stosowanie metod mezoterapia – mikroiniekcji specjalnych preparatów w kieszeniach patologii. Wyniki tego postępowania przyspiesza rozpad tłuszczów, co sprawia, że postać bardziej smukły.
Metody korekcji masy można dodać i kosmetologia sprzętu i szkolenia w salach gimnastycznych. Jednak głównym w walce z nadwagą jest jedzenie prawo i pozbycie się złych nawyków.