184 Shares 7046 views

Jakie igły szukają? Interpretacje różnych książek sennych

W większości przypadków igła jest związana z szyciem lub haftowaniem, lub z zastrzykami w trakcie leczenia. Ale co by się stało, gdyby ten temat był marzył podczas snu? Czy powinieneś oczekiwać takiego snu od dobrego, czy przeciwnie, powinieneś przygotować się na najgorsze? Aby odpowiedzieć na te pytania, zalecamy skonsultowanie się z kilkoma najpopularniejszymi i kompletnymi książkami marzeń.

Interpretacja snów Gustava Millera: dlaczego igły są marzycielskie

Zgodnie z interpretacją tej książki snów, jeśli używasz igły do określonego celu we śnie, taka wizja służy jako ostrzeżenie o nadciągającym nieszczęściu lub smutku. Jeśli nić jest wciągnięta do ucha, to symbolizuje sytuację, w której będziesz zupełnie zaniepokojona problemami innych, a jednocześnie ignoruje własne sprawy. Nieudane poszukiwanie igły obiecuje marzycielowi wiele bezużytecznych zmartwień. Znajdź ją – znajdź prawdziwych przyjaciół, którzy bardzo Cię docenią. Złamać igłę – na problemy finansowe i samotność.

Dream interpretacja zdrowia: igła we śnie

Odpowiadając na pytanie o igły, źródło to twierdzi, że taka wizja symbolizuje stresującą sytuację konfliktową, która przyniesie wiele bólu. Może nawet negatywnie wpłynąć na stan zdrowia. Jeśli marzysz, że znalazłeś to narzędzie na ubraniu, to w prawdziwym życiu, strzeż się złego oka lub zepsucia. Dlaczego marzenie o szyciu igłą? Taki sen wskazuje na problemy z pamięcią.

Książka wschodu marzeń: jakie jest marzenie o igłach

Zbieranie igieł we śnie – pustych i próżnych wysiłków, rozbieranie – na ubóstwo i samotność, szycie – do drobnych problemów, nawlekanie do ucha – do licznych obaw o bliskich.

ABC interpretatora marzeń: sen o igłach

Ta książka marzeń interpretuje wizję, w której pojawiają się igły, jako ostrzeżenie, że ktoś może cię ranić słowami, a nawet fizycznie. Taki sen obiecuje człowiekowi kłótnię i wrogość. Jeśli kobieta marzyła, że używa igły, w niedalekiej przyszłości znajdzie wiernego i solidnego przyjaciela. Takie marzenie człowieka oznacza samą samotność.

Miłuj sen: jakie sny igieł

Marzenie, w którym szyjesz igłą, nie wróży dobrze. Jest prawdopodobne, że będziesz oddzielony od osoby, której dałeś serce.

Wskazówki otrzymane we śnie: wymarzone igły

To źródło uważa marzenia o igłach jako symbol przyszłych problemów i niepokojów. Dobry znak jest brany pod uwagę, jeśli marzysz, jak ty lub ktoś inny haftować piękny, złożony wzór. Aby nakłuć się w procesie pracy – do kłótni z bliską osobą. Igła z nicią foreshadows różne kłopoty związane z krewnymi. Jeśli we śnie straciłeś instrument i nie możesz tego znaleźć, prawdopodobnie twoje kłopoty i wysiłki nie powiedzą się. Złamana igła symbolizuje niemożność rozwiązania problemów, które napotkały na Ciebie. Albo skontaktuj się z kimś o pomoc, lub nie marnuj czasu i energii.