588 Shares 4848 views

Jaki jest sen, który nas czeka? Co o tym marzy Lis?

Dlaczego marzy Lis? Prawie co 10 osób budzi się z tym pytaniem. Tak, przyjaciele, marzenia z lisami uważane są za jedną z najczęstszych. To dlatego ich interpretacja znajduje się w żadnej książce snów bez wyjątku. Spójrzmy razem!

Dlaczego lód marzy. Ogólna interpretacja snu

Lis w śnie jest symbolem złych, przebiegłych, zazdrosnych i nieczystych ludzi zdolnych do zdrady i innych machinacji. Niektóre książki o snach postrzegają na jej wyobraźnię przebiegłą i umiejętną kobietę, która próbuje zepsuć przyszłe plany marzyciela. Inni tłumacze widzą w leniukach nieuprzejmych i przebiegłych wrogów. Rozważmy więc kilka szczególnych przypadków.

Książka o rodzinie. Dlaczego marzy Lis?

 1. Lis w śnie jest złym znakiem. Wokół są intrygi, plotki i podstępy! Komunikujesz się z osobą nieczystą w dłoni. Co więcej, pochodzi z otoczenia. Raczej znajdź Judasza, podczas gdy coś Ci się nie przydarzyło.
 2. Jaskra czerwony lis w śnie przewiduje plotki i intrygi miłości, które doprowadzą cię do ślepego końca. Uważaj. Nie poddawaj się chwilowym słabościom.
 3. Szare lisy oszukujących i możliwych stratach.
 4. Zabijali lisa? Spodziewaj się poważnych konfliktów, skandali i kłótni w przyszłości!

Dlaczego lód marzy. Sonnik Miller

 1. Jeśli marzysz o tym, jak lisa podchodzi do domu, bądź ostrożny. Uważaj na zazdrosnych ludzi, którzy zepsują twoją reputację.
 2. Nie możesz bawić się lisem we śnie i nawet żelaza! W przeciwnym razie będziesz w niebezpieczeństwie.
 3. Zabijanie zwierzęcia polega na pokonaniu zazdrosnych osób. Po prostu nie jedz mięsa lisci! W przeciwnym razie kłóć się z kimś kochanym w twoje serce.
 4. Marzenia, w których polujesz na lisa, zapowiadają twoje pożądane przygody: na własną niebezpieczeństwo, będziesz rozkoszować się przyjemnościami miłosnymi z harlotami.

Interpretacja snów Tzvetkovy. Dlaczego marzy Lis?

 1. Czy ten gryzł w śnie? To, czego się boisz, stanie się w najbliższym czasie.
 2. Jeśli masz spacer w lesie, z którym odbędzie się spotkanie lisa, raduj się, zazdroszczeni ludzie nie będą Cię dotykać, a twoja roztropność przyniesie owoc.
 3. Trzymaj lisa za ogonem? W rzeczywistości popełnisz szereg błędów, które doprowadzą do kłopotów.
 4. Jeśli kobieta widzi we śnie, jak lizuje lisa, to powinna być ostrożniejsza, gdy budzi się: wśród jej przyjaciół jest zdrajca, który wkrótce zabierze kochanka.
 5. Lis szczeka w wymarzonych oczach, skóra liska to szczęście.
 6. Gdybyś marzyła, jak zwierzę jedzą swoją zdobycz, to rzeczywistość jest wstydem.

Dlaczego lód marzy. Sen Wangi

 1. Jeśli we śnie ścigasz się za lisem – wszystkie czyny i transakcje, które robisz, mają wątpliwą naturę. Ponadto Twoje miłosne przygody stają się ryzykowne.
 2. Lis, który wkradnie się do twojej domeny, symbolizuje ataki na twoją reputację przez zazdrosny.
 3. Zabijali lisa we śnie – przyciągali sukces we wszystkich sprawach!
 4. Złap zwierzę – aby odkryć swojego złego życzenia, by przełamać wrogów przy pomocy jakiejś przebiegłości.
 5. Karmienie lisa w śnie oznacza otwarcie na wroga. Pamiętaj, tylko tego, na co czeka. Zostaw tajne tajemnice dla siebie.