617 Shares 9581 views

Jak przekonać dziewczynę do spania z wami? Wskazówki dla niedoświadczonych uwodzicieli

Oczywiście, faceci są dość często usłyszeć od panienki odmówił oferty do zawarcia intymności. Czasami boli je „dla życia”, a przedstawiciele silniejszej płci zaczynają zrezygnować z kobietami.


Jednak na łamach magazynów mody można znaleźć wiele artykułów o tym, jak przekonać dziewczynę do spania z wami. W każdym razie wybór jest tam i on jest człowiekiem.

Jeśli kobieta mówi do ciebie: „W najbliższej przyszłości nie zamierzam się z wami podzielić się łóżko”, to nie powinien być zdenerwowany, ponieważ istnieją skuteczne sposoby, w jaki sposób przekonać dziewczynę do spania z wami. Jeśli kobieta nie chce seksu, gdy są prawidłowo obsługiwane może „przekonać” pomyśl jeszcze raz na tak kuszącą ofertą. W rzeczywistości perswazji jest nie tylko potrzebne, najważniejsze – jest, aby poprawne działanie.

Nie wiem jak przekonać dziewczynę do spania z wami? Tak, ten artykuł jest dla Ciebie!

Pierwsza metoda jest prosta i nieco banalne. Jej istnienie Chyba każdy facet – nawet ten, kto nie ma pojęcia o tym, jak przekonać dziewczynę do spania z wami. Można ją uwieść za pomocą alkoholu. Jeśli panienka chciał pić, ona rozwiązał język i „zgasić” wszystkie swoje wewnętrzne pragnienia. Jednocześnie, nie powinny być gorliwy spirytusu – wszystko powinno być miarą. Najlepiej jest wypić butelkę szampana z młodej pani domu, gdzie można stworzyć intymną atmosferę.

Jak przekonać dziewczynę do jeszcze spać? Z drugiej recepcji, co można nazwać „filozofią miłości”. Jego istotą jest doprowadzenie do płci pięknej całą wartość i znaczenie płci. Jako jeden z dowodów wynika z faktu, że sama natura stworzyła człowieka do kochania i do prokreacji. Argumenty mogą spowodować wiele – wszystko zależy od tego ile chcesz wejść w intymnych stosunkach z dziewczyną.

Trzeci sposób jest znamienny tym uwodzeniu seksualnej stopniowe uwodzenia. Jego znaczenie jest dość proste. Musisz zdobyć dziewczynę, tak że zaczęła podziwiam. Ważne jest, aby przestrzegać kilku zasad. Przede wszystkim, trzeba być „double” swojego idola i spróbuj całym mu się podoba. Ważne jest również, aby trzymać się określonego stylu ubierania – noszenie dżinsów, Tight T-shirt, bluzy, koszulki powinny być pół cofnąć. I, oczywiście, trzeba stopniowo uwodzić ją w kategoriach seksualnych, mimo że wcześniej nie pozwalał. Na przykład, w jednym dniu, pet biodrami, na drugi dzień, całując, dotykając jej piersi, i tak dalej.

Należy zauważyć, że metoda ta jest stosowana w praktyce jest nieco bardziej skomplikowany w porównaniu z tym, który jest używany, aby rozwiązać problem, w jaki sposób przekonać dziewczynę na randkę.

Nie ma innego sposobu, by przekonać młodą kobietę do seksu z tobą. Nazywa się „zasada pączkowanie maniakiem”. Jego istotą jest prosta: młody człowiek ma oznaki uwagi, dopóki dziewczyna nie będzie w łóżku razem z nim. Po facet osiąga swój cel, zainteresowanie młodej damy podbite znika.

Po raz kolejny należy zauważyć, że droga do „butter up” płci pięknej do seksu – bardzo wiele, a jeśli ktoś nie daje pozytywne rezultaty, więc ma to sens, aby przełączyć się do innego.