406 Shares 9878 views

Ulubiony kocha innego – co robić? Co jeśli ukochany kocha innego?

Kocham … Co jest napisane sonety o tym, ile utwory skomponowane, powstałe filmów, książek i innych dzieł sztuki. A w prawdziwym życiu, każdy z nas przynajmniej raz w życiu, ale czułem to boleśnie słodkie uczucie. Chociaż, według wielu psychologów, jeśli miłość sprawia, że człowiek cierpi i popełniania aktów wysypka, to nie kochać wcale, ale to swego rodzaju substytut – w miłości czy namiętności. Prawdziwa miłość wyraża się w tym, że nawet jeśli ukochany kocha innego, to nie powoduje bólu. Wręcz przeciwnie, jest pragnienie autentycznie szczęśliwy dla obu z nich … i pozwolić im odejść w spokoju.

jak sen

Ogólnie rzecz biorąc, oczywiście, mężczyzna w miłości nie jest łatwo odróżnić miłość od ślepej miłości. Gdy dwa razem, czują się dobrze, gdy są one pełne wielkich nadziei, gdy są one w dosłownym znaczeniu tego słowa, nie może oddychać na siebie, prawie każdy z nich myśli o różnicy.

I to na pewno jest. Miłość może być porównywana ze snem, magicznym i przyjemny. Żałuję, że nigdy się nie kończy, ale niestety tak się nie dzieje.

budzenie

„Statek miłości rozbił przeciwko życiu” – wzdycha Majakowski. Tak, to się zdarza. To jest tylko w miłości z książki pozostają czci stosunek do siebie przez całe życie, w rzeczywistości sytuacja jest nieco inna. Nawet najbardziej intensywne uczucia, zdarza się, chłodny, i przychodzi taki rodzaj oświecenia lub przebudzenia. Psychologowie wyraził bardziej kategorycznie, nazywając chwili okres kryzysu lub „docierania”. Niestety, w tym czasie kobieta może nagle poczuć i zrozumieć , że ukochany kocha innego.

Co się stało?

To pytanie zadaje sobie wielokrotnie piękną połowę ludzkości, kradzież spojrzenia w lustro.

Wydaje się, że w celu nadmiaru centymetrów w pasie nie jest dostępny, fryzury i dyskretny makijaż są obecne, szafa tym intymnej, regularnie aktualizowane. Więc dlaczego teraz i wtedy usłyszał alarm w umyśle? Dlaczego teraz i wtedy przerażająca myśl, że ulubiony facet kocha innego? I niech znajomych zaoferować „młot” i „nie parowy” – Kto, jeśli nie my, aby wiedzieć i czuć, że ukochany i tylko stało się zupełnie inaczej?

zmiany

Nie, on nadal wzywa nas do tej pory, nadal przynosi prezenty, nadal zachęca weekend gdzieś poza miastem. To tylko wrażenie, że między dwojgiem kochanków, którzy wydawało się kilka tygodni temu, aby zrozumieć siebie na pierwszy rzut oka, zwiększone mur, który staje się grubszy i grubszy.

Ulubiony kocha innego – uświadamia sobie kobietę, czując, że jeszcze trochę, a to niewidzialna ściana będzie się tak gęsta, że można ją ledwo słychać, nawet jeśli to przemęczenie strun głosowych. Staje się coraz bardziej drażliwy, to jest coraz częściej wymagane do prywatności, a w końcu przenosi się z dala tak, że korzystne jest, aby spędzić weekend w spokoju, a nie w towarzystwie kogoś, kto zachowuje się tak, jakby odsiaduje swój obowiązek.

„Jestem winny …”

„Kocha innego” – zdecydowanie pokonując w umysłach nieprzyjemne myśli i, jak to często bywa podczas nerwicy, tym bardziej jesteśmy prześladowani ją z dala od niego, tym bardziej, że przykleja się do nas. W końcu możemy także stać się drażliwy, hipochondryk i płaczliwy.

Człowiek, dla których, jak wiadomo, kobiece łzy – tylko płachta na byka, i bez poczucia winy, podrażnioną odpowiedzi. Że kłótnia. Trwać? Mało. Człowiek – istota racjonalna, a nawet bolesne pieczenie miłością do innej kobiety, może rok wyczerpał się i tak w nim zakochana dam. Jeśli chodzi o jego nieszczęśliwej namiętności, ona, wyrażając kata cokolwiek myśli boleśnie zaczyna szukać wad w siebie. Najbardziej obraźliwe jest to, że nie wiadomo, kto jest szczęśliwy rywal, nie można zrozumieć, co ona ma swoje zalety i to samo w sobie powinno być zmienione.

znalezienie rozwiązania

Kiedy ukochany kocha innego i nie ukrywa tego, najważniejsze – nie panikuj i histeria. Chociaż, biorąc pod uwagę, że kobiety są emocjonalne – to jest chyba najtrudniejsze. Należy pamiętać, że jeśli on wciąż tu jest i nigdy nie opuścił, trzeba zachować spokój. Jest to konieczne zarówno ze względu tylko w stanie spoczynku może znaleźć odpowiedniego rozwiązania. Jeśli chodzi o złym kochankiem, nie słychać płacz i wyrzuty, widząc łzy i obrzęk twarzy, które kiedyś wydawały mu się najpiękniejsza na świecie, będzie mógł wnieść swoje myśli i uczucia w porządku i zrozumieć, co tak naprawdę chce.

