775 Shares 5184 views

Najlepsza restauracja w Nha Trang: przegląd, funkcje menu i opinie

Touring Wietnam, każdy turysta chce mieć pewność, aby spróbować lokalnej kuchni. Nie jest to zaskakujące. Po tym wszystkim, tutaj są nieograniczone możliwości dla miłośników owoców morza i egzotyczne. Jednak, aby wybrać miejsce, w którym masz zamiar zjeść obiad, trzeba bardzo starannie. Nie wszędzie jedzenie może być korzystne dla niewprawnego żołądka Europejskiej. Restauracje w Nha Trang – to świat, w którym można cieszyć się nie tylko wietnamski, ale także tajski, chiński, francuski i inne specjały.


Jeśli przyjdziesz na podstawie wizy turystycznej, a następnie być przygotowany na to, że będzie ustalenia gastronomiczną wycieczkę po mieście, które obejmuje degustacji różnych potraw, a także kursy mistrzowskie. Jednak restauracji w Nha Trang jest zbyt zróżnicowana, aby mieć czas na znalezienie ich na krótką wycieczkę. Więc dzisiaj będziemy rozmawiać o najciekawszych i odwiedził z nich.

Znajome, smaczne, przydatne, niedrogie

Rzeczywiście, trzeba manewrować między tymi czterema koncepcjami. Nha Trang restauracje oferują taką różnorodność potraw często nieznanych wcześniej, że można polegać tylko na szczęściu, czasem dla kelnerów porad. Dlatego najlepiej jest skorzystać z naszych porad i odwiedzić tylko zatwierdzonych instytucjach. Kuchnia na świeżym powietrzu – to loteria, nie warto ryzykować swoje wakacje.

Tylko dla Ciebie najlepszy

Nie świadomie rozpocząć jego historia jest z nimi. Najlepsza restauracja w Nha Trang gwarantowana pozostawi swoim gościom dobre wspomnienia. Jest to o wiele tańsze miejsca, ale są one warte.

  • Ana Pavilion – luksusowa restauracja na plaży. W sąsiedztwie plaży sceneria make widok z okna po prostu magiczne. Ale to nie wszystko. Jedzenie najwyższej jakości, szeroki wybór dań, deserów i oryginalnych egzotycznych przekąsek, wszystko to sprawia, że można słusznie uznać Ana Pavilion jeden z najbardziej luksusowych miejsc.
  • I kontynuujemy przegląd najlepszych restauracji w Nha Trang, w kolejce mamy latarni morskiej. Znajduje się on na tyle daleko od centrum miasta, ale to nie przeszkadza turystom odwiedzić go częściej niż inni. Sekret tkwi w europejskim atmosfera, pyszne jedzenie i menu rosyjskiej, a także obfitość owoców morza. Bardzo blisko do plaży, gdzie goście mogą zjeść i opalać się pływać. Jest to miły dodatek do posiłku śniadaniowej.
  • Który ośrodek bez kuchni włoskiej? Pomimo faktu, że turyści są najbardziej zainteresowani w lokalnej żywności i owoców morza, makaronów i pizzy z niewielu, którzy są w stanie dać. Da Fernando znajduje się bezpośrednio w centrum miasta. Wybór turystów są ravioli i makaron, lasagne i różne sery. Oto raj dla miłośników owoców morza. Wszystkich dań patronów wyróżnić tu miecznik ze specjalnej marynacie.

Oczywiście to nie wszystko, ale jeszcze zasłużył najlepszych restauracji w Nha Trang. Jednakże, jeśli nie pragnąć posh odbiór, ale chcesz mieć dobry czas i świetnie się coś przekąsić, zalecamy zapoznanie się z opisem instytucji, które prezentujemy poniżej.

Nha Hang Lạc Canh

Znana restauracja i bar grill, który jak wszyscy turyści, bez wyjątku. Tutaj można zjeść smaczne i bardzo tanie. Cechą charakterystyczną jest to, że instytucje kelnerzy przynoszą przygotowane mięso i owoce morza, warzywa i przyprawy z kosza. Teraz możesz stać się prawdziwym kucharska dla siebie optymalny naczynie do pieczenia, dokładnie tak, jak chcesz. Wystarczy wyobrazić sobie możliwość przygotowania wspaniały krewetki urok satelitarnej pod sosem z limonki i ananasa.

Byli tutaj nie wystarczy, ale tych, którzy byli tutaj, w kuchni jest bardzo chwalić. Z korzyści ogólnie zauważyć obecność menu w języku rosyjskim, niskie ceny i wspaniały smak przygotowanych potraw, karmienie oryginalności. Nawiasem mówiąc, warto tu przyjechać, jeśli szukasz niedrogich restauracji w Nha Trang. Recenzje podkreślają, że wystarczy na obiad dla pieniędzy. Na przykład, węgorz będzie kosztować $ 3 BBQ Chicken 2,5 $. Wierzcie mi, w każdym diner w domu daje kilka razy więcej.

Cookbook Kawiarnia Nha Trang

A my nadal prezentujemy restauracje Nha Trang (Wietnam). Jest to kolejna doskonała restauracja, która znajduje się w tym samym budynku, ale nie służy tylko gości, ale wszyscy. Oto najlepsze miejsca znajdują się w budynku. Dziełem miejscowych kucharzy znamy i kochamy. Jedzenie i obsługa są na wysokości. Szczególnie pochwalił lokalnej homara. Ceny nie są najniższe, średnio, każde danie kosztuje od 6 do 21 $.

Kolejny układ tej instytucji jest bufet z owocami morza. Służył w czwartki. Ci, którzy byli na takich imprezach, gorąco polecam i serwuje znakomite przysmaki i deserów, w sali z muzyką na żywo.

Dla miłośników egzotycznych

W rzeczywistości, to nie będzie można znaleźć tutaj, nad morzem i ma Trang. Kawiarnie i restauracje oferują tu ogromny wybór dań z owoców morza, które wielu z naszych rodaków nie nigdy nie widziałem. Prezentujemy uwagę doskonałą kuchnię wietnamską kawiarnię z dobrymi ocenami.

Punktem kulminacyjnym tej instytucji – gorący poty. Tak nazywamy zestaw do przygotowywania zupy z palnika, co przynosi bezpośrednio do każdej tabeli. Składniki jesteś wolny, aby wybrać dla siebie korzyści z nich tu pod dostatkiem. Hot Pot Seafood kosztować $ 7 i można zjeść obiad z rodziną.

W tej kawiarni można zamówić i gotowe posiłki, w tym wiele egzotycznych i oryginalne. żaby ją i węże, żółwie i inne organizmy morskie. Grillowane kalmary są tu tylko 3 $, zupa 4 $ żaby, małże z serem 4 $.

Restauracja Nha Hang Yen

Menu restauracji Nha Trang zawsze obejmuje specjały z owoców morza. Ściśle dla turystów i ich wizyty do spróbowania kuchni wietnamskiej. Ta kolorowa restauracja z kuchnią wietnamską i azjatyckiej. Po tym wszystkim, to tylko po to, i przyszedł do tego tajemniczego kraju na lepsze zapoznanie się z jej tradycji, w tym kulinarnych. W przeciwieństwie do elit, luksusowe restauracje, dania nie są przystosowane do delikatnego smaku Europejczyków, i stanąć przed zwiedzającym w całej swej naturalnej chwale. To miejsce jest idealne dla tych, którzy chcą cieszyć się dania kuchni wietnamskiej, ale boi się wziąć jedzenie na ulicy lub w lokalnej kawiarni.

Większość dań są bardzo ostre, więc należy być ostrożnym w wyborze. Zalecamy biorąc sajgonki z krewetek i zupa Pho. Co ciekawe, świeże, ale to jest w naszej opinii, w przeciwieństwie do większości innych posiłków i przekąsek.

Latarnie wietnamski Restauracja

Jeśli już w Wietnamie, wiesz, że nie jest przestrzegane są idealne warunki sanitarne głównie w obszarze turystycznym. To jest najważniejsze, że trzeba wziąć pod uwagę patrząc na restauracji Nha Trang. Owoce morza – jest doskonałą pożywką dla różnych bakterii chorobotwórczych i wysokich temperaturach będzie promować ich rozwój.

Dlatego lepiej jest szukać, gdzie można zjeść dania kuchni wietnamskiej w idealnie czystym środowisku. Stoły i podłogi, naczynia i meble, wszystko po prostu lśni. Istnieje również możliwość zamówienia palnika lub brytfanny i gotować własne mięso i gotować zupę. Jest to jeden z głównych elementów w lokalnej kuchni. Nietypowe dania w menu zbyt krótki. Turyści mówią, że byli zadowoleni z wołowiny i kurczaka w ananasie z kokosa.

Rozrywka w restauracji

Cztery dni w tygodniu, szef kuchni prowadzi kursy mistrzowskie w hali. To jest ciekawe i spektakularne, a ponadto można nauczyć się gotować coś egzotycznego. Muszę powiedzieć, że ceny w restauracji w Nha Trang jest dość przystępne według standardów międzynarodowych. Na przykład, wołowina z grilla dla dwóch osób kosztuje 10 $. To samo będzie cena od morza w glinianych doniczkach dla dwóch osób. A wietnamski hotpot curry i 5 $. Restauracja jest bardzo odwiedził w ciągu dnia dla wszystkich posiłków jest zniżka w wysokości 20%.

Widok z góry

Restauracja Ha Van salon na dachu – niedroga restauracja, gdzie można zjeść dania kuchni wietnamskiej. Znajduje się na dachu, co daje pewien urok. Wieczorem można posiedzieć w cieniu, a nie tylko jeść, ale także cieszyć się pięknymi widokami na miasto. Tutaj jest bardzo przytulna atmosfera. Cały pokój wydawał się organicznie wplecione w okolicy hotelu, bujnej roślinności. Absolutnie wszystko, w tym krzesła i stoły, wykonane z drewna, tkane najbardziej oryginalny sposób.

Menu jest bardzo zróżnicowane i ciekawe, i doskonale nadaje się do Europejczyków. Znajdziesz tajskiego kurczaka i chrupiące boczek, makaron z różnymi sosami, sajgonki i deserów owocowych. Duży wybór drinków i koktajli będzie idealne zakończenie posiłku. Ceny są dość niskie, od 90 do 300 rubli za zamówienie.