317 Shares 3664 views

Stacja kolejowa car Wieża Kazansky – nowoczesna galeria

Wielu z nas ma stacja nie jest bardzo przyjemne skojarzenia. Większość postrzegają to miejsce jako punkt koncentracji pociągów, miejsca wyjazdu pasażerów w różnych miastach i krajach, a nawet jako diner małego kalibru z bardzo zawyżonych cenach. Ale PKP Kazan – wyjątek. Jego cechą – stacja Wieża Kazan cara.


Kompleks trzy stacje

Teraz nie mówimy o zwykłej stacji, ale cały kompleks – obszar trzech stacji w stolicy, składające się z Yaroslavsky, Leningradzkiego i Kazansky punktów zbiórki pociąg. Ten kompleks, który obejmował Imperial Wieża stacji kolejowej Kazansky – dzieło sztuki, który jest uważany za arcydzieło architektury i jest nazywany perłą Moskwie.

Moskwa, z jego bogatej kultury, zabytki architektoniczne i obiekty domenie publicznej próbowali zachować pokolenia ludzi żyjących tutaj. Dziś przyszła kolej na nasze pokolenie. Tylko na postrzeganie naszej własnej kultury zależy od poziomu jego rozwoju w przyszłości.

Stacja kolejowa Kazan jako integralny składnik historii Moskwie

Historia Moskwy nie byłaby kompletna, jeśli stacja kolejowa Kazansky nie jest zbudowany. On połączył i stał się integralną częścią poezji, literatury, kina światowego. Dlatego zrozumienie każdego, kto kiedykolwiek odwiedził stację Kazań, ten budynek – nie tylko miejsce, gdzie zatrzymują się pociągi. Stacja Kazan uznane dziedzictwa architektonicznego kraju, co daje estetyczną przyjemność i nowej wiedzy dla każdego, kto tutaj odwiedziłem.

Na terenie obiektu znajduje się jedna stacja co najmniej interesująca kreacja – Imperial Wieża. Ta kopuła zdobiących fasadę budynku na część podróży Riazań. Podczas przebudowy dworca kolejowego, który trwał dziesięć lat, a zbudowano stację Imperial Wieża Kazan.

Rola Royal Tower w życiu Moskali

C 2010 stacja kolejowa Imperial Wieża Kazan, oprócz wartości estetycznych i architektonicznych, nabył status przedmiotu wystawy – Galeria im. Artysta Ludowej Rosji Dmitrij Belyukin. Przez 16 lat w pokoju wieży posiada zbiory sztuki i organizuje pokazy dzieł sztuki.

W jednej z sal galerii znajduje się stała ekspozycja z pięknymi obrazami dzielnego wieku. Widzowie mogą kontemplować cykl obrazów poświęconych tworzeniu słynnej „Eugeniuszu Onieginie”, zbiór pejzaży „Petersburg nasypów” i zbiór portretów słynnego pisarza.

Galeria „Imperial Tower” na stacji w Kazaniu – miejsce, które warto odwiedzić i dziecko i dorosły.