Decyzja ta z pewnością wie, że jest konkurentem, nie najlepsze. Po pierwsze, jest to strata czasu, a po drugie, nie mając umiejętności Poirot czy Sherlock Holmes, jest dość trudno nie być przebite i nie dać się z dala podczas nadzoru. I tak – to alienuje. Jeśli faworyt w miłości z innym mężczyzną, zamienia się w prawdziwą zazdrość w stosunku do własnej osoby i starannie strzeże swojej prywatności. Jeśli telefon komórkowy pozostawiony na brzegu stołu, to milimetr przesunięte na bok, to może być i nie będzie powodować nieprzyjemne pytania w stylu: „Czy wziąłeś” Ale myśl, że w jego krótkiej nieobecności pasji, która jest wyraźnie o czymś odgadnie, co kiedykolwiek czytać przychodzące SMS-ki, lub napisać kilka obcych do swojego pokoju, spakowane w jego umyśle. Oznacza to, że obrona będzie wzmocniona, niewidzialna ściana staje się szerszy, plus wszystko miał psychiczną rów kopać.

Co robić?

Ale inne dziewczyny, mimo ryzyka, ale udaje im się znaleźć „wroga” w twarz. Tak więc, gdy okaże się, że bliska osoba kocha inną, co robić – nie jest jasne.

Wszystko strategia, która została opracowana przed chwilą prawdy wali, ręce w dół, a ja chcę jedną rzecz – aby zabić lub obu, albo zerwać z zdrajców zawsze. Patrząc na nich, szczęśliwy, śmiejąc się, nie chce iść do sklepu na nowe „ubranie”, co z pewnością będzie cieszyć się nim. Nie chcą, aby zmienić jej włosy, nie chcemy kultywować w gotowaniu: dlaczego, kiedy z niego nie jest to młodsza lub ładniej, ale tylko kolejny …

Nawiasem mówiąc, częstym błędem wielu kobiet – zakłada się, że jeśli kocha kocha innego, to jest, to jest inny, na pewno w coś lepszego. Tak naprawdę czasami zdarza się, że człowiek ucieka od swojej pasji do tego, co nie jest dokuczliwy go nie powiesić na nim, nie wymaga uwagi. Lecz istnieją przypadki, gdy pierwszy przetarg i wierny przyjaciel udał się do kobiety, po prostu dlatego, że nie lubi swoją byłą kochankę. Niestety, już prawie nie może mieć żadnej pomocy. I to ma sens, aby wrócić do koncepcji miłości i zakochania. Jeśli on naprawdę kochał, to jest mało prawdopodobne, aby wyciągnął na bok w poszukiwaniu nowych doznań. Jeśli naprawdę ją kochał, ona nie miałaby ochoty śledzić ukochany i nękać go z jego zazdrości. Chociaż, oczywiście, do pewnego stopnia, miłość jest egoistyczna.

„Każda nieszczęśliwa rodzina jest nieszczęśliwa na swój sposób”

Kiedy rozstaliśmy para niezamężna, przepaść można pokonać bez żadnych komplikacji. Tak, to boli, ale w końcu to nie jest koniec świata, i czy jest to konieczne, aby utrzymać się na człowieku, który zdradził i zdeptany lekkie uczucia? I nie ma gwarancji, że razluchnitsa będzie z niego zadowolony. Jak wiadomo, bumerang zawsze wraca, a „zdradził raz – zdradzi ponownie.” Inną rzeczą, kiedy mój mąż kocha inną.

Tutaj szczególnie gdy rodzina ma dzieci, może dojść do tragedii. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że życie nienawistnych (tak nazywamy rzeczy po imieniu) i jego żona, nawet dla dzieci ma radości ani jej, ani cudzołożnicy, ani, oczywiście, mam wrażenie, że w domu jest coś nie jak dzieci ledwie będzie to korzystne dla tych drugich. Praktyka pokazuje, że dzieci dorastające w sytuacji nerwowego, są świadkami kłótni rodzinnych, nawet w pełnej rodzinie może rosnąć kompleksy i fobie. Więc nie lepiej byłoby odwołać ukochanej żony swobodnie unosić lub oferują mu trochę czasu, aby żyć osobno? Człowiek jednak wiele może on być w miłości z inną, bardzo przywiązany do rodziny. Jest włączona genetycznie, i nie ma się wokół niego. Chodziliśmy na boku, nie może nawet miesięcy, będzie on w stanie docenić i przyjemne do domu żonę, która przewiduje, że potrafi zrozumieć i wybaczyć, zawsze gotowi zaakceptować męża marnotrawnego z powrotem.