599 Shares 6618 views

Vadim Kurkin – psycholog rodzinny, autor szkolenia relacji. biografia

Vadim Kurkin dziś znany jest jako skuteczny trener trener na sprzedaży biznesowych i relacji między ludźmi. Jej działania mają na celu ujawnienie zasad leżących u podstaw interakcji w rodzinie, wśród ludzi w ogóle. Każdy z nas chce być popularny i udany, ale w rzeczywistości tylko kilka osiągnąć. Dlaczego tak? Trzeba wiedzieć, jak przenieść się do upragnionego celu.

Vadim Kurkin – twórca tak zwanej psychologii przyszłości, on dotyka w swoich seminariów wartości rodzinnych i pragnienia samych ludzi. Jego występy cieszą się dużym powodzeniem. Vadim Kurkin – autor licznych kursach i szkoleniach. Jego praca skupia się przede wszystkim na rozwoju osobistym i rozwoju każdego uczestnika.

Trochę historii. biografia

Vadim Kurkin jego kariera rozpoczęła się stosunkowo wcześnie – w wieku siedemnastu lat. Początkowo skupiała się tylko na udanych sprzedaży. Jakiś czas łączyć pracę dla niemowlęcia z własnego uczenia się i rozwoju. Ale chciałem więcej. Młody człowiek sobie sprawę, że aby osiągnąć wielki sukces jest możliwy tylko dzięki dużemu zaangażowaniu, cierpliwości i ciężkiej pracy. Jednocześnie nigdy nie miał ochoty po prostu być zatrudniony i zarabiać pieniądze.

Zawsze marzył o znalezieniu źródła własnej siły napędowej, inspirację, która doprowadziłaby wzdłuż. Zwycięstwo własny zobowiązał się Vadim Kurkin. Jego biografia dowodzi raz jeszcze, że nic nie jest niemożliwe dla osoby celowego i aktywnego.

Z coachingu na sprzedaż – szkolenia na temat relacji

Gdy stażysta zaczął wydawać pożyteczne wykłady na temat zarządzania, rozmowy o tym, jak odnieść sukces w biznesie, zauważyłem jedną osobliwość. W jego seminaria najczęściej kobiety, mężczyźni byli stosunkowo niewielka ilość. Poza uczestnictwem w spotkaniach i młodych dziewcząt, słuchali trenerem z największą uwagą. Vadim nagle zdał sobie sprawę, co się stało: wszystkie z tych pań nie przyszedł, aby dowiedzieć się skuteczne sprzedaży, chcieli poznać tajemnice relacji z płcią przeciwną. Chcieli wiedzieć, jak stworzyć harmonijną, szczęśliwą rodzinę, wzmocnienie relacji z dotychczasowymi partnerami, aby przynieść im większe zaufanie, troska.

Kurkin zaczął odpowiadać na pytania i udział sam zainteresowany tymi tematami. Potem przyszedł do niego świadomość, że streszczenie nie daje wiele sukcesów, co naprawdę niespokojny osoba nie spełnia swoich wewnętrznych potrzeb osobistych – być kochana i potrzebna.

W rezultacie, trener był w stanie przynieść ze sobą oba składniki i przyniósł koncepcję pojedynczego indywidualnego sukcesu jednostki. To jest to, że jest teraz, a udział w moich seminariów, kursów i szkoleń internetowych.

Centrum Psychologii Stosowanej

Został on stworzony dla pomyślnej realizacji wszystkich nowych idei i myśli, które są dosłownie zaatakowany przez młodego człowieka. Centrum Vadim Kurkina stać się doskonałym uzupełnieniem istniejącej wiedzy. Wraz z nim był w stanie komunikować się z ludźmi bezpośrednio właścicielem pomysły i poglądy na świat.

Centrum Psychologii Stosowanej obejmuje kursy na harmonijnych stosunków, seminariów i seminaria dla kobiet, które marzą, aby zmienić swoje życie na lepsze. Następne będą rozpatrywane rdzenia trener kursów aspekty teoretyczne, on zwraca szczególną uwagę na tych spotkaniach.

„Tajemnice szczęśliwych relacji”

Warsztat ten obejmuje dużą liczbę spraw dotyczących współdziałania małżonków do siebie. Vadim Kurkin wyraża ciekawy pomysł, że w chwili obecnej, holistyczne relacji istnieje całkowita współzależność, przynależności małżonków do siebie. Są ludzie, którzy chcą być niezależne i unika załączników w moim życiu. Vadim Kurkin bardzo dobrze rozwiewa mit intonowanie własnej wolności. Taka osoba, co do zasady, cierpi z powodu przytłaczającej samotności, braku realizacji, ale i nie możemy myśleć o tym, co robi źle i to jest czas, aby coś zmienić.

Innym ważnym postulatem jest twierdzenie, że kobieta jest ważne, aby motywować człowieka sukcesu, aby go utworzyć dodatkową inspirację, motywację do działania. Według Vadim Kurkina, człowiek dla siebie potrzebują sporo i wszystko, co robi, jest osiągana tylko na drugą połowę. Jeśli wziąć mocniejszy seks dbać o dobro swego towarzysza, nie podejmie żadnych kroków w celu proszę sobie zakupy. Człowiek nie znajdzie to sens i satysfakcję.

Na seminarium, autor wraz z uczestnikami uwzględnieniem roli kobiet i mężczyzn w sobie w życiu. Aby stworzyć harmonijną jedność, trzeba najpierw przyjść do zrozumienia, jak to wszystko działa. Największym błędem jest próba samolubnie i kobiety żyją wziąć odpowiedzialność dla całej rodziny. Jest przywilejem silniejszej płci, nie jest konieczne, aby odebrać od niego tego prawa. To, co mówi Vadim Kurkin. Jego książki potwierdzenia prawidłowości i zasadności takiej pozycji.

„Czas, aby być szczęśliwym – teraz!”

Ten kurs jest przeznaczony dla publiczności, która skupia się na akcji. Studiowanie sposoby, aby skutecznie rozwijać i przyciągnąć szczęście jest ważna dla wielu ludzi. Niektórzy z nas nie są gotowe do podjęcia konkretnych kroków w tej chwili, to dlaczego cierpieć. Jak zatrzymać odłożenie sprawy na później i na wielką pracę, aby znaleźć czas, aby komunikować się z rodziną – to główne kwestie spalania. Szkolenie pomaga uwierzyć w siebie, aby odnaleźć wewnętrzną równowagę.

„Edukacja bez kary”

Kurs wyjaśnia, jak prawidłowo budować relacje z własnymi dziećmi. Niektórzy rodzice nie mogą obejść się bez stosowania kary, a to niekorzystnie wpływa na powstawanie osobowych młodszego dziecka. Według Kurkina kształcić dzieci potrzebują miłości, pokazując je w praktyce jej ochrony i patronat. Słowa są ważne, ale są one stosunkowo mniej niż rzeczywiste czyny i działania. Daj dziecku ciepły i zaangażowani, chce czuć się we wszystkich wsparciu macierzystego!

Vadim Kurkin. opinie

Praktykanci powiedzieć jedną wspaniałą cechę: po przejściu kursu czują nadziewane, inspiracją do realizacji wszelkich pomysłów. Kobiety często przyznają, że byli już w rozpaczy, i tylko to spotkanie z kompetentną osobę pomógł im zrozumieć ich prawdziwe znaczenie i cel w rodzinie.

Seminaria odbywają się w przyjaznej, ciepłej atmosferze, gdzie każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, dzielenia się osobistymi doświadczeniami. Takie podejście pomaga budować zaufanie między trenerem a uczestnikami, jako wyrównanie przyszłych perspektyw w biznesie iw życiu osobistym.