846 Shares 9828 views

Kilka prostych sekretów jak dopingować dziewczyny

Dziś zajmiemy się pytania postawione na pewno każdy chłopiec lub mężczyzna z naszej planety. Porozmawiajmy o tym, jak rozweselić dziewczynę i czy to jest naprawdę w ogóle, gdy nagle targów połowa czymś smutnym. Oczywiście, realistycznie, jeśli podejście taką delikatną misję, a nie z jego zwykłymi szczerość chłopców i biorąc się do wzmocnienia więcej fantazji i wyobraźni.

proste sposoby

Prawdopodobnie najprostszy i niedrogi sposób, aby jak dopingować dziewczyny – opowiedzieć wesołą historię. A jeśli masz więcej, i dodał, że jest to sekret, który do tej pory nikt nie wiedział, masz szansę rosnąć w oczach rozmówcy. Po tym wszystkim, od wieków wierzyli, że dziewczyny nie wiem jak się zachować tajemnicę, więc to na pewno będzie miło wiedzieć, że nie jesteś zwolennikiem tej teorii, która w prawdzie, są całkowicie bezpodstawne, ale teraz nie o to chodzi.

Innym, nie bardziej skomplikowana, droga, jak dopingować dziewczyny – do leczenia dowolnego wyrobu cukierniczego, korzystnie czekolady. Jak wiadomo, w zakresie korzystania z tego przysmaku jest produkowany u ludzi tak zwanych hormonów szczęścia. Jeśli brak efektu w ogóle nie nastąpiło, odpowiedź jest prosta: oczywiście nie domyślił się wraz z dawką. Oczywiście, to nie jest konieczne, aby przynieść biedny choroby, ale nie skąpić na słodkie, ponieważ jest to w najlepszym interesie. Trzecia metoda jest chyba bardziej odpowiednie dla chłopaków (mężczyźni), którzy są w bardziej intymnej relacji z dziewczyną niż tylko przyjaźń. Stwórz swojego ulubionego kilka godzin odpoczynku od codziennej rutyny, romantyczna atmosfera łatwo zrelaksować Lady Love i pomóc podnieść swój nastrój. Ułóż obok siebie, zobaczyć jakąś komedię, a co najważniejsze, zapomnieć o pracy, który wisi na nosie pod klucz projektów niespłaconego kredytu, o kanalizacji, które w tygodniu nie może dostać się do mieszkania. Po prostu odpocząć.

Kolejna wskazówka: zorganizować wycieczkę swojego towarzysza w dzieciństwie. Będzie łatwo być w stanie odpowiedzieć na pytanie „jak dopingować dziewczyny”, tylko po to żeby brudną nos kochanie lodów z kubka, ale to prawda, na przykład. W rzeczywistości, teraz wszystko zależy od twojej wyobraźni, począwszy od wizyty w sali zniekształcając lusterka, a kończąc walkę z poduszkami.

Każdy z nas ma swoją ulubioną piosenkę, która na pewno podnieść na duchu. Make your girlfriend muzyczny prezent. A jeśli wiesz, jak grać na gitarze, ale Bóg nie pobłogosławił ci nie słuch, nie głos, to wszystko jest wspaniałe. Twój ładunek dodatni dziewczynka otrzyma na cały dzień. Ale co zrobić, jeśli się nudzić pani obok nie? To nie ma znaczenia teraz, dzielimy się z wami tajemnicę jak dopingować SMS Kobieta. Do tej pory istnieje wiele różnych wzorów, które mogą pomóc żadnego biedaka, który, niestety, nie jest nagradzana, Boga fantazji. Nie należy jednak nadużywać z usług operatora! Po tym wszystkim, jeśli wyślesz takich SMS co pięć minut, dla dziewczynek stają się monotonne, a wkrótce przestanie zwracać uwagę na nich. Nasza rada: raz lub dwa razy w tygodniu wystarczy, aby utrzymać dobry nastrój i jednocześnie jego oryginalny obraz w oczach rozmówcy.

A teraz najważniejsza wskazówka! Nie zmuszać swoje dziewczyny do być zdenerwowany, ich nie martwić, raduyte, nawet mała niespodzianka, powiedzieć, jak ich potrzebujesz, a ty je kochać, dać im swoje szczere uśmiechy, a potem nie trzeba szukać zaleceń dotyczących sposobu rozweselić dziewczynki.