861 Shares 9436 views

Jak wybrać odpowiedni makijaż na wakacje?

Prawie każda kobieta w przeddzień każdym razie wypoczynkowego podana jest trudne pytanie, w co się ubrać i jak zrobić makijaż. Po tym wszystkim, aby wyglądać nieodparty, trzeba starannie przygotować się do nadchodzącego wydarzenia. A warto zauważyć, że wybór ubrań i Make-up – dwóch istotnych elementów, bez których nie da się wyobrazić sobie wakacje. Wiele z płci nie wiem, co warto robić w pierwszej kolejności: odebrać makijaż do stroju lub dodatkowo do makijażu?


Ale tutaj wszystko jest o wiele prostsze niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka: najpierw trzeba określić kolejność, w jakiej roli będzie można na ceremonii. Możesz być w roli księżniczki powietrza i delikatne, a może chcesz się przed gośćmi w stylu rock wampira? Raz zdecydowaliśmy się na stylu przyszłości, gdy staje się jasne, że trzeba podnieść ubrania pod makijaż.

Co jest istotą makijażu wypoczynkowego?

Każdy makijaż wakacje zasadniczo różni się od tej, która jest stosowana codziennie: jest jaśniejsza i bardziej nasycone. Należy podkreślić wszystkie naturalne piękno i przydzielić jej posiadacza z tłumu. Najważniejsze – nie przesadzaj, aby nie uzyskać efekt odwrotny.

Dobór makijażu w zależności od stroju i fryzury, a także odcień skóry i kolor włosów. Jeśli przyszłość oznacza włosów stylizacji włosy, broda i policzki zaleca się stosowania ciemnych kolorów proszku. Jeśli włosy są rozpuszczone, nie będzie bardziej istotne jasne szminki i rumieniec, ponieważ połączenie kosmetyków może dać osobie większą jasność i wyrazistość na gali.

Warto zauważyć kilka podstawowych wskazówek dotyczących właściwego stosowania makijażu. Jeśli dziewczyny są wspaniałe rude włosy, powinny one korzystać złote lub pomarańczowe odcienie rumieńcem. Należy unikać wszelkiego perłowy i jasne kolory, a oczy powinny być przydzielane ciemną ołówek, eyeliner lub cień – to daje bardziej wyrazisty wygląd. Na ustach zaleca się stosować jasne szminki. Jeśli po tych prostych wskazówek, korzystne jest, aby podkreślać rysy twarzy.

Jeśli dziewczyna ma lekką cerę, szare lub niebieskie oczy – należy być tylko lekkie pastelowe kolory. Wykonywanie świąteczny makijaż, konieczne jest, aby skupić się na usta lub oczy. Ale musimy pamiętać, że punktem kulminacyjnym będzie miał tylko jedno! Cienie mogą być szare, liliowy lub fioletowe barwy. Policzki należy przeznaczyć nieco blado rumieni. Najważniejsze, że nie rumienić stworzyć jasny kontrast z cienia i utopił je. Oczy lepiej podkreślić ciemny zarys eyeliner i usta powinny być jasne połysk lub odcień szminki. Ale nie jest to konieczne w celu podjęcia jasny akcent.

Właściciele blond włosy, skórę i brzoskwini zielony, niebieski lub brązowy garnitur oczy odcieniach jasnych proszek. Blush powinien odebrać z odcieniem złotym lub moreli. Oczy można wyróżnić za pomocą dowolnego konturu ołówkiem lub wykładzinę. Usta też podkreślić dobre ołówkiem. Ale świąteczny makijaż dla brązowych oczach nie tolerują formacji dużą skalę ze względu na jasnych odcieniach: będzie dobrze turkus, beż i jasnozielone kolory. Takie połączenie jest bardzo korzystne, aby podkreślić indywidualność utworzonego obrazu i eliminuje jakąkolwiek podpowiedź wulgarności.

Dziewczyny z białej skóry, zielony, brązowy lub niebiesko-szare oczy i ciemne włosy są idealne wszelkie odcienie cieni. Holiday makijaż wygląda naturalnie i podkreślił jedynie godność jego właściciela, niezbędne jest przydzielenie lub oczy, lub tylko usta. Kolor szminki powinien mieć głęboki różowy, bakłażan lub srebrny kolor. Użyj w tym makijażu trzeba czarnego tuszu. Jedyną rzeczą, która może być dodana do przypraw – jest na skraju rzęsek powoduje trochę srebra lub złota atramentu.

Coraz większe znaczenie w ostatnich latach coraz wschód uroczysty make-up, który obejmuje 3 rodzaje:

  • Indyjski makijaż – charakteryzuje się szczególnym naciskiem na oczy i usta. Podkrashivayutsya gruby czarny tusz do rzęs i czarny eyeliner stać się jasne. Usta muszą być przydzielane jasny odcień szminki.
  • makijaż arabski. To pasuje do świątecznego makijażu na zielone oczy i brązowe, z ciemnymi włosami. Jest bardzo dużo podświetlone oczy, które winny mieć kształt migdałów. Aby to zrobić, należy narysować linię czarny eyeliner wzdłuż górnej i dolnej powieki. Rzęsy gęsto koloru czarnego atramentu i pokrywki pokrycia wszelkich złote odcienie lub odcienie srebra. W tym przypadku, usta nie wydzielają dużo – wystarczy, aby spowodować lekkie szminki lub połysk.
  • Japoński makijaż. Używa tylko lekkie odcienie proszku i fundacji. Oczy koniecznie rozróżnić cienkie strzałki, a nigdy stosowane bardzo lekki odcień. Ale cały nacisk kładzie się na usta – jasny szminka jest stosowana. Policzki pokryte jasnym odcieniu moreli rumieńcem.

Być może te wskazówki pomogą wielu z płci, aby wybrać odpowiedni obraz dla nadchodzącej uroczystości